Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Magazalardan nakit 2450 civarina alabilecegimiz yer var mi? Bir arkadas bimeks 2500e birakiyor demisti deneyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün N11'den son 1 tane kalan siyah rengini 2799 TL'ye Samsung TR garantili olarak sipariş verdim, 60 TL'de bonus ile 2739TL'ye gelecek, Daha ucuzunu bulamadım. Ancak hala onaylamadı mağaza nedense???
  • vodafone 24 ay taksitle 130 tl den veriyor bu telefonu yanında sanal gerçeklik gözlüğü fiyat iyi değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

vodafone 24 ay taksitle 130 tl den veriyor bu telefonu yanında sanal gerçeklik gözlüğü fiyat iyi değilmi?

gear red tarifelere özel 170 tl yani.
  • Hepsiburada da ithalatci garantili 2200 lira s6 ithalatci garantili 1575lira 625 lira fark vermeye deger mi?

S7 icin daha ucuzu var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 11 Mayıs 2016; 20:01:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse yazmamış ama n11'de dünden beri s7 edge gold rengi samsung türkiye 2799 tl.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-45g-uyumlu-P110033279

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemon0606 -- 13 Mayıs 2016; 19:37:45 >
  • S7 gold ve siyah renkleri HBde suan 2408tl daha uygununu bulamadim degerlendirmek isteyenler bakabilir.

• S7 edge siyah lazım acil. En ucuz nerdedir. Samsung türkiye garantili olacak.

• bu ay alamiyorum. 1ay sonra alacagim. bayram uzeri olacak umarim zam gelmez. hatta duserse cok iyi olacak. s7 gercekten cok guzel telefon.

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    esnek tarifelerde 35+130 24 ay şeklinde + vr hediye ediliyor.
    fiyat bence öyle daha mantıklı sonuçta 24 ay taksitle almış oluyoruz ama tarifeye bişey diyemem sonradan değiştirme imkanı varmı vodafoneda onu bilkmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemon0606

kimse yazmamış ama n11'de dünden beri s7 edge gold rengi samsung türkiye 2799 tl.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-45g-uyumlu-P110033279

Dün aldım siyah rengini ama onaylanmadı daha ne zaman kargolucak Allah bilir

• Böyle terbiyesizlik yok ya işi gücü bırakıp bunları şikayet etmek lazım önceki fiyatlara 100 lira civarı eklemişler sonra vay efendim %5 indirim o da maksimum 100 tl

http://www.n11.com/promosyon/cep-telefonlarinda-1500-tl-ustu-alisverislerde-5-indirim-661273?icid=200501_b_cep-telefonlarinda-1500-tl-ustu-alisverislerde-5-indirim-661273

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Hepsiburada da ithalatci garantili 2200 lira s6 ithalatci garantili 1575lira 625 lira fark vermeye deger mi?

S7 icin daha ucuzu var mi?

ben 300 tl bile fazla vermem. 600 tl fazla verilir mi allah askina

nerdeyse her sey kulnici hatasi oluyor

yillarca samsng kulndim hep uciz tercih ettim hic sorun yasamdim

sonucda garantili aliyon imei kopyali degilki

600 tl ne demek ya anne ye babaya 1 telefon alinir o fiyata guzel

• catik kullanıcısına yanıt
    S7 2200 s6 1575 tl dedim ikiside s6 degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende gold aldim bugun kargolama suresi biraz uzun gibi

• S7 Edge çift hatlısının resmi samsung garantilisi yok sanırım yada ben göremedim.

Hepsiburada da şunu gördüm ama bu da ithalatçı garantili ve fiyatta uygun değil sanırım.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-dual-sim-ithalatci-garantili-p-TELCEPSAMS7E3GD-S
  • Şöyle güzel uygun fiyatlı ithalatçı garantili S7 Edge fırsatı yok mu hiç ya. Konu da çok deaktif bu telefon için, hiç mi fırsat kovalayan yok yani bu telefon için. Biraz daha mı beklemek lazım almak için?

• berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyorda s7 edge 2580 TL, 100 TL chip para 25 TL de bkm kampanyası var 2450 TL ye geliyor, daha ne istiyorsun, amiral telefonu bedavayamı versin adamlar

Edit : axess kartınız yoksa yeni kart başvurusu yapıp, gelen yeni kart ile alırsanız ilave 50 TL daha indirim oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo59 -- 18 Mayıs 2016; 15:07:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo59

Gittigidiyorda s7 edge 2580 TL, 100 TL chip para 25 TL de bkm kampanyası var 2450 TL ye geliyor, daha ne istiyorsun, amiral telefonu bedavayamı versin adamlar

Edit : axess kartınız yoksa yeni kart başvurusu yapıp, gelen yeni kart ile alırsanız ilave 50 TL daha indirim oluyor.

+gg yüzde 5 vermediği sürece almıyacam ben şahsen 2350 civarı rakama endekslendim

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.