Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.230
Cevap
35
Favori
106.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dün de var mıydı %5? yok hocam ben bir ara cebeozelgsm koduyla %10 verdiğinden beri takipteyim bir yakalayamadım o zamanlar araştırmıştım dis. garantili
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    2350 Turkiye Garantili Derken ithalatci firma garantisi degilmi yoksa samsung garantili mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

2350 Turkiye Garantili Derken ithalatci firma garantisi degilmi yoksa samsung garantili mi ?

İthalatçı firma garantili.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

İthalatçı firma garantili.

Ben Pasaport Kaydi ile 1950 duracak 1800 Telefon Kampanya Varmis 150 de kayit 1950 Mantikli Geldi Bana.

• Aman dikkat edin galaxy s7 edge in ekranını kırmayın. Bizimki kırıldı Lg g4 parası istiyorlar ekranı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Aman dikkat edin galaxy s7 edge in ekranını kırmayın. Bizimki kırıldı Lg g4 parası istiyorlar ekranı için.

Ne çabuk

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Aman dikkat edin galaxy s7 edge in ekranını kırmayın. Bizimki kırıldı Lg g4 parası istiyorlar ekranı için.

Ne çabuk

Taş hiç acımıyor, erken geç ayırt etmiyor
  • quote:

Hocam nasıl kırıldı ve kaç lira tuttu

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Taşın üstüne düştü, ekran taşa geldi. Düz zemin olmadığı için ekran direk darbe aldı. Henüz yaptırmadık. 1100tl istiyorlar. Bildiğin lg g4 parası

• quote:

Taşın üstüne düştü, ekran taşa geldi. Düz zemin olmadığı için ekran direk darbe aldı. Henüz yaptırmadık. 1100tl istiyorlar. Bildiğin lg g4 parası

• quote:

Ben iphone 5s lerimi böyle koruyorum. Taş ,su vız gelir. Teki 300 gr geliyor. Görünce dalga geçiyorlar ama ben rahatım ve memnunum. Hanım öbür çekyatta telefonu istediğinde rahatlıkla atabiliyorum. Eller yağlı, tozlu, pisken terettüt etmeden kullanabiliyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Ben iphone 5s lerimi böyle koruyorum. Taş ,su vız gelir. Teki 300 gr geliyor. Görünce dalga geçiyorlar ama ben rahatım ve memnunum. Hanım öbür çekyatta telefonu istediğinde rahatlıkla atabiliyorum. Eller yağlı, tozlu, pisken terettüt etmeden kullanabiliyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Robocop un telefonu olsa anca böyle olurmuş
  • Geçmiş olsun hocam üzüldüm
  • edge ekranlar için yedek parça zor bulunduğundan yüksek fiyatları. S6 edge veya note4 edge içinde aynı.
  • http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7E32-GD

silver hariç güzel fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tifosi41 -- 25 Nisan 2016; 17:17:13 >
  • Silver icin guzel fiyaf olan bildiginiz S7 Edge satis yeri var mi ?

• bugün gg yine %5 indirime girmiş ama mm de s7 edge yok .s.s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son olarak Gümüş renk düz S7 almaya karar verdim. Hepsiburada'dan Samsung Türkiye garantili alsammı? Yoksa Mediamarkt veya Gittigidiyor dan bir kampanya beklesemmi karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Son olarak Gümüş renk düz S7 almaya karar verdim. Hepsiburada'dan Samsung Türkiye garantili alsammı? Yoksa Mediamarkt veya Gittigidiyor dan bir kampanya beklesemmi karar veremedim.

ben kampanya bekleyeceğim. anneler gününden sonra düşer kanaatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Son olarak Gümüş renk düz S7 almaya karar verdim. Hepsiburada'dan Samsung Türkiye garantili alsammı? Yoksa Mediamarkt veya Gittigidiyor dan bir kampanya beklesemmi karar veremedim.

ben kampanya bekleyeceğim. anneler gününden sonra düşer kanaatindeyim.

Ben de gümüşe karar verdim. Ama şu an kampanyalı, indirimli Samsung Tr garantili satan yer yok :) Olcak gibi de durmuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.