Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalnızlığa sarılmak -- 19 Kasım 2016; 9:01:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Donda bir islaklik...

• Kardeş bence aracın normal hali 215 yapıyormuş sen kullanamıyormulsun.
    160ı geçememek nedir ya, aynı araba olmasa inanacağım. Hafif bassan zaten 180e çıkıyorsun düz yolda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m3 ekonomik kullanıyordur. tokatlamak öyle olmuyor kırmızı ışıkta iki şoför bir birine bakacak diğeri gaza hafif dokunup diğerini cezbedecek ve sonra yürü yavrum kim tutar seni araçlardan biri pes ederse diğeri tokatlamış oluyor. bu iş böyle kimisi sol şeritte 160 ile giderken bmw yanından geçiyor bmw tokatladım oluyor.
  • Turbo, atsızat, karahançer üçlüsüne bir yenisi daha eklendi gözümüz aydın. Artık onlar 4 kişi.

• 160 ı geçmeyen araçla meydan okuyodun bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlığa sarılmak

quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

160 ı geçmeyen araçla meydan okuyodun bide

Gel bide şimdi kapişalım, hazir arabaninda keyfi yerinde kendini m3 zannediyorken gel kapisalim :D

Benimkine bişey oldu şimdi. Kağnı arabası gibi gitmeye başladı
  • Video at bizde görelim m3 kaçmış cruze'u diğer türlü salla babam salla..Benim logan'ada Chiron kaçtı ozaman 300'e çıkıyo
  • 160 ı geçemediğine mi inanayım m3 tokatladığına mı inanayım bilemedim

• quote:

Güzel bi gündü
    Bu mesaja eklenen görseller:

.

rüzgarı arkana almışındır rüzgar arkadan ittirmiştir arabayı savurmuyodur yada araba uzun süre alt devirlerde olmuştur biraz yüksek devir yapınca açılmıştır motor yoksa başka açıklaması olamaz ama büyük ihtimal rüzgarı arkana almışındır destek yapıyodur

• Hocam hiz gostergeniz bozulmus baska bir aciklamasi yok bunun

• Yazdıklarını doğru olarak kabul edersek muhtemelen aldığın gazla alakalı bir durum olabilir..bu lpg işinde çok üçkağıt dönüyor..25 liralık gazı bitir ve başka yerden tekrar gaz al muhtemelen eski haline dönecektir..eğer eski haline dönerse bir daha ilk aldığın yerin önünden dahi geçme yoksa motorun başını yersin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cooLpapa

Kardeş bence aracın normal hali 215 yapıyormuş sen kullanamıyormulsun.
    160ı geçememek nedir ya, aynı araba olmasa inanacağım. Hafif bassan zaten 180e çıkıyorsun düz yolda

Vallahi bende bilmiyorum temde düz yolda kesiciye girene kadar zorladım ama yolun bomboş olmasina ragmen 160 ı geçememiştim.

Acaba motor sağırlaşmış olabilir mi? Benden onceki sahibinin ortalamasi 9 litre idi.Bende hep 1.500 2 bin deviri gecmeden kullandim 1 sene boyunca.

Valla şaşırdim bugun arabanin icine m3 degil hatta vtec kacmis gibi :d

Gaza bi yükleniyorum 2 3 4 5 derken aninda kesiciye giriyo 6 binde..

Önceden oyle değildi işte, 2.......3......4.......5.........6 bu sekilde gazi koklesemde aheste bi sekilde devirleniyodu cok canimi sikiyordu.

Bisiler oldu bugun normale dondu sanki.Zaten motorda tikirti sesi vardi uzun zamandir, servise goturdum bana motor kapaginin altindaki valfler mi ne varmis onlar temizlenecek demisti ama hala yaptirmadim.

Motordan anlamam ama en fazla 165 görmesi normal değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Hocam hiz gostergeniz bozulmus baska bir aciklamasi yok bunun

Hadi benimki bozuk m3 ünkide mi bozuk

Heee sen diyosun ki ben 1,6 cruze ile m3 gectim. Eger hiz saatiniz bozuk degilse m3 dediginiz arac bozuktur.

Sen km saatinin bozuk olabilecegine inanmiyorsun fakat cruze ile m3 ve corvette gecebilecegine mi inaniyorsun. Yaptigin onermeyi neresinden tutsak elde kaliyor

• Bence haftasonları da okul olmalı...

• Performans arabası sahipleri olarak genelde bir mottomuz vardır: "Kendinden küçük motorlu araçlarla uğraşma, kendinden büyük motorlu araçlarla uğraş ki pilotluğun belli olsun." M3 sahibi arkadaş bu mottoyu benimsemiş biri belli ki... Enteresan, genelde M3 sahipleri it çakal olur. Efendisine denk gelmişsin.

En büyük eğlencelerimden biridir. Makas atmadan, itlik yapmadan seri kullanan biri görürsem, gaza getirir, önden yollarım. Sonra arkadan takip ederim. Buna "saldım kuçuyu önden" derler. Böylece bütün risklere (radar riski dahil) öndeki girer. Sen sakin sakin takip edersin. Virajlarda falan da çok rahat olur. "Bu dönüyorsa ben haydi haydi dönerim" mantığı ile standby'a alır, gerilmeden 160-170 seyrine bakarsın.

Özetle sen bizi trollemiyorsan, birileri seni fena trollemiş.

• zaten ayagini frenden cekince araba 100 yapiyor. anca 215 mi yapabildin
  • günden güne çoğalmaya başladılar :D diğerleri hadi 1.4 tsi ile 3.20d tokatlıyordu bu gene 1.6 atmosferikle m3 corvette filan birkaç tane bende ekliyeyim araba modeli belki bilmiyordur garip onlarıda tokatlamıştır yanlışlıklada adlarını bilmediğinden söyleyemiyordur :D bugatti veyron lambo. lp-700 ferrari berlinetta m4 911 öle devam eder gider veya bizim köylü amcanın at arabası oda olabilir ihtimal dahilinde çünkü :D
  • Ya m3 kim sen kim ya geri vites oranıyla oynasan m3 ün seni geri geri bile geçer m3

• Konu fake. Baltalimanı'nda lpg satan benzinciyi bırak benzinci yok :S İstinyede var onda da gaz yok. Gaz olan Kuruçeşme Opet var bi tek sahil yolunda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.