Şimdi Ara

4.5G ile birlikte hangi hız ve kota seçeneklerini göreceğiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5G ile gelecek yenilikler, hız artışı ve kota tarafında merak edilen her şeyi, Turkcell'in Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz'e sorduk.

• İzleyip kota harcamayın durmak yok kazığa devam diyorlar

• Maks.15gb-20gb kota olur.Bosuna izlemeye gerek yok

• zaten 3g hızı yeterli düzeyde. Önemli olan kota. 4gb türkcell kotam var. işyerimde wifi, evimde wifi kullanmama rağmen daha paketimin yenilenmesine 15 gün kala 500mb internetim kalmış :(

• Kota artacak diyorsunuz da fiyatlar ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: enemywalker

Maks.15gb-20gb kota olur.Bosuna izlemeye gerek yok

Sanırım türk telekom açıklamıştı en fazla 7 gb paket vardı 15 olsa yine iyi 15'lik paketi turkcell platinum diye çıkarıp 150 liraya satar yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4G olayı böylesi operatörlerin olduğu ülkeler için çok anlamsız, kanımca.

Bunlar hızı arttırır, kotayı arttırmaz.

Kotayı arttırır, hızı düşürürler.

Yani ne yapar, ne eder onlardan daha fazlasını almamıza izin vermez,

Ama her hâlükârda da bunları bize yenilik diye yutturup bizden daha fazla parayı alırlar.

Zaten hali hazırda 3.5G, 42mbps hızları destekliyor ama bunu görebilen var mı, yok tabi ki.

Yani değişen tek şey bize giren kazığın ebadı ve markası, gerisi lafı güzaf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vega -- 13 Mart 2016; 20:32:38 >
  • Videolar neden tam ekran olmuyor ?

• Yarım megabit olsun sınırsız olsun.

• upload a kota koymasınlar.

• turkcell yetkilisi pek samimi görünmüyor açıkçası kota konusunda ise turkcell çok aç gözlü bir firma yine kazığı çakarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SgtLittleNoob
    Şu sıralar tvde türk telekomun bir reklamı dönüyor, 3gb mobil internet için 25tl - 5gb mobil internet için 35tl 7gb internet için 45tl istiyorlar. Şimdi biz 1 nisandan sonra sözde 300mbps civarında hızlar ile mobil internet kullanacağız değil mi? pcde 3mbps ile bile bir kaç saat içinde biten bu kotalar isteklerimizi nasıl karşılayacak? her gün 1 tane 720p film yada klip izlesen bu kotalar 1 hafta dayanmaz. 45 liraya 25GB kota getirin bizde ses etmeyelim.

Yaklaşık 1 ay olacak, Turktelekom 1000 dakika, 1000 SMS, 8GB kullanıyorum. Fiyatı da 32 lira. 6GB olanı da 24.5 lira.

• mi5 gibi cat12 lte modemi olan cihazlar 600mbps hızında bağlanabilir. 375 diye sınırlı kalmayın
  • 50 GB kotadan aşagıya tarife olmaması lazım.

• ÇööööööööööööööööP

• AT&T ne veriyor girin bakın bakalım ;)

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Kardeş o hangi tarife bende t.telekom luyum da ?

• İngiltere'de bile kota var(Sınırsız var güya ama saatlik kota var onu geçince o saat içinde hız düşüyor) bir de Telekomünikasyon vergilerini unutmamamk lazım.
    Ama içinde 4G LTE bir tek kotayı daha hızlı bitirmeye yarayacak sonuçta bu ülke Güney Kore veya Japonya değil ki gerçekten sınırsız kota olsun.

• Yahu neden yaziya dokmuyorsunuz? Videoyu izlemek zorunda miyiz?!?!

• quote:

Orijinalden alıntı: sagy

Kardeş o hangi tarife bende t.telekom luyum da ?

Turktelekom Yeniyıl tarifesi. Mesela normalde 8GB olan 59 lira mı ne. Ama sen onlara diyeceksin ki: -Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum falan diyeceksin. Ama taathütün varsa demene gerek yok. Bir şey yapmıyorlar. Benim Avea'ydı. Taahhüt bitti. Telefondan Vodafone u aradım. Tabi Avea da bunu gördü. Sonra telefon açtım. Aradığım yerde tarifeyi değiştirmeyi tuşladım. Oradan birisiyle görüştüm. Bana Yeniyıl tarifesi var dedi. Yani başka operatörden Avea'ya geçmedim. Avea'dan yine devam edin dediler. 1 yıl boyunca, ilk ay 59 lira, sonraki aylar 32 lira. Ortalamayı adım. 34 liraya mı ne geldi...

İnternet'te yeni sayfasında bulamıyorum ama sen Avea'yı ara. Yeniyıl tarifesine geçmek istiyorum de. Biraz mırın kırın et. %35 indirimini de mutlaka iste. Faturasızda da yeniyıl tarifesi var bu arada...

Eski sayfasından incele , al:http://www.avea.com.tr/web/Paketler/_YeniYil6GBPaketi

http://www.mobil13.com/aveadan-2016-icin-yeni-yil-teklifleri-kampanyasi-10060.html

Bu da yeni sayfasında arayınca çıktı:https://www.turktelekom.com.tr/Sayfalar/arama.aspx?k=Yeni%20y%C4%B1l

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 13 Mart 2016; 21:15:54 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.