Şimdi Ara

Yeni iPhone 7 sızıntısı büyük bir kamera ve kaybolan anten çizgilerini gösteriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni iPhone 7 sızıntısı büyük bir kamera ve kaybolan anten çizgilerini gösteriyor
    Apple'ın Mart ayı içerisinde küçük ekranlı bir iPhone modeli tanıtması bekleniyor ve daha sonra muhtemelen Eylül ayında iPhone 7 ortaya çıkacak. İki akıllı telefon için de birçok detay sızdırılmıştı ancak Nowhereelse.fr iPhone 7'nin arka kısmını gösteren yeni görüntüler yayınladı. Akıllı telefonun kasasını ortaya koyan teknik çizimler daha büyük bir kamera lensi ve yeniden tasarlanmış anten çizgilerini gösteriyor.

İlk bakışta telefonun arka yüzündeki yatay anten çizgilerinin tamamen yok olduğunu görüyoruz. Apple, daha ince görünümlü olması beklenen yeni iPhone modelinde anten çizgilerini gizlemenin bir yolunu bulmuş gibi görünüyor. Yakından bakıldığında ise görüntüler iPhone 7 kamerasının değiştiğini ortaya koyuyor. Büyük kamera boşluğu önemli bir yükseltmeye işaret ediyor olabilir fakat daha önce söylendiği gibi herhangi bir çift kamera belirtisi yok. Bu yönde beklentisi olanlar hayal kırıklığına uğrayabilir ancak bu görüntü 4.7 inçlik bir iPhone 7'yi gösteriyor. Çift kamera sisteminin 5,5 inç iPhone 7 Plus ya da potansiyel iPhone 7 Pro varyantına özel olması bekleniyor.

Kaynağa göre, sızan görüntülerde olmasa bile telefonun kasası mevcut modellere kıyasla daha ince bir yapıya sahip. NoWhereElse tarafından yayınlanan taslaklar ciddiye alınmalı mı? Kesinlikle evet. Site editörü, Steve Hemmerstoffer, 2014 yılında iPhone 6 ve Galaxy S6, 2015 yılında ise iPhone 6S ve Galaxy S7 teknik çizimlerini ilk olarak ortaya çıkaran isim olmuştu.

Yeni iPhone 7 sızıntısı büyük bir kamera ve kaybolan anten çizgilerini gösteriyor 

• Tasarım 6s,6se göre daha güzel ama donanımda ve dizaynda öyle pek büyük yenilik olmayacak sanırım

• 5c gibi durmuş arkadan.

Ben artık Apple'dan tasarım anlamında bir çığır beklemiyorum. Tasarımına yıllarca laf atılan samsung bile düzeltti fakat Apple gittikçe çirkinleşti.

Apple müşterisi memnun olduğu sürece hiç bir değişiklik yapılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine mi ayni tasarim!

• Siyah iPhone bekleyen coktu .

• Ben A10 çekirdeğini bekliyorum asıl, A8'den A9'a sıçrayan performansı, A10'da görebilecekmiyiz. bu sene ki android tarafı cpu'lar A9'ı yakalayamamışken, apple, A10'da çok ciddi bir performans farkına gitmez diye tahmin ediyorum, rakibine göre pozisyon alır apple, tüm gücünü kullanmaz..

• Ekran/kasa oranını ve kamera çıkıntısını düzeltirlerse, tasarım güzel duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 13 Mart 2016; 18:50:40 >
  • Telefonun anten çizgileri gitmiş iyi hoş ama yarın bu telefonda da anten sorunu olursa şaşırmam 7s'de de onu düzeltirler artık.

• Apple ne yaparsa yapsın 5000 tl verirler yine de..

• quote:

Orijinalden alıntı: Howard Stark

5c gibi durmuş arkadan.

Ben artık Apple'dan tasarım anlamında bir çığır beklemiyorum. Tasarımına yıllarca laf atılan samsung bile düzeltti fakat Apple gittikçe çirkinleşti.

Apple müşterisi memnun olduğu sürece hiç bir değişiklik yapılmaz.

Render bile alınmadan taslak çizimden 5c'ye benzetmek de güzel kafaymış. 4 serisinde de ilk sızıntılarda çok tipsiz deniyordu 5 serisinde de adı kumandaya çıkmıştı ama ikisi de inanılmaz başarılı oldu. 6 serisi ucube anten çizgileri dışında eleştirilmedi adamlar da onu yoketmiş bu sefer de 5c olmuş demeye başlamışsınız. Zaten böyle boş boş her şeye çöp dediğimiz için bu ülkeden hiçbir şey çıkmıyor en güzel örneği olmuşsun

• mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Hocam render yapıldı yapılmadı arkasına biraz bakın 5c'ye benzemiyor mu?

Zaten kimse beğenmek zorunda değil. Bu forumda büyük bir sıkıntı var. Niye inatçısınız, hep kendi dedikleriniz mi doğru? Kapitalizm sizi çok mu etkiliyor. Yazık değil mi yahu verdiğiniz binlerce paralara.

Yahu konu dışı ayrı, donanım bölümü ayrı, oyun kısmı ayrı ve telefon bölümü. Sinema bölümü hakkında konuşmaya tenezzül bile etmiyorum orada da dc/marvel kavgası var şaka gibi.

Bizim ülkeden niye bir şey çıkmıyor biliyor musun? Çünkü inatçıyız. Ülke olarak birine laf atmadan durmayız. Sağcısı solcusuna, dinsizi dine bağlı olanlara, apple'cısı Samsung 'cusuna.

Yahu iyi misiniz siz işiniz gücünüz yok mu? Bir şeylerle uğraşın artık be. Karşı zihniyeti gömmek için harcadığınız zamanlara yazık değil mi? Ne olur yani ne geçiyor elinize karşıdaki aydınlığa mi gelecek.

Verdiğiniz 3000 TL'ye yazık günah abi. Bakın küçüğünüzüm. Artık uyanmadınız mı? Sizleri birbirine sokanlara laf atmanız gerekirken gidip birinize laf atıyorsunuz.

Halbuki bir olup bir şey yapsak ne güzel. Nerede o eski Türkler,Müslümanlar?

Not :Sürç-i lisan için affola.

Edit:biraz aşırıya kaçtım sinirden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 13 Mart 2016; 22:40:55 >

• Git gide tasarım kötüleşiyor, sanki biri kasten yapıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 13 Mart 2016; 19:25:29 >
  • 3GS modelinden beri iphone kullanıcısıyım. 5 serisine kadar tasarımın üstüne koya koya geldiler ama 5 serisinden sonra biraz bocaladı. Hele 6 ve 6S melodi yüklü oyuncak telefon gibi geliyor gözüme. Şuan 5S kullanıyorum. Eğer tasarım konusunda ilerleme kaydetmezlerse değiştirmeyi de düşünmüyorum açıkcası. Göz var nizam var. Rakipleri daha şık ve göze güzel gelirken sırf iphone almak için iphone almam. Elimde ki telefon beni nereye kadar götürürse giderim artık tasarımda ilerleme olmazsa.

Bazı yorumlara rastladım da herkes kendi doğruluğunu ispatlamak peşinde. Doğru tektir 2 tane olmaz ama bu durumda doğru yok beğeni, kişisel zevk vardır. Kimisi beğenir kimisi beğenmez. Şuan mevcut telefonlar arasında en şık modeller üreten Huawei firması ama pek güvenipte almak istemiyorum. Namıssızlar cihazları da pahalı öyle ucuz bişede değiller. :)

• quote:

Zaten kimse beğenmek zorunda değil. Bu forumda büyük bir sıkıntı var. Niye inatçısınız, hep kendi dedikleriniz mi doğru? Kapitalizm sizi çok mu etkiliyor. Yazık değil mi yahu verdiğiniz binlerce paralara.

Yahu konu dışı ayrı, donanım bölümü ayrı, oyun kısmı ayrı ve telefon bölümü. Sinema bölümü hakkında konuşmaya tenezzül bile etmiyorum orada da dc/marvel kavgası var şaka gibi.

Bizim ülkeden niye bir şey çıkmıyor biliyor musun? Çünkü inatçıyız. Ülke olarak birine laf atmadan durmayız. Sağcısı solcusuna, dinsizi dine bağlı olanlara, apple'cısı Samsung 'cusuna.

Yahu manyak mısınız siz işiniz gücünüz yok mu? Bir şeylerle uğraşın artık be. Karşı zihniyeti gömmek için harcadığınız zamanlara yazık değil mi? Ne olur yani ne geçiyor elinize karşıdaki aydınlığa mi gelecek.

Verdiğiniz 3000 TL'ye yazık günah abi. Bakın küçüğünüzüm. Artık uyanmadınız mı? Sizleri birbirine sokanlara laf atmanız gerekirken gidip birinize laf atıyorsunuz.

"Bu forumda büyük bir sıkıntı var. Niye inatçısınız, hep kendi dedikleriniz mi doğru?"

"Yahu manyak mısınız siz işiniz gücünüz yok mu? Bir şeylerle uğraşın artık be."

"Karşı zihniyeti gömmek için harcadığınız zamanlara yazık değil mi? Ne olur yani ne geçiyor elinize karşıdaki aydınlığa mi gelecek. "

"Artık uyanmadınız mı? Sizleri birbirine sokanlara laf atmanız gerekirken gidip birinize laf atıyorsunuz."

1)"Kendi dedikleriniz mi doğru?" demeden önce "inatçılıkla" suçlamak ne kadar mantıklı? Senin dediğin doğru mu? Aynı soruyu kendine sordun mu? +Aaa totolojiiii -Otur Berke, "0"
    2)Burda yorum yazan A kişisinin B kişisinin işi olmadığını nerden biliyorsun? Onu da geçtim sen kimsin ki manyak diye sınıflandırma hakkına sahipsin? Senin toplumdaki statün nedir? (Müdür vs. olarak demiyorum katkın nedir?) Hadi diyelim katkın var, demek ki "senin gibi" işi gücü olan ve manyak "olmayan" insanlarda tartışabiliyor. +Peki bu bir çelişki midir hocaooom? -Çelişkidir, otur evladım sıfır.

3)Sen inatçı, manyak, işsiz kısımı gömmek için zaman harcamıyor musun? Harcıyorsun. Bu bir totoloji mi Mehmet hocam? Bence değildir...

4)Uyanmak nedir anlatsana? Bizi birbirimize sokan kimdir? Senin bu üslup ve tavrın mı bizi tartışmaya iten yoksa Tim Cook'un, Obama'nın oyunu mu bunlar? Bence tek mesajda 2 tarafa da hizmet eden, bir taraftan "Döven" sonrada duyar kasıp "yaaa sarılalım birbirimizeee" diyen, sizin hakaret ettiğiniz kişilerdir.

Nerde o eski Türkler, müslümanlar diyorsun ya, iyi insan olmak ne Türk olmaktır ne müslüman olmaktır. İyi insan iyidir işte; o kadar.

• şu an çok sade görünüyor, umarım böyle gelmez
  • Iyi veya kotu,yine milyonlarca satar,kimisi gozunu satar kimisi bobregini,kimisi bebegini.
    Apple berbat otesi bir tasarimda yapsa alicisi var,alicilari tasarima falan bakmiyor,yeterki iphone olsun,pahali olsun,kagittanda olsa lastiktende olsa demirdende olsa alirlar,budur.
    kimse kendini tasarim zart zurt diye yormasin,adamlar yapiyor musterisde aliyor.
    Ben alirmiyim asla,alani kinarmiyim asla,sonucta esimde kullaniyor,oglumda,ben yillardir note kullanirim bundan sonrda kullanmaya devam edecegim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

Yahu manyak mısınız siz işiniz gücünüz yok mu? Bir şeylerle uğraşın artık be. Karşı zihniyeti gömmek için harcadığınız zamanlara yazık değil mi? Ne olur yani ne geçiyor elinize karşıdaki aydınlığa mi gelecek.

"Bu forumda büyük bir sıkıntı var. Niye inatçısınız, hep kendi dedikleriniz mi doğru?"

"Yahu manyak mısınız siz işiniz gücünüz yok mu? Bir şeylerle uğraşın artık be."

"Karşı zihniyeti gömmek için harcadığınız zamanlara yazık değil mi? Ne olur yani ne geçiyor elinize karşıdaki aydınlığa mi gelecek. "

"Artık uyanmadınız mı? Sizleri birbirine sokanlara laf atmanız gerekirken gidip birinize laf atıyorsunuz."

1)"Kendi dedikleriniz mi doğru?" demeden önce "inatçılıkla" suçlamak ne kadar mantıklı? Senin dediğin doğru mu? Aynı soruyu kendine sordun mu? +Aaa totolojiiii -Otur Berke, "0"
    2)Burda yorum yazan A kişisinin B kişisinin işi olmadığını nerden biliyorsun? Onu da geçtim sen kimsin ki manyak diye sınıflandırma hakkına sahipsin? Senin toplumdaki statün nedir? (Müdür vs. olarak demiyorum katkın nedir?) Hadi diyelim katkın var, demek ki "senin gibi" işi gücü olan ve manyak "olmayan" insanlarda tartışabiliyor. +Peki bu bir çelişki midir hocaooom? -Çelişkidir, otur evladım sıfır.

3)Sen inatçı, manyak, işsiz kısımı gömmek için zaman harcamıyor musun? Harcıyorsun. Bu bir totoloji mi Mehmet hocam? Bence değildir...

4)Uyanmak nedir anlatsana? Bizi birbirimize sokan kimdir? Senin bu üslup ve tavrın mı bizi tartışmaya iten yoksa Tim Cook'un, Obama'nın oyunu mu bunlar? Bence tek mesajda 2 tarafa da hizmet eden, bir taraftan "Döven" sonrada duyar kasıp "yaaa sarılalım birbirimizeee" diyen, sizin hakaret ettiğiniz kişilerdir.

Nerde o eski Türkler, müslümanlar diyorsun ya, iyi insan olmak ne Türk olmaktır ne müslüman olmaktır. İyi insan iyidir işte; o kadar.

Arkadaş bu karşıt görüşlere eleştiri olarak karşıt görüş olarak girmiş yalnız olaya

• Anladılar yaptıkları hatayı. 6s serisinde kalitenin içine ettiler. Çünkü 6 serisindeki 1/3" sensör 8 MP ile gayet iyi işler çıkarırken aynı sensörü 6s'te kullanıp 12 MP yapınca çamur gibi fotoğraf çeken bir cihaz yapmış oldular. Şimdi sensörü büyütüp kalteyi iyileştirecekler. Sensörü büyütmeden çözünürlüğü artırırsan ortaya çıkacak şey kumlu bir fotoğraftan fazlası değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 13 Mart 2016; 20:21:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    "Manyak",abes kaçıyor olabilir. Fakat gecesini gündüzünü böyle abes uğraşlar için veren insanların,sıkıntıları vardır bence.

Desteklediğim insanlar yok. Bir toplum,görüş veya marka.

Benim anlatmak istediğim;zaman kıymetlidir. Zira bu dünyada ağlasan bağırsan da bütün paranı versen de kaybedeceğiniz şey zamandır. Şimdi yaptıklarınız için ileride pişmanlık duyabilirsiniz. Bu bir kuraldır. Ya mutlu olacağın gurur duyacağın bir geçmişin olur,ya da utanç duyacağın.

Yıllarını sadece absürt şeyler için harcayanlar var.

Evet belki benim bir katkım olmadı, fakat olsa da olmasa da gerçek budur. Gerçeği dile getirmek kötü bir şey degil.

Ayrıca iyi insan kötü insan konusuna katılıyorum. Ben sadece bu coğrafyada yaşananlar için konuşmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalmilita

Telefonun anten çizgileri gitmiş iyi hoş ama yarın bu telefonda da anten sorunu olursa şaşırmam 7s'de de onu düzeltirler artık.

Yapma hocam dalga mi geçiyorsun. iphone'da anten sıkıntısı olur mu hiç. Olsa olsa telefonu yanlış tutanlar yüzünden anten çekmez :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.