Şimdi Ara

Max. 600tl telefon önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En fazla 600tl'ye bir akıllı telefon önerisi istiyorum. Toplam bütçe 50tl'den fazla aşarsa almayacağım. Yani maksimum 650tl'lik olabilir. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim...

En geç 1-2 güne alınacak.

• xperia E4G
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

xperia E4G

Teşekkürler hocam. E4G 4.5G'yi destekliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagan1234

quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

xperia E4G

Teşekkürler hocam. E4G 4.5G'yi destekliyor mu?

Bilgim yok ama desteklediğini sanmıyorum.Performans bakımından çok iyi ve fiyatını göz önüne lınca cidden kaliteli bir telefon.Bütçemi azcık arttırırım diyorsanız Genaral Mobile 4G Android One telefonuna bakmanızı öneririm en kralı bu aslında o fiyatlarda

• Arada 130 tl gibi bir fark var. General Mobile 4G One sanırım biraz daha üstün. Ancak E4G'nin de 4.5G si var. Kararsız kaldım açıkçası. 4.5G çok fark eder mi? Eğer değil ise general mobile de düşünebilirim.
  • quote:

Arada 130 tl gibi bir fark var. General Mobile 4G One sanırım biraz daha üstün. Ancak E4G'nin de 4.5G si var. Kararsız kaldım açıkçası. 4.5G çok fark eder mi? Eğer değil ise general mobile de düşünebilirim.

Dostum iki telefonunda özelliklerini incele bi istersen.General mobileda 4.5G destekliyor adı 4G sadece. + 4.5G gelmesiyle bişey değişcegini sanmıyorum

performans olarak aralarında çok fark var ikisi arasında terih yapacaksan kesinlikle 4G'yi öneririm..
  • cagan1234 C kullanıcısına yanıt
    Ben e4g kullanıyorum artık güncelliğini yitirdi kitkat 4.4.4 sürümünde kaldı ve dokunmatik ekranında algılama sorunları var kronik sorundur tavsiyem

http://www.hepsiburada.com/lenovo-a7000-p-TELCEPLENA7000-S
  • GM 4g ile xperia e4g kıyas kabul etmez GM 4g daha iyi bir telefon her açıdan , 5.5 inç istersen lenovo a7000 de bakabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lenovo a7000'i de incelemeni öneririm
  • Anlıyorum hocam. Ben 5" ten büyük olan telefonları hiç bir zaman sevemedim. Maksimum 5" olmasını istiyorum.

Bunun yanında, 4.4.4'te kalması gerçekten üzücü. Bu, E4G'yi seçeneklerden çıkarmam için yeterli bir neden mi sizce?

Kronik sorunlara gelince; bunlar gerçekten önemli. Sanırım E4G'den vazgeçebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagan1234 -- 13 Mart 2016; 20:08:41 >
  • @Master_Evil
    @Focke Wulf
    @serty23

Samsung Galaxy Grand Prime hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?
  • cagan1234 C kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşmayın kamerada çöp birde lenovo a6010 var ona bakın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@Master_Evil
    @Focke Wulf
    @serty23

Samsung Galaxy Grand Prime hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

http://kiyaslahadi.com/tr/1/266,399/samsung-galaxy-grand-prime-vs-general-mobile-4g-android-one/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.