Şimdi Ara

Star Wars'un yıldızı yeni Lara Croft olma yolunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star Wars'un yıldızı yeni Lara Croft olma yolunda
     Oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri olan Tomb Raider, beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Daha önce, Lara Croft'u Angelina Jolie'nin canlandırdığı iki film ile sinemaseverlerin karşısına çıkan Tomb Raider, bu filmlerden bağımsız bir yeniden yapım ile beyaz perdeye dönecek.

Yeni bir Tomb Raider uyarlaması için bir süre önce hazırlıklara başlayan yapımcılar, Lara Croft'a hayat verecek yeni ismi bulmak için kapsamlı bir casting süreci başlattılar. Bu kapsamlı arayış sırasında birçok genç aktrisi değerlendiren Warner Bros ve MGM, rol için teklif götürülebilecek isimleri belirledi. Deadline'ın haberine göre bu isimlerin başında, Star Wars: Güç Uyanıyor ile adını duyuran Daisy Ridley geliyor.

Lara Croft rolü için birçok ünlü ismin adı geçiyor

Geçtiğimiz yıla kadar kayda değer bir rolü bile olmamasına rağmen yıldız oyuncuları geride bırakarak yeni Star Wars üçlemesinin başrolünü kapan Ridley, filmdeki performansı ile övgü topladı. Güç Uyanıyor'ın devasa başarısının ardından Hollywood'un aranan genç yıldızları arasına giren Daisy Ridley, Lara Croft rolü için filmin yapımcıları ile görüşme halinde.

Görüşmelere başlanmış olsa da, şimdilik resmi bir teklifin veya pazarlığın söz konusu olmadığına dikkat çeken Deadline'a göre, yapımcılar rol için başka isimleri de değerlendirmeye devam ediyor. Daisy Ridley, rol için görüşüldüğü bilinen ilk isim olsa da, geçtiğimiz aylarda çıkan söylentilerde rol için Jennifer Lawrence, Emily Blunt, Gemma Arterton, Elizabeth Olsen, Jessica Biel ve Megan Fox gibi ünlü isimlerin de adı geçmişti.

• Benzerlikleri var yeni oyundaki lara ile sanki ama cöp.

• Gözümüzün önünde yeni bir yıldız doğuyor. Bakalım nereye kadar gidebilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer seçilirse göğüslerine silikon yapması lazım. Biliyorsunuz Tomb Raider ın en büyük olayı meme!

Kaldı ki oyunlarda kadın karakterin ne kadar çok tutulduğunun ilk kanıtıdır. Niye çünkü meme var :)
  • Jessica biel'e oyumu kullaniyorum

Ve evet memesiz olmaz
    Scarlett johanson diyecektim ama karakter sarisin degil. Jessica iyidir. Yada evangeline lilly olabilirdi ama onunda memeleri kucuk biraz.

%100 uyumlu rachel starr var aslinda ama teklif gitmez sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bender B. Rodriquez -- 12 Mart 2016; 22:07:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jennifer Lawrence nedir yav? Onun yerine ben bile gelip oynarım, o kadar antipatik biri. Ayrıca adayların hepsini toplasak Angelina Jolie etmiyor yine.

• Daisy Ridley rol için gerçekten çok uygun, umarım rolü kapar.

• Jolie'yi izleyen bir nesil için kim gelirse gelsin tatmin edici olmayacak bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Jessica biel'e oyumu kullaniyorum

Ve evet memesiz olmaz
    Scarlett johanson diyecektim ama karakter sarisin degil. Jessica iyidir. Yada evangeline lilly olabilirdi ama onunda memeleri kucuk biraz.

%100 uyumlu rachel starr var aslinda ama teklif gitmez sanirim

jessica biel harbiden iyi gider

• Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Daisy Ridley olmalı bence. Oyundaki Lara bana masum kız gibi geldi. Yani öyle çok büyük bir baskın karakter olayı yoktu. Zaten karakter biraz da masum olmak zorunda. Çünkü amacı öldürmek değil Lara nın. Sırları çözmeye çalışan, keşif yapan bir karakter. Terminatorlük işini hobi olarak yapıyor.

Bide hikaye gizem havasında olduğu için karakter de gizemli olmalı. Daisy Ridley yeni biri olduğu için Film Dünyasında, biraz kendisi de gizem katar diye düşünüyorum.

• İyide hocam ben kizin kariyerini dusunmuyorum ki :D goz zevkim icin tercih yaptim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    E olay göz zevki ise Gemma Arterton her türlü alır. Yüz hatları oyundaki Lara Croft a en çok benzeyen kişidir listede. Ayrıca Pers Prensi filminde çok güzeldi.

https://www.google.com.tr/search?q=gemma+arterton+lara+croft&client=ms-android-huawei&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiLk-DKqrzLAhXJfiwKHSXqBIwQ_AUIBygB&biw=360&bih=511#tbm=isch&q=gemma+arterton+sexy&imgrc=1fMksMk8cqNL3M%3A

http://wallpoper.com/wallpaper/gemma-arterton-22756

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 13 Mart 2016; 1:56:27 >

• Genç olsa Kari Wuhrer derdim ama artik epey yaslandı.

• Aklıma simdi geldi. Ncis LosAngeles dizisinin yıldızı Daniela Ruah bu rol için doğmuş bence.

http://www.fansshare.com/photos/danielaruah/daniela-ruah-eyes-close-up-eye-106951553.jpg

• Tek derdimiz memeymiş meğer.
    Ağlamayana meme yok beyler
  • Angelina gibi olmaz hiç biri.

• angelina bile yaşlandı demek ki :( stallone reis 70 yaşında neler çeviriyor angelina da az azimli olsaymış keşke

• memesi yok karının bu ne yahu. cocuk memesi gibi. angeline istisnai bir kemik yapısına haizdi. Onu ararız yeni gelenle tahminim.

• derdiniz meme ise ikisinden birini oynatsınlar "Chelsea Charms veya sheyla hershey" sorun çözülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keskin53 -- 13 Mart 2016; 13:05:45 >
  • İyi oyuncu bence lara yada beniyor nispeten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.