Şimdi Ara

Quantum Break - Ön İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Duyurulduğu tarihten bu yana bilinenleriyle Quantum Break nasıl bir oyun olacak derseniz cevabı videomuzda!

• Video için teşekkürler, zevkli bir ön bakış olmuş.

Oyun içinse fazla söze gerek yok.

Microsoft+Sam Lake=GOTY

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlıkta hocam, ön inceleme demeseydiniz. Ön incelemenin de teaserı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stophart -- 12 Mart 2016; 17:21:13 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Video, Bana oyun cok kisa sürecekmis gibi bir izlenim verdi nedense.

• Max Payne amca kötü oyun yapmaz bu oyunda efsane olacak gibi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • güzel güzel FortressCraft Evolved yada minecraft için quantum modu çıkacak mı ?

• iyi de niye windows 10, ille windows 10a mı geçmek zorundayız yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkHellBlazer

iyi de niye windows 10, ille windows 10a mı geçmek zorundayız yahu

Adamlar radikal bir karar alıp büyük bir riske girerek Xbox oyunlarını Pc'ye çıkarma kararı almışlar. Bırak da bir zahmet işlerine gelecek şekilde sunsunlar oyunu.
  • Emeğine sağlık Tunahan. Güzel bir video.

• Güzel bir ön incelemeydi Tuna eline sağlık.

• İyide amaç zaten Windows 10'a geçirmek

• İyi bir oyun geliyor gibi. Pc ye çıkmasına sevindim.

• Bir PS4 kullanıcısı olarak oyun hoşuma gitti. Zaman ana temalı film ve oyunları her zaman sevmişimdir. Ancak sadece bu oyun için şahsen ne Xbox One alırım ne de PC toplarım. Arkadaşlardan Xbox falan ayarlaya bilrsem mutlaka denemek istiyorum. İnşallah beklentileri karşılar. Konusu oldukça ilgi çekici eğer iyi işlendiyse hikaye gerçekten başarılı ve güzel bir yapım oyun dünyasını bekliyor demektir. Ancak ellerine yüzlerine bulaştırırlar sa mantara bağlama riski de var.
  • Video güzel olmuş. Yapımcı şirketin eski oyunlarını,microsoft ile olan ilişkisinden kısaca bahsetmen güzel bir ayrıntıydı. Eline sağlık. Oyunun tam incelemesini merakla bekliyorum.

• Çok iyi bir içerik olmuş, özellikle ilgi çeken yeni IP'ler ve oyun serileri için bu tip bilgilendirici ön incelemelerin devamını bekliyorum.
  • inceleme güzel olmuş oyun ilk izlediğim videolardan beri takip ediyorum çok hoşuma gidiyor uygun fiyatlı gelirse optimizasyonda iyi ise alınabilir pc tarafında bu arada zaman kırıcı oyun olarak başka neler vardı bu tarihler de çıkan veya çıkacak oyun varmıy dı ?

• Güzel bir ön İnceleme olmuş. Oyun hakkında bilinen detayları, remedy hakkında kisa bilgi gibi çok iyi bir inceleme olmuş.

• max payne alan wake çok iyi oyunlardı kuşku duyulmucak firmalardan bence remedy bir naughty dog veya cd projekt red gibi

• Güzel ön inceleme.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.