Şimdi Ara

İBANEZ RG2 XXV VS İBANEZ RG320 DX FM (ACİL YARDIM)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar baya uzun zamandır araştırıyodum sonunda bu ikisinden birini alacağım. Gitarın özelliklerinden anlyan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. rg2 xxv sıfırı 1.600 tl ama ben sıfırını 1000 e alacam. rg320 nin sıfırının tr fiyatını bulamıyorum ama rg320 + İBANEZ TBX 15R 2. el 1200TL (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-ibanez-elektro-ve-amfi-3-6-9-taksit-plus-hediyeler-278668349/detay)
    sizce hanigini almalıyım? ayrıca amfi olarak blackstar id core 10- id core 20- ve İBANEZ TBX 15R yi karşılaştırabilirmisiniz acaba? Şimdiden teşekkürler...

• Blackstar ID CORE 10 ve 20 modeli Ibanez Tbx 15r modelini tokatlar. Id Core'larda 12 tane efekt varken Ibanezde sadece reverb efekti vardır. Id core'ların 2 tane speakerı varken Ibanez'in 1 tane speakerı vardır(hoparlör). Alacaksanız Id Core 20 almanızı öneririm. Gitar olarak tarzınız metal ise aktif manyetikli bir gitar öneririm. EMG manyetikli gitarlara bakabilirsiniz ama illa da Ibanez derseniz Rga42(maun kasa sabit köprü) iyidir. Başlangıç seviyesinden çok da ileri değilseniz tremolo sistemli bir gitar önermem. Sabit köprü bakmalısınız.
  • 10 la 20 arasindaki farklar nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebespidey -- 12 Mart 2016; 9:12:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bebespidey B kullanıcısına yanıt
    Sen şimdi 10 la 20 arasindaki farki sadece ses yuksekligi olarak algiliyorsun ama bu amfiler stereo yani çift hoparlòrlü amfiler. Bu yüzden wattlari arttikca 2 hoparlorunun de boyutu artiyor. Kendin arastirip bulabilirsin farklarini. Her şeyde hazira konmak iyi degil. Ben alirken günler boyu arastirma yaptigimi bilirim. Git 2 sini de dene karar ver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.