Şimdi Ara

Sabah ilk çalıştırma sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sabahları ilk çalıştırmada 3-4 marşta anca çalışıyor. fakat daha sonra gün içinde tek marşta araç çalışıyor. Birde nadir olarak motor arıza ışığı belli bir süre sinyal gibi yanıp sönüyor. Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fgumus72

Aracım hyundai accent era 1.4 lpg.
    Sabahları ilk çalıştırmada 3-4 marşta anca çalışıyor. fakat daha sonra gün içinde tek marşta araç çalışıyor. Birde nadir olarak motor arıza ışığı belli bir süre sinyal gibi yanıp sönüyor. Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

subaplar aşındığından dolayı motor soğukken boşluk yaptığı için yeterli sıkıştırma sağlanamadığından sabah 3-4 marşta çalışıyor. o nedenle üst kapağın revizyondan geçmesi gerekli. çözümü bu.
  • fgumus72 kullanıcısına yanıt
    Aracın bakımı en son ne zaman yapıldı?Buji ve buji kablolarını değiştirmekte fayda var.Aynı sorun önceki aracımda olmuştu.Sorun benzin pompasıydı.
  • çarkçı_başı kullanıcısına yanıt
    Motor yeni rektefiye yapıldı bujiler değişti. Az önce arabayla gelirken 3. Vites te gaza basmama rağmen arac gitmedi benzine aldım düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fgumus72 kullanıcısına yanıt
    Benzine geçince düzeldiğine göre muhtemelen lpg ile ilgili sıkıntı var.Ancak sabahları zor çalışma konusu biraz sıkıntı.Hele ki yeni rektefiye edilen motor için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.