Şimdi Ara

PlayStation 4'leri ve Diğer Ödülleri Kazanmak için Nasıl Bir Oyuncu Olduğunu Göster

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
         PlayStation Türkiye'nin "Are You Player?" çekilişine katılmak için www.areyouplayer.com adresindeki mini anketi doldurup hem nasıl bir oyuncu olduğunuzu öğreniyor, hem de aşağıdaki hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyorsunuz.

- PlayStation 4 20. Yıl Özel Sürümü
     - PlayStation 4 1 TB Oyun Konsolu
     - PlayStation Vita
     - 12 Aylık PlayStation Plus Üyeliği (3 kişiye)
     - PlayStation 4 Dekoratif Kapak (3 kişiye)

• Kaç haftadır devam ediyo bu, Allah bilir daha kaç ay bekletecekler sonuç için.Elle tutulur verdikleri de 3 tane konsol O kadar reklama deyse bari.
  • Bu kadar dandik hediye için beklemeye değmez vaktinizi boşa harcamayın arkadaşlar bence

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Facebook hesabınız yoksa çekilişe katılamıyorsunuz... Saçma.

• quote:

Orjinalden alıntı: marcus83

Bu kadar dandik hediye için beklemeye değmez vaktinizi boşa harcamayın arkadaşlar bence

sana çıksın diye mi.

• Hayat bu elemanlara güzel . Her gün gel ofise kimseye cevap verme , hiç kimsenin sorunuyla ilgilenme akşam olunca evine git . Başka ne isterimki .

• Vita almayı düşünüyorum umarım çıkarda almam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem oyuncu test i deniliyor hem facebook zorumlulugu var illa face olmak zorundami anlamadım iyi güzel hediyeler oda çıkarsa face zorunlulugu olmamış bence.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • are you player ? are you big player ? .......

• quote:

Orjinalden alıntı: Dhalsim

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: marcus83

Bu kadar dandik hediye için beklemeye değmez vaktinizi boşa harcamayın arkadaşlar bence</blockquote>
    sana çıksın diye mi.

Yoo ben katılıp zaman harcamadım senin iyiliğin için söyledim

• Çekiliş için illa testi yapmanıza gerek yok. Sitede menuda çekilişe katıl diye bir kısım var.
  • 2 tane ps4 için 2 aydır çekiliş yapıyorlar tr psnden beklenecek hareket

• Keşke are you a player deselerdi de her logoya baktığımızda gözlerimiz kanamasaydı

• Başta bende Sony'nin uluslararası bir etkinliğinin ülkemizdeki yansıması sanmıştım. Meğerse iyi maaş alan bir özentinin Türkçe varken ingilizceye gönül vermesiyle oluşmuş bir etkinlikmiş. Sömürge veya eski sömürge olmadığımız halde kendi diline bu kadar duyarsızlaşan insanların çığ gibi arttığı başka bir ülke yoktur sanırım. Yazıklar olsun.
  • Are you disco, are you cola he he.

• Sitedeki müzi?i bir yerlerde payla?salar bari. Gereksiz ?ekilde ho?uma gitti.

quote:

Orjinalden alynty: KAKÁ

Söz konusu videonun tamamy burada.

(Yo?un küfür içerir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 10 Mart 2016; 23:15:21 >

• Hem çekilişe katılanların Facebook profiline izin zorunluluğu var, hem 20'ine kadar tahmini 200 bin çekiliş olacak ama bunlara rağmen adam gibi 2 tane konsol verilecek. Bayağı bi zayıf çekiliş olmuş. Çekilişe katılanlar çekiliş bittikten sonra Facebook erişim iznini kaldırmayı unutacak, tabii oyunculardan faydalanmak bundan sonra başlayacak. BSC karışmasaydı bari ne çıkarı olacak ki bu çekilişten.

• ev yılanı ne la :)

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Başta bende Sony'nin uluslararası bir etkinliğinin ülkemizdeki yansıması sanmıştım. Meğerse iyi maaş alan bir özentinin Türkçe varken ingilizceye gönül vermesiyle oluşmuş bir etkinlikmiş. Sömürge veya eski sömürge olmadığımız halde kendi diline bu kadar duyarsızlaşan insanların çığ gibi arttığı başka bir ülke yoktur sanırım. Yazıklar olsun.

Mateja Kezman'a hitaben söylenen laf üzerine bu ismi kullanmışlar. Siteye girince arkadaki müziği dinleyin, anlarsınız. Özentilikle falan alakası yok. Bir replik üzerinden gitmişler sadece.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.