Şimdi Ara

The Division, Ubisoft Tarihinin En Hızlı Satan Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Ubisoft'un büyük merakla beklenen oyunu The Division çıktığı ilk gün gösterdiği performansla yayıncı firmayı memnun etti. Açıklamalara göre The Division ilk 24 saatte gösterdiği satış performansıyla bugüne kadarki bütün Ubisoft oyunlarından daha iyiydi.

PC, Xbox One ve Playstation 4 için piyasaya çıkan The Division online bir oyun olmasına rağmen Assassin's Creed gibi popüler bir seriyi geride bırakmayı başardı. Bakalım uzun vadede oyunun satışları nasıl olacak?

• Tamam ubisoft u sevmem ama oyun güzel beyler satar daha..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • şimdi bazıları beni topa tutacak ama oyun bana göre baya zaman kaybı gibi geliyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • duymayan kalmadi oyunu ole bi reklam yaptilarki oyunlari takip etmeyen arkadaşlarım bile biliyor

• İlgi çeken bir atmosfere, grafiklere veya türe göre yapılan her AAA oyun sağlam bir reklamla 5 10 milyona ulaşır kolay. Bugünlerde önemli olan devamlılık yoksa sıcak para 1 2 ay akıyor. Rocket League, GTA V, Cs:go, black ops 2, bf4 gibi oyunlar yapabilmek lazım. Malesef the division sürekli kendini oynatıp popülerliğini yayabilecek bir yapıda değil en iyi ihtimal oyun çok beğenilir ve laf ağızdan ağıza dolanınca oyun 2.el piyasasına düşmeden beklentilerin satış olarak üstüne çıkar Rainbow siege ve for honor bu konuda daha şanslı ama ubisoft oyunu yayınladıktan sonraki süreci iyi idare edemiyor ve yapım aşamasında risk almıyor bugün rainbow siege'nın daha yüksek bütçeyle ikinci bir counter strike olma şansı vardı biraz daha bütçeyi yükseğe koysaydılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 10 Mart 2016; 8:48:44 >
  • Oyun aslinda okadar iyi degil arkadaslarla oynayinca sariyor
  • The Division'dan önce de watch dogs'a aitti rekor. Demekki insanlar ubiden her sene çıkan ac oyunlarını değil yeni IPler bekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakında dayarlar dlc leri mrk etmeyin :Pp

• quote:

Orjinalden alıntı: Painteam

şimdi bazıları beni topa tutacak ama oyun bana göre baya zaman kaybı gibi geliyor.

Bende ilk başta öyle düşündüm fakat oynadıkça keyif veriyor . Denemek lazım .

• Satmasa şaşırırdım :)

• Ben demistim bu oyun tutar diye. Oyun cok guzel gercekten...
  • Bu oyuna iyi demeyenler ne oynuyor acaba çok başarılı bir oyun e tabi tek başınıza oynarsanız sarmaz arkadaşlarınız ile oynamanız gerekiyor
  • Oyun MUHTEŞEM fakat lvl 30 da bitmemeli daha fazla olmalı heralde bi patchle falan artırırlar
  • Oyun o kadar güzel yapılmış atmosfer o kadar güzel bize yansıtılmışki kendini oynatıyor ve sürekli insan çevreyi gezip keşfetmek istiyor.Bir de arkadaşınız ile oynarsanız oyun çok ama çok zevkli olmaya başlıyor oynamaya doyamıyorsunuz.Görevler oldukça güzel zor yapay zeka oldukça iyi hiç affetmiyorlar anında vuruyorlar.Ben çok beğendim arkadaşım ile oynuyorum ve season pass almayı planlıyorum.

• Kafa Olmayınca Öyle Oluyo (KAZIKSOFT) DLC edition Oyunculuk eskidenmişş

• oyun efsane olmuş beğenmiyenler kedi gibi davranmayı bıraksın

• Ubisoftun en hızlı satan ve en hızlı biten oyunu.

• Siz bunlari almaya devam edin sonra niye daha iyi oyun yapilmiyor diye dusunun. Baksana gerek var mi? pazarla, sisir, reklam et ve satilsin.

• Oyun guzel atmosfer sahane sıkılmadan oynatir girdiginiz her evde bir emek bir iscilik var ama abisi sen o haritayi neden islevsiz biraktin bi acikla ana gorev gercekten cok az yan gorevler fazla ama bir birisinin ayni nerdeyse dlc gelsin artirsinlar hatta bu oyuna zombi modu harika olur :D mesela geceleri zombiler aziticak boyle saklanicak yer aricaksin vs guzel olur bence :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.