Şimdi Ara

Sony 2011'deki PSN hack sorunu için hediye oyun dağıtmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Sony 2011'deki PSN hack sorunu için hediye oyun dağıtmaya başladı
    2011 yılında Sony'nin Playstation Network, Qriocity ve Sony Online Entertainment sunucuları hacklenmişti. Playstation Network'ün 28 gün boyunca kapalı kalması yüzünden çok sayıda oyuncu mağdur olmuştu. Şimdi Sony yıllar önceki bu sorun sebebiyle özür niyetine bazı oyunlar hediye etmeye başladı.

Playstation Network hesabınız varsa ve sorunlardan etkilendiyseniz LittleBigPlanet, Dead Nation, Rain veya God of War HD Collection gibi oyunlardan birini hediye olarak alablir ya da oyunların ücretini Playstaton Network hesabınıza yükleyebilirsiniz. Bunların yanında bir takım dinamik temalar da hizmetinizde olacak.
    Hediye edilen oyunların Playstation 3, PSP ve PS Vita için olduğunu belirtelim. Playstation 4 o dönemde piyasada olmadığı için bu konsola herhangi bir hediye verilmiyor. En azından bu oyunların parasını hesabınıza yükletip Playstation 4 oyunları için kullanabilirsiniz.

• 5 yıl sonra mı akıllarına gelmiş?

• O zaman oyun verilmemiş miydi zaten?

• PS4 kullanıcısı şimdi bu durumdan nasıl yararlanabilecek ?
    Eskiden PS3 kullanmış fakat PS4 almış bir kullanıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zumber4428

PS4 kullanıcısı şimdi bu durumdan nasıl yararlanabilecek ?Eskiden PS3 kullanmış fakat PS4 almış bir kullanıcı.

parayı hesabınıza yükletip oyun satın alabilirsiniz diyor haberde ama ücret olayı nasıldır yazmamışlar.

• Zamanında da oyun verildi bu sorunla ilgili, ben de şaşırdım yine veriyor diye, akşam kontrol edeyim 2 tane eski hesabım var, en azından ps4 için paraya çevirip oyun alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

Zamanında da oyun verildi bu sorunla ilgili, ben de şaşırdım yine veriyor diye, akşam kontrol edeyim 2 tane eski hesabım var, en azından ps4 için paraya çevirip oyun alırım.

Nasıl yapılıyor o?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl alabilirim lütfen cevap verin!!?????

• Playstation HACKwork...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 9 Mart 2016; 18:21:10 >
  • var mı hediye oyununu alabilen aranızda?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

Zamanında da oyun verildi bu sorunla ilgili, ben de şaşırdım yine veriyor diye, akşam kontrol edeyim 2 tane eski hesabım var, en azından ps4 için paraya çevirip oyun alırım.

Nasıl yapılıyor o?

Akşam deneyeceğim, haberde oyun istemeyenler için oyunun bedelini hesabına yükleyebileceği yazıyor. Yani hesaba yükledikten sonra ps4 oyunu alınabilir.
  • eski haberi kim hortlattı diye girdim konuya
  • Ben bilgisayardan baktım ve verdikleri ilgili oyunlar için bir bölüm bulamadım, bakan var mı?
  • çok erken hediye etmişler, tebrikler. adamlar resmen alay ediyo :) :) :-P

• Hocam 5 yıl sonramı akıllarına gelmiş.Neyse bari ps4 için paraya çevireyimde oyun alırım ama nasıl olacak o iş bilen varsa yazsın pls.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.