Şimdi Ara

ACİL!! SAMSUNG J7 Mİ? ASUS ZF2 LASER 5'' Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım. Samsung J7den gönlüm yana ama ram düşüklüğü olsun bir bir buçuk sene kasma sorunu olsun aklımı çeliyor. sizce hangisini neden tercih etmeliyim. Telefonu yarın alacağım bu arada ona göre yorum yapalım

• Bunların fiyatı ne kadar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung almayın yauv
  • ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    800-1000 arasi hocam.

• Peki asus alayim mi?

• zf2 laser ya da meizu m2 note'dan birini tercih edebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leoon17

Peki asus alayim mi?

Asusun işlemcilerine herkes çöp diyor.. ama sen araştırmaya devam et.Kullanıcı yorumlarıyla beraber youtubeda ki inceleme videolarını didik didik edip içine dinen telefonu al
  • İki telefon arasında kesinlikle j7 alırım asus un ekranı çok vasat , işlemci sp410 sadece kamera iyi bide kalın bi telefon kaba duruyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

İki telefon arasında kesinlikle j7 alırım asus un ekranı çok vasat , işlemci sp410 sadece kamera iyi bide kalın bi telefon kaba duruyor...

Ben de j5 ve zenfone 5 inc arasındaydım gönlüm asustan yanaydı simdi kurt dustu ıcıme yanlıs mı karar verdim diye. Işlemci işimi görür anneme alacagım da ekran onemli.

Bu arada j7 değil j5tir hocam dediğiniz sanırım. J7 1050 civarı vatanda.
  • P70, P8 Lite, Casper via m1 bu cihazlara da bi bakın hocam fiyat aralığı aynı. Ya da 1300e zorlayıp G3 almak çok çok daha iyi olur bence ama diğer önerdiğim telefonların yapamayıp G3'ün yapabildiği ne var dersenizde o konuda bişey diyemem kamerası daha iyidir işlemcisi gelecek 2 3 sene için daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.

• J7 aldım arkadaslar hepinize tesekkürler :)
  • quote:

J7 aldım arkadaslar hepinize tesekkürler :)

Hayırlı olsun önerirseniz ben de j5 alırım neden j7 seçtiniz?
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    j5 i neden secmediğimi soruyorsanız işletim sistemi ve batarya farkından dolayı hocam. :)
  • quote:

j5 i neden secmediğimi soruyorsanız işletim sistemi ve batarya farkından dolayı hocam. :)

Yok hocam neden asus değil de samsung'u seçtiniz demek istedim :)
    Yine yazdığınız sebepten sanırım :)
  • muhtemelen M kullanıcısına yanıt
    yani j7nin işlemcisi daha iyi asusa göre 8 çekirdek olmasıda büyük artı.
  • quote:

yani j7nin işlemcisi daha iyi asusa göre 8 çekirdek olmasıda büyük artı.

allah aşkına 8çekirdek olması nasıl büyük + ?
  • oncelıkle hayırlı olsun,
    Telefon kişinin kullanım amacına gore alınır, yanı sadece telefon mu, kamera mı, oyun mu, sosyal medya mı, ses için mi, maillere bakmak için mi, vs vs.. bu anlamda tercıhlerı degerlendırıp ona gore alınması en dogrudur, sahsen ben mailler sosyal medya ve kamera ıcın tercıhımı asus zenfone 2 laser 5'' den yana kullandım, forumdan bır arkadasdan aldım telefon bugun gelecek ınsallah, şunu da unutulmaması gerekiyor telefonun işlemci ozellıklerı ekranı yukseldıkce ram ne olursa olsun şarj sürenizde kısalmalar olacaktır, gunde 2-3 kez telefonu şarja takmak da ne kadar anlamlı o kişiye kalmış, birde malum android de arkada calısan uygulamalar.. Tabi tasarım da kullanım acısından cok onemlı, kısaca herseyın 4-4 luk oldugu bır telefon maalesef yok, en az hasarla atlatmak ve kullanıma yonuk bır telefon almak bence en dogrusu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.