Şimdi Ara

Game of Thrones'un 6.sezonundan ilk uzun fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Game of Thrones'un 6.sezonundan ilk uzun fragman 
    Game of Thrones'un Nisan ayında başlayacak olan 6.sezonu, tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Yeni sezon için meraklı bekleyiş sürerken, diziden yeni görüntüler de paylaşılmaya devam ediyor. Bugüne kadar yeni sezondan kısa tanıtım videoları yayınlamakla yetinen HBO kanalı, 6.sezonun ilk uzun fragmanını nihayet yayınladı.

Yazının bundan sonraki bölümü, dizinin 5.sezonunu henüz tamamlamamış olanlar için spoiler içerir.

Daha önce yayınlanan tanıtım videolarının aksine yeni fragman tamamen 6.sezondan görüntülerden oluşuyor. Dizinin sevilen karakterlerini yeni sezonda nelerin beklediği konusunda önemli ipuçları içeren fragman, son aylarda çok konuşulan Jon Snow belirsizliğini ise cevabsız bırakıyor.

Dizinin uyarlandığı kitap serisinin yazarı George R.R. Martin, serinin 6.kitabını zamanında tamamlayamadığı için, yeni sezonda henüz kitaplarda yer almayan bölümler de işlenecek. Bu yüzden, dizinin başından beri ilk kez yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediği bilinmiyor. Game of Thrones için yeni bir dönemin başlangıcı olacak 6.sezon, 24 Nisan'da başlayacak.

• Bağyanlar yeni herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emple -- 8 Mart 2016; 23:16:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanla bekliyoruz
  • You know nothing john snow

• Fragmanın özeti: You know nothing about Jon Snow

• Torrentlemeye kıyamadığım tek dizi Keşke hbo servisleri ülkemizde olsada destekleyebilsek.
  • Illa yayinlayacaksaniz sunu ayri bolum yapip oraya koysaniz olmaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni benden aldı resmen ama çok soru işareti var kafamda. Sizce o atlayan çocuk Rickon mı?

• Hadi bakalım 9 aydır bekliyoruz bize ne verecek bu bekleyiş.

• Bran stark patlar bu sezonda

• Cevab veremedi :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.