- x
Megane II Kısayol tuşları
511 Cevap164642 Görüntüleme10 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 5 [7] 9      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

9478 Mesaj
30 Mart 2009; 22:47:35 

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

Bu dörtlüleri bende yakmayı beceremedim ancak yakanların söylediğine göre debriyajsız direk frenle tam ve ani durmalarda yanıyormuş.

aracın önünde kamera ve sensörler var, gerçekten tehlikeli acil bir durumda panik fren yaparsanız yanıyor dörtlüler ancak aracın tam olarak durması gerek, yok siz aracı denemek için yapıyorsanız dörtlü yerine korna çalıyor "yemezler" anlamında

2886 Mesaj
30 Mart 2009; 23:40:41 

"yemezler" oda güzel

...BİZ ŞAMPİYON OLMADIĞIMIZ SÜRECE LİG HER ZAMAN TEMİZDİR...
KEMAL TANCA (ayakkabıyı satarım, arkasında durmam, paranın üstüne yatarım) alma, aldırtma Türkiye Türklerindir!

1484 Mesaj
31 Mart 2009; 19:47:37 

quote:

Orjinalden alıntı: tturnusol

hayırlısıyla son 145

Kısa dönem değil miydin sen yahu?

quote:

rallyman23

benim megane 2 faz1 de ani frende dörtlüler yanmııyo faz1 de yokmu bu özellik

Ani fren yapamıyorsun ozaman Ben istediğim zaman yakıyordum

Şaka bir yana frene aniden basmayla çalışmıyor sistem,eğer yavaşlama ivmesi çok fazla ise yanıyor,çalışma mantığı bu

psn: xradiancexx
2013 Scirocco TSI
Dell 15R-5521 İ7

822 Mesaj
1 Nisan 2009; 13:50:31 

Merhaba sevgili megancılar. Ben de 3 gün önce 2004 Dynamic Full Megane alıp aranıza katıldı.
Benim sormak istediğim: aracı kumandadan kilitlediğimizde göstergelerin arasındaki kırmızı lamba ve kapıları açma/kapama düğmesi sürekli yanar mı?
iyi forumlar...

Samsung NP700G7C-S01US, LG G2 32GB, Xbox 360 320GB Halo 4 Edition, PlayStation 4, Harman Kardon AVR 365 HKS 16 Hoparlör Takımı

5663 Mesaj
1 Nisan 2009; 16:36:14 

quote:

Orjinalden alıntı: berrenger

Merhaba sevgili megancılar. Ben de 3 gün önce 2004 Dynamic Full Megane alıp aranıza katıldı.
Benim sormak istediğim: aracı kumandadan kilitlediğimizde göstergelerin arasındaki kırmızı lamba ve kapıları açma/kapama düğmesi sürekli yanar mı?
iyi forumlar...

göstergelerin arasında yanıp sönen lamba immoblizerın yani motor kilidinin devrede olduğunu gösterir o her zaman yanar ancak kapıları açma kapama düğmesinin üzerindeki ışık kısa bir süre sonra sönüyor. yaklaşık 3-4 dk. olması lazım.

9478 Mesaj
2 Nisan 2009; 12:39:23 

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

göstergelerin arasında yanıp sönen lamba immoblizerın yani motor kilidinin devrede olduğunu gösterir o her zaman yanar ancak kapıları açma kapama düğmesinin üzerindeki ışık kısa bir süre sonra sönüyor. yaklaşık 3-4 dk. olması lazım.

megané I'de de aynen o şekilde, araç çalışıyor ve kapılar kilitliyse hep yanıyor, araç çalışmıyorsa bir süre sonra sönüyor

Acer AS5740G-434G50Bi
CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

7 Mesaj
7 Nisan 2009; 19:55:37 

Bu Radyo Kaset Caların Sıfresımıdır Yoksa kodumudur Nedır Arkadaslar Nerede Bulunur Kıtabcıgında Ve Aracı Alırken Yanındamı Verıolar Bılgılendırırsenız Sewınırım Bende 1 Hft Once Megan II Auth Sahıbı Oldum Buradakı Bılgılerden Faydalandım Bu ARada emegı Gecen Herkeze Tessekurler...

588 Mesaj
7 Nisan 2009; 22:10:23 

Aracın normal kitapçığında değil, bakım kitapçığında araç bilgileriyle birlikte ilk sayfada yazıyor.
Eğer kodu bulamazsan servisten öğrenebilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: Rhyzard

Bu Radyo Kaset Caların Sıfresımıdır Yoksa kodumudur Nedır Arkadaslar Nerede Bulunur Kıtabcıgında Ve Aracı Alırken Yanındamı Verıolar Bılgılendırırsenız Sewınırım Bende 1 Hft Once Megan II Auth Sahıbı Oldum Buradakı Bılgılerden Faydalandım Bu ARada emegı Gecen Herkeze Tessekurler...

2004 MEGANE II SEDAN 1,6 16V 115BG

7 Mesaj
8 Nisan 2009; 10:28:13 

Tskurler Selımıye Ilgınden Oturu Bırde Dun Aksam Basıma Gelen Ilk Defa Yasadıgım Bı Durumu Yansıdıgım Acaba Baska Balatalarmı Bıtmıs Anlamadım Aracla Seyır Halınde Iken Isıklarda Durudum Vıtesıde Bosa Aldıkdıkdan Sonra Depraj Ve Frenden Cekdım bı 3 Sn Gıbı Bı Sure Sonra Kendı Kendıne Stop ettı Acaba Sebebı Nedır Bu Sabah Servıse Ugrucakdım Fakat Vaktım Olmadıgından dolayı Gıdemedım Bı Sure Sonra Tekrar Durdum Vıtesı Bosa Aldım Bekledıkden Sonra Tekrarlamadı Bı kac Kez Daha Denedım Olmadı Acaba Neden Stop Etıgını Anlamadım Ekranda da Herhangı Bı Hata Mesajı Yokdu Acaba Yakıtım Azdı [Tahmnıı 55 Km Gosterıodu Yakıt Durumu ] Ondan Dolayı Olabılırmı ?

3171 Mesaj
8 Nisan 2009; 19:22:08 

geçenlerde bana da olmuştu araba tam stop edicekken yeşil ışık yandı arabanın iç ışıkları yandı bende anlamadım neden öyle oldu

DH FACEBOOK POLO 6R CLUP

498 Mesaj
9 Nisan 2009; 9:16:04 

baskı balatadan olsa aracın debriyajdan ayağını kaldırsan bile vitestekyen araç haraket etmez.. arada bir yapar meganlar takmayın:)

En Kalitelisi.. En ugun Fiyatlısı..

223 Mesaj
16 Nisan 2009; 21:09:09 

Birde arabanın kapıları açıkken müzik dinlediğimizde 15 dk sonra teyp oto.olarak kapanıyor.Herhalde aküyü yemesin diye.Bir başka özellik ise araba kilitliyken bagaj açma düğmesine basınca farlar oto. yerin durumuna göre kendini ayarlıyor(tabii xenon far ise)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o_can -- 16 Nisan 2009; 21:09:59 >

SCOTT SPARK 10

9478 Mesaj
16 Nisan 2009; 22:56:37 

quote:

Orjinalden alıntı: o_can

Birde arabanın kapıları açıkken müzik dinlediğimizde 15 dk sonra teyp oto.olarak kapanıyor.Herhalde aküyü yemesin diye.Bir başka özellik ise araba kilitliyken bagaj açma düğmesine basınca farlar oto. yerin durumuna göre kendini ayarlıyor(tabii xenon far ise)..

teybi kapatması teybin kullanma kılavuzunda da yazıyor megané I'lerde de öyle...

ancak araçta kimse yokken bagaj açma düğmesinin far yüksekliğini ayarlaması mantığını anlayamadım ben

Acer AS5740G-434G50Bi
CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

223 Mesaj
17 Nisan 2009; 10:37:53 

Ben de tam bilmiyorum neden ayarlıyor diye Fakat yaptılarsa bir bildikleri vardır..Ben her basmamda farlar bi aşağı bi yukarı gidiyor sonrada yerin durumuna göre konumlanıyor.

SCOTT SPARK 10

1 Mesaj
17 Nisan 2009; 10:55:00 

Herkese selamlar,

Arkadaşlar geçenlerde 2007 model 1.4 16v hb Megane aldık 2. el olarak. Dün akşam arabyı park edip kapattığımdan teyp üzerindeki tuşların ışığının sönmediğini farkettim. Aracı tekrar çalıştırdığımda ise teyp ışıkları normal haline dönüp kapalı olduğu için sönüyor. Yine arabayı kapattığımda ise ışıkları tekrar yanıyor.

Çok acil yardımlarınızı bekliyorum.

5 Mesaj
19 Mayıs 2009; 20:48:42 

Öncelikle Herkesin Bu Paylaşımı İçin Teşekkür Ederim.... Size Birkaç Sorum Olacak...

Aracım 2005 Megane II Dynamique DCI

1. Aracın Arka Camları Bazen Kademeli Olarak İnip Çıkıyor, Bunu Nasıl Düzeltebilirim Kısayolu Nedir.?
2. Aracın Göstrgesinde Km'si Yazıyor Bazende Ortalama Km Yazıyor (Ortalama 12,8) Gibi... Bu Göstergedeki Yazıları Nasıl Değiştirebilirim.( Mazot Bitmesine Kaç Km Var Vs.)

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim...

9478 Mesaj
20 Mayıs 2009; 1:04:51 

quote:

Orjinalden alıntı: Aykut008

Öncelikle Herkesin Bu Paylaşımı İçin Teşekkür Ederim.... Size Birkaç Sorum Olacak...

Aracım 2005 Megane II Dynamique DCI

1. Aracın Arka Camları Bazen Kademeli Olarak İnip Çıkıyor, Bunu Nasıl Düzeltebilirim Kısayolu Nedir.?
2. Aracın Göstrgesinde Km'si Yazıyor Bazende Ortalama Km Yazıyor (Ortalama 12,8) Gibi... Bu Göstergedeki Yazıları Nasıl Değiştirebilirim.( Mazot Bitmesine Kaç Km Var Vs.)

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim...

size acilen bir megané II kullanma kılavuzu bulup okumanızı öneriyorum

1. cam açma kapama kumandaları 2 kademelidir. yani hafif basarsanız kademeli açılır, düğmeye tam basarsanız tek dokunuş açılır, yani örneğin 2 mm veya 4 mm basılabiliyor düğmeler

2. göstergedeki değerler yani yol bilgisayarı değerleri, silecek kolunun üzerindeki düğme ile basılır, sağ el orta parmağınızı direksiyonu tutarken silecek koluna götürün, parmağınız bulur düğmeyi

Acer AS5740G-434G50Bi

701 Mesaj
20 Mayıs 2009; 2:56:30 

herkese merhaba 3 haftalık megan II sahibiyiz

bu bölümü çok sevdim paylaşımcı arkadaşlara teşekkürler faydalı bilgiler bir hayli fazla en kısa sürede bilmediklerimi deniyeceğim herkese kazasız cezasız sürüşler

2013 Honda Cıvıc Elegance /Otm. / LPG / Smart
2004 Marea Liberty / LPG = LandiRenzo
2004 MEGANE II 1.6 HB. DYNAMİQUE / LPG = KME
2000 1.6 Clio RXT /LPG=Longas

154 Mesaj
20 Mayıs 2009; 9:25:50 

1 kısayolda benden bilmeyenler için..

Sunroff ve çamlar açık bırakip kumandadan kapıları kapatma düğmesine 2 kere bastığınızda hem camlar hemde sunroff otomatik olarak kapanıyor..

5 Mesaj
21 Mayıs 2009; 0:29:02 

quote:

Orjinalden alıntı: crazyarif

size acilen bir megané II kullanma kılavuzu bulup okumanızı öneriyorum

1. cam açma kapama kumandaları 2 kademelidir. yani hafif basarsanız kademeli açılır, düğmeye tam basarsanız tek dokunuş açılır, yani örneğin 2 mm veya 4 mm basılabiliyor düğmeler

2. göstergedeki değerler yani yol bilgisayarı değerleri, silecek kolunun üzerindeki düğme ile basılır, sağ el orta parmağınızı direksiyonu tutarken silecek koluna götürün, parmağınız bulur düğmeyi

Yardımın İçin Teşekkür Ederim En Kısa Sürede Deneyeceğim...

5 Mesaj
22 Mayıs 2009; 21:56:12 

Öncelikle Yardımcı Olan Herkese Teşekkür Ederim... Sizlere Bir Sorum Daha Olacaktı... Megane II Çalıştırma Kartlarındaki 3'cü Tuş Ne İşe Yarıyor... Her Tıklayışımda 1 2 Sinyaller Yanıyor... Daha Bi Farklı Görevi Var mı Acaba...

4494 Mesaj
23 Mayıs 2009; 19:16:18 

3.tuş kapıları açmadan bagajı açıp kapatır....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 23 Mayıs 2009; 19:17:20 >

5 Mesaj
24 Mayıs 2009; 20:49:38 

quote:

Orjinalden alıntı: yirthan

3.tuş kapıları açmadan bagajı açıp kapatır....

Tenk Yu Veri Mac :D

9478 Mesaj
25 Mayıs 2009; 20:15:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Aykut008

Tenk Yu Veri Mac :D

üzerindeki simgeler silinmiş sanırım orada bagaj olduğu görülüyordu

Acer AS5740G-434G50Bi

53 Mesaj
28 Mayıs 2009; 9:11:44 

Arkadaşlar megane ıı kartlarının güvenlik kodu bize verilen belgelerde mevcut mu. Nasıl temin edebiliriz.

2012 Compact C Max TDCI Titanyum Buz Beyazı

5 Mesaj
29 Mayıs 2009; 0:10:03 

quote:

Orjinalden alıntı: da777

Arkadaşlar megane ıı kartlarının güvenlik kodu bize verilen belgelerde mevcut mu. Nasıl temin edebiliriz.

bugün arabayı bakımdan çıkarttım aynı sorun bendede var suya düştü kart okumuyor araç servisde bana verilen cevap şu oldu 400 küsür ytl karşılığı değişebiliyoruz dediler... garanti ve full kasko kapsamındaysa zaten kendileri yapıyorlar...

Benimde sizlere bir Sorum oalcaktı Aracdaki kalan yakıt miktarı mazot koymamama rağmen artıyor azalıyor bunun sebebi nedir... acaba nasıl düzeltebilirim...

49 Mesaj
29 Mayıs 2009; 12:25:35 

quote:

Orjinalden alıntı: xradiancex

megane II ye binipte bunları bilmeyen var mı ki? varsa birşey demiyorum megane 1lerde de böyle oto kilit sistemi. e bari biz de söyleyelim ozaman bitane, sinyal kolunun üstündeki tuşa basılı tutarak oto far açıp kapamayı kontrol edebiliyoruz arkadaşlar,bilgi ekranından da uyarı yazısı çıkacaktır.

yalnız benim en çok kullandığım,sevdiğim ve işime yarayan -pek kullananı görmedim- follow me home fonksiyonu. beyler misal garaja girdik,ışık yok, araçtan inmeden bir kere sellektör yapın(motoru durdurmuş ve kartı çıkarmış olabilirsiniz) ve araçtan indikten sonra kapıları kilitleyin,kısa farlar 15sn civarında yandıktan sonra kendiliğinden sönecektir garajda çok işime yarıyo valla

arkadaşlar benim aracım 2005 model otantik dün akşam denedim olmadı..benmi beceremedim acaba ?

49 Mesaj
29 Mayıs 2009; 14:23:31 

bir sorum daha olacak arkadaşlar
ben arabayı ilk aldığımda 1 yıl önce filandı.
kumandadan bagaj kapağını açan tuşa bastım kapı hani bazı araçlarda içeriden açılıyorya basıyosun kapak açılıyor kendiğiliğinden benimkide o şekilde açıldı ama ilk ve son oldu :) ondan sonra ne yaptıysam o tuşa bastıktan sonra kendiliğinden atmadı kapak manuel açtım.bu konuda fikriniz varmı acaba ?

701 Mesaj
30 Mayıs 2009; 0:04:49 

bu bi mucize olmalı

4494 Mesaj
30 Mayıs 2009; 9:50:32 

valla ben öyle bişeye rastlamadım kumandadaki 3. tuş bagajın kilidini açıyor kendisini değil...

174 Mesaj
30 Mayıs 2009; 10:09:30 

quote:

Orjinalden alıntı: descrip

arkadaşlar benim aracım 2005 model otantik dün akşam denedim olmadı..benmi beceremedim acaba ?

@descrip

authentique araclarda follow me özelligi yok diye biliyorum ancak arastirmak lazim

Megane II Hb 1,6 Dynamique

592 Mesaj
30 Mayıs 2009; 13:52:34 

Arkadaşlar bir kaç kişi şu test modundan bahsetmiş.Bugün denedim her şey iyi hoş ama başlangıçta deponun yarısı doluydu yani benzin göstergesi ortada bir yerdeydi.Test modundan sonra başta kızmızı çizgiye yakın duruyor ve düzelmedi nasıl düzeltebilrim.Deponun yarısı dolu hemen hemen.Gösterge kızmızı yerin üstünde

174 Mesaj
30 Mayıs 2009; 21:52:33 

quote:

Orjinalden alıntı: _ultima_

Arkadaşlar bir kaç kişi şu test modundan bahsetmiş.Bugün denedim her şey iyi hoş ama başlangıçta deponun yarısı doluydu yani benzin göstergesi ortada bir yerdeydi.Test modundan sonra başta kızmızı çizgiye yakın duruyor ve düzelmedi nasıl düzeltebilrim.Deponun yarısı dolu hemen hemen.Gösterge kızmızı yerin üstünde

test modundan sondaki bütün degerler gercek degerler dostum

zaten 5km gittikten sonra yol bilgisayarida tam rakami yazar

Megane II Hb 1,6 Dynamique

588 Mesaj
30 Mayıs 2009; 23:08:53 

quote:

Orjinalden alıntı: mannax

@descrip

authentique araclarda follow me özelligi yok diye biliyorum ancak arastirmak lazim

İmzamdaki aracım authentique ve follow me özelliği var.

2004 MEGANE II SEDAN 1,6 16V 115BG

4494 Mesaj
31 Mayıs 2009; 9:15:50 

otantik araçlarda fallowme özelliği var...

153 Mesaj
3 Haziran 2009; 15:20:57 

Bu kod bende teslim tutanağında yazıyordu.

quote:

Orjinalden alıntı: Rhyzard

113 Mesaj
1 Temmuz 2009; 18:49:54 

Megane 2 Radyo-CD'de AUX girişini kullanan varmı arkadaşlar?

Servis AUX girişinin aktif edilebimesi için bir soketli kablo satıyor yaklaşık 100TL.
Bu kabloyu ve giriş tos jack larını uygun bir yere monte ediyor 0,5 A/S ücreti.

Bu girişlere MP3 gibi harici ses kaynağı bağlayarak RadyoCD den dinleyebiliyorsunuz.
İlk bakışta MP3 çalma özelliği bulunmayan bu RadyoCD çalara bu özelliği kazandırmanın en kolay yolu gibi gözüküyor..

Peki ama pratikte netice nasıl? Hiç deneyen oldu mu?

Ben kabloyu kendim yapıp ucuza mal edeyim dedim ama seste tuhaf bir derinlik oluştu..
Bağlantıyı standart Left Right ve şase olarak yaptım.
Ama sanki orjinal kablo soketinde başkaca bir numara varmış gibi geliyor bana..

2007 meganeII HB exp
1.5 dCi 100 HP

105 Mesaj
2 Ağustos 2009; 13:02:00 

konuyu hortlatayım azıcık
bizde 2008 extreme var indim denedim burda yazanlardan işime yarayabilecek olan kısayolları
1. vitest+fren+start yaptım yarı kontak oldu
radyoda hıza göre olan şeyi ayarladım
bide kapıların hareket edince otomatik kapanmasını yapabildim.
o yolcu tarafındaki camın tek hamlede açılıp kapanması için uğraştım (cam kapalıyken 2 saniye değil 12 saniye yukarı çektim ) olmadı, test moduna geçecektim km sıfırlama tuşu olmadığı için ya durduramazsam diye korktum ama bence oda çalışmayacaktı, en son arabadan çıktım 2 camda açık kapıları kilitleme tuşuna çatçat iki kere bastım camlardada bi kıpraşım olmadı.
2004 model arabada olan özellik neden 2008de çıkartılır anlamıyorum maliyetten kısmaya çalışmışlar herhalde
sonuç olarak yine bize hüsran

| Intel E3200 | Asus P5B | 1.5 GB Ram | PowerColor HD4730 512 MB | Boost 450 Watt |

9478 Mesaj
2 Ağustos 2009; 13:59:29 

quote:

Orijinalden alıntı: g4zm4n14

bizde 2008 extreme var indim denedim burda yazanlardan işime yarayabilecek olan kısayolları
o yolcu tarafındaki camın tek hamlede açılıp kapanması için uğraştım (cam kapalıyken 2 saniye değil 12 saniye yukarı çektim ) olmadı, test moduna geçecektim km sıfırlama tuşu olmadığı için ya durduramazsam diye korktum ama bence oda çalışmayacaktı, en son arabadan çıktım 2 camda açık kapıları kilitleme tuşuna çatçat iki kere bastım camlardada bi kıpraşım olmadı.
2004 model arabada olan özellik neden 2008de çıkartılır anlamıyorum maliyetten kısmaya çalışmışlar herhalde

camları kilitle beraber kapatmak için sanırım şöyle yapılıyor;

arabadan indin kapını kapattın, kumanda üzerindeki kapatma tuşuna basılı tutuyorsun bir de bunu dene maliyetle ilgisinin olacağını sanmıyorum yazılımsal şeyler bunlar ama ne kadar elektronik sistem o kadar çabuk sorun demek

Acer AS5740G-434G50Bi

105 Mesaj
2 Ağustos 2009; 15:53:15 

quote:

Orijinalden alıntı: crazyarif

camları kilitle beraber kapatmak için sanırım şöyle yapılıyor;

arabadan indin kapını kapattın, kumanda üzerindeki kapatma tuşuna basılı tutuyorsun bir de bunu dene maliyetle ilgisinin olacağını sanmıyorum yazılımsal şeyler bunlar ama ne kadar elektronik sistem o kadar çabuk sorun demek

Onuda deneyeceğim sağol.
Birde bizdeki kullanma kılavuzunda test modunun nasıl çalıştırılacağı yazmıyor test modu diye bir bölüm yok acaba faz 2 lerde nasıl oluyor şu test modu babama göstermem lazım onu :D

| Intel E3200 | Asus P5B | 1.5 GB Ram | PowerColor HD4730 512 MB | Boost 450 Watt |

572 Mesaj
3 Ağustos 2009; 12:35:13 

quote:

Tek Tusla KAldırma Özelligi varsa zaten budurumu anlarsın tuslar 2 kademeli ilk ademe istediğin kadar kaldırır 2. kademe tamamen kaldırır.

arbadan in uzaktan kumadadan kilitleme tusuna 2 kere ardıardına seri bir sekilde bas. ve camların otomatik olarak kalkar.

test modu faz 2 lerde yok bu arada bende 2009 expression var ve bu özellikler tamamen calısıyor.sende de calısması lazım extrem donanım olarak expressiondan alt mı üst mü bilmiyorum onun içinde yardımcı olamaıyorum ..

Bazıları Başarıyı Hayal Eder Bazıları Kendini Basarıya Hazırlar..
2009 Faz II Megane II Expression 1.5 dCİ Sedan
Özel Tüketim V. Mağduru...

9478 Mesaj
3 Ağustos 2009; 13:38:40 

quote:

Onuda deneyeceğim sağol.
Birde bizdeki kullanma kılavuzunda test modunun nasıl çalıştırılacağı yazmıyor test modu diye bir bölüm yok acaba faz 2 lerde nasıl oluyor şu test modu babama göstermem lazım onu :D

rica ederim, test modu zaten kullanıcının yapması kurcalaması gereken bişey değildir, o yüzden kılavuzda yazmaz

Acer AS5740G-434G50Bi

25 Mesaj
25 Ağustos 2009; 2:30:03 

Arkadaşlar konu 11 sayfa olmuş hala aynı şeyler konuşuluyor ..

4494 Mesaj
25 Ağustos 2009; 6:09:18 

sakin ol dostum kısayol tuşları bu kadar... millet ne yapsın..
darısı megane 3 e

9478 Mesaj
26 Ağustos 2009; 15:42:24 

laf olsun torba dolsun işte...

Acer AS5740G-434G50Bi

4 Mesaj
2 Eylül 2009; 20:23:47 

arkadaşlar bende 2005 megane dynemique var.bugün arka camları ne ön taraftaki kumandadan nede arkadaki kendi kumandasından çalıştıramıyorum.sigortasıda atmamış yardımlarınızı bekliyorum

1998 Mesaj
3 Eylül 2009; 23:53:21 

Cam krikoları bozulmasın. Geçen hafta benim camın birisinin krikosu dağılmış. Ne açılıyor ne kapanıyor. Değiştirdik mecburen. Sanırım 200 TL civarı bir para ödedik...

quote:

Orijinalden alıntı: snnyldz

arkadaşlar bende 2005 megane dynemique var.bugün arka camları ne ön taraftaki kumandadan nede arkadaki kendi kumandasından çalıştıramıyorum.sigortasıda atmamış yardımlarınızı bekliyorum

2012 Citroen C5 Dynamique 112 hp MCP

PSN: anamurcat33

701 Mesaj
4 Eylül 2009; 0:51:10 

dostum buraya değilde megane II topiğine yazsan daha cok yardımcı olunur

http://forum.donanimhab...5/mpage_212/key_/tm.htm

12 Mesaj
22 Aralık 2009; 11:51:17 

Selam Arkadaşlar.. Ben yeni Megane ciyim. 2004 1.5 Dci Dynamic. Dijital klima lı model. 170 bin km de araç ancak çok yakın bi arkadaşımdan bu gün aldım. 170 bin km biraz kafa karıştırıcı ancak şehir içinde değil hep otobanda kullanılmış bir araç. Arabayı akşam teslim alacağım ve serviste göstereceğim. Dizel araçta bana masraf çıkarabilecek neler var. Neye dikkat etmeliyim. bu arada aracı 16,500 e alıyorum. 1 ay önce 4 Michelin teker ile tüm alt takım 1169 ytl ye yenilenmiş. (faturasından baktım) fiyat konusunda da yorum yapabilecek bir arkadaş varsa sevinirim.

664 Mesaj
22 Aralık 2009; 18:07:17 

Sanırım hb aracınız fiyat iyi.Boya ve darbe takıntınız yok ise alabilirsiniz.

12 Mesaj
23 Aralık 2009; 8:09:40 

evet hb. dün servise götürdüm motoruna felan baktı çok iyi dediler. 180 bin km de triger felan değişiyormuş yaklaşık 1 milyarlık bi bakım masrafı haricinde birşey bulamadılar arabada.

847 Mesaj
26 Aralık 2009; 0:53:54 

radyoda devamlı çıkan SEARCH yazısından nasıl kurtulacagımızı bilen var mı?

9478 Mesaj
26 Aralık 2009; 2:49:18 

tuner tuşu gibi bir tuş varsa ona bakarak list mode'dan preset, ya da manuel moda getirerek olabilir, bir de src tuşuna uzun süre basık tutarak açılan menüden, af (auto frekans)'ı kapatmakta yarar var. ikincisi sanırım esas çözüm

Acer AS5740G-434G50Bi

847 Mesaj
27 Aralık 2009; 2:25:57 

AF kapalı genede aynı:(

1881 Mesaj
29 Aralık 2009; 1:19:25 

quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

AF kapalı genede aynı:(

direksiyondan müzik kontrolun kumandasının arkasındaki döner şeyi yani radyo istasyonu değiştirmeyi yarayan şeyi serach yazısı çıktığında (ya da çıkmasını da beklemeyebilirsin) bi ileri çevir bi geri çevir aynı istasyona döner ve search yazısı çıkmaz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

847 Mesaj
29 Aralık 2009; 2:29:54 

quote:

Orijinalden alıntı: |_-0zZie-_|

direksiyondan müzik kontrolun kumandasının arkasındaki döner şeyi yani radyo istasyonu değiştirmeyi yarayan şeyi serach yazısı çıktığında (ya da çıkmasını da beklemeyebilirsin) bi ileri çevir bi geri çevir aynı istasyona döner ve search yazısı çıkmaz

hocam benim yaptıgım zaten bu, amacım bundan kurtulmak

1881 Mesaj