Şimdi Ara

Asus 9550 GE İlk Bench... Sınıfında Dünya Rekoru....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçici kullanmak üzere aldığım kartla bir deneme yaptım.... Sonuçta çok kolay bir dünya rekoru...

Elbette A64 gücü... VGA tamamen stok soğutma ile... Bugün ramsink vs alacağım işlemcimi de max seviyeye getirdiğimde hedef tam bir rekor olacak elbette....

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8160026

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 4 Ekim 2004, 11:24:06 >

• hadi hayırlısı...
  • Bu gibi skorlara dünya rekoru değil de, ilgili donanımdaki en yüksek skor desek daha doğru olacak gibime geliyor. Forumu uzaktan takip ediyorum, enteresan alternatif kombinasyonlarla her gün yeni bir "dünya rekoru" kırılıyor.

Kişisel algılama java. Skor çok iyi.
  • zaten dunya rekoru derken kendi sınıfında dunya rekoru demek istiyorlar yoksa 14k ile dunya rekorunun kırşldıgı nerde gorulmus neyse tebriklerr....
  • Haklısın dostum.... Olayı düzelttim hemen...

Bu arada publish etmeyle uğraşacak vaktim kalmadı çıkmam lazım -okul vakti- ama yeni skorum 14.535....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ENIGMA

zaten dunya rekoru derken kendi sınıfında dunya rekoru demek istiyorlar yoksa 14k ile dunya rekorunun kırşldıgı nerde gorulmus neyse tebriklerr....

yapma ya, allahaşkına?
  • "Sınıfında dünya rekoru" ile "sınıfında en yüksek puan" arasında da fark var. Benim söylemek istediğim şu, bir skor publish edilenler içinde en yüksek puan olabilir ama buna bir dünya rekoru demek bence doğru değil. Şu sıralar herkes herşeye "dünya rekoru" diyor, ondan dikkatimi çekti. A64'e MX420 taksak skor yapsak bu da bir dünya rekoru mudur şimdi? Hayır bir de bakıyorum böle abuk sistem-vga kombinasyonlarında nedense hep Türkler birinci ikinci. Neden diye oturup bir düşünmek lazım. Hani skordan skora koşarken klasmanda arkadan kovalayan bir İngiliz, bir Fransız var mı, yok. Hmm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoL--E 2½ -- 4 Ekim 2004, 12:10:35 >
  • soyle katılıyorum:

sistemini hic kasmadan,gule oynaya alınan bi skor her ne sırada olursa olsun ona dunya rekoru demek yanlis.

neden? cunku herhangi birinin hemen yapabilecegi bi skor olmamalı dunya rekoru biraz ulaşılmaz olmalı

2400mhzde bi athlon64 pek bilgisi olmayan birininde yakalayabildigi bi skor.

isterimki java islemcisinin sinirlarina gelsin kartinin sinirlarina gelsin oyle bi bench alsın bizde iste rekor diyelim.
  • dunya sacmalama rekorlarıda burda kırılıyor sanırım pardon sınıfında dunya sacmalama rekorları
  • quote:

dunya sacmalama rekorlarıda burda kırılıyor sanırım pardon sınıfında dunya sacmalama rekorları

sen sacmalamadan konussana enigma bizi aydınlat
  • quote:

Orjinalden alıntı: @tEnDEr

quote:

dunya sacmalama rekorlarıda burda kırılıyor sanırım pardon sınıfında dunya sacmalama rekorları

• quote:

quote:

quote:

post olsun diye insanların fikir beyan ettigi yerlerde sacmalama bi daha,duvarın arkasındanda cik

• son zamanlarda mantar gibi rokertmenler türedi
  • quote:

• dangalağın biride almış Ti4200'ü güçlü bi sisteme takmış ona hayat verdim dio, be salak adam testi zaten işlemci sayesinde yüksek puanla bitiiriosun madem can hayat verdin alda onu 3dmark2003 de canlandır mall işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: java

Arkadaşlar geçici kullanmak üzere aldığım kartla bir deneme yaptım

abi senin 6800 yokmuydu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gerzek Şaban

dangalağın biride almış Ti4200'ü güçlü bi sisteme takmış ona hayat verdim dio, be salak adam testi zaten işlemci sayesinde yüksek puanla bitiiriosun madem can hayat verdin alda onu 3dmark2003 de canlandır mall işte

çaresiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gerzek Şaban

dangalağın biride almış Ti4200'ü güçlü bi sisteme takmış ona hayat verdim dio, be salak adam testi zaten işlemci sayesinde yüksek puanla bitiiriosun madem can hayat verdin alda onu 3dmark2003 de canlandır mall işte

Kırıcı olmadan fikirlerimizi beyan edelim burası Reha Muhtar'la Reality Show değil.
  • kaçtır dikkat ediyorum maşallah Dh.com dan dünya rekortmenleri eksik olmuyor burası yetiştirme yurduda kamptan şampiyonlarmı çıkarıyor koca dünyada bir burası var şampiyonların toplandığı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

post olsun diye insanların fikir beyan ettigi yerlerde sacmalama bi daha,duvarın arkasındanda cik

ben sırf post olsun diye post atmıyorum hem benim icin postun hiç bi önemi yok er mis yok binbasıymıs beni hiç ilgilendirmiyo neyse sana diyecek bi sozum yok tamamen bunalımsın sen kardes

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.