Şimdi Ara

FORUMDAŞINIZA BİR ÖNERİ (ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi forumlar, Sony Xperia Z3C kullanıcısıydım telefonumu servise gönderdiğimde para iadesi aldım. 1500 TL ve civarında ''STABİL'' çalışacak bir telefon arıyorum. Şuan teknosada iphone 5s'lerin 1500 TL olması ve ios stabilitesi ilgimi çekiyor. Şuana kadar android ve wp olmak üzere 2 farklı os kullandım fakat istediğim verimi alamadım. 5S'in bataryasının kısa süreli olması benim açımdan bir problem değil açıkçası her zaman yanımda powerbank ile gezen birisiyim. Şimdi soru aslında şu 1500 TL civarında uzun süreli gidip hem stabil hemde kamera odaklı iyi bir verim alabileceğim bir telefon almam gerek. İkiye ayırıncada 5S mi yoksa bir başka telefon mu diye soru şekilleniyor. Gayet açık ve net oldu açıklamalarım sanırım. Birde şöyle bir not düşmek istiyorum, telefonu bu hafta içerisinde alacağım.Fikir ve önerilerinizi bekliyorum,tekrardan iyi forumlar.

Edit : Samsung tercih edeceğim bir marka olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbusiveBoyz -- 7 Mart 2016; 20:10:11 >

• G4 çok daha iyi bir seçim olur
  • İade çekim teknosadan olduğundan teknosadan alım yapmak istiyorum yoksa çeki nakite çevirmeye kalktığımda biliyorum ki değerinden aşşağıya satmam gerekecek. Yani teknosa fiyatlarına göre bir alışveriş söz konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla 1500 e 5s var ufak telefon beni bozmaz dersen alınabilir.. Ama ben olsam g3 32gb yada Sony m5 alırdım..teknosa fiyatlarına göre diyorum tapi..

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Valla 1500 e 5s var ufak telefon beni bozmaz dersen alınabilir.. Ama ben olsam g3 32gb yada Sony m5 alırdım..teknosa fiyatlarına göre diyorum tapi..

+1

Bunların yanında bataryası iyi olsun dersen lenovo vibe p1 de bakabilirsin
  • İstanbul bilişimde 1550 TL ye Z5C var alışık olduğunuz bir telefon tercih meselesi tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

İstanbul bilişimde 1550 TL ye Z5C var alışık olduğunuz bir telefon tercih meselesi tabiki.

Tekno sa only
  • Hala kafamda net bir şey oluşturamadım. Up

• Hocam g3 e bulaşma, neden dersen 2k ekrana s805 yetmiyor. Dolayısıyla ısınma ve şarj yeme gibi problemleri var.

5s alabilirsin ama ekranı küçük gelebilir. 4" sorun olmaz benim için dersen alabilirsin ve keyifle kullanırsın.

Kendim z2 kullanıyorum ve sony bayiisinden 4 ay önce 1450 liraya aldım. Pişman mıyım dersen kesinlikle hayır. Kamera performansı olsun işlemci ekran uyumu olsun şarj olsun kesinlikle memnunum ve ara yüzü samsunglar gibi olmadığından sana gına bunaltı getirmezler.

Htc one m8 alabilirsin. Güzel bir telefondur, kamera performansı aynı sony ye yakın olmakla beraber ful kasa metaldir ve ele alındığında sağlamlık hissi veriyor. İşlemci ekran uyumu da güzel. Sıkıntı çıkarmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Em__onu

Hocam g3 e bulaşma, neden dersen 2k ekrana s805 yetmiyor. Dolayısıyla ısınma ve şarj yeme gibi problemleri var.

5s alabilirsin ama ekranı küçük gelebilir. 4" sorun olmaz benim için dersen alabilirsin ve keyifle kullanırsın.

Kendim z2 kullanıyorum ve sony bayiisinden 4 ay önce 1450 liraya aldım. Pişman mıyım dersen kesinlikle hayır. Kamera performansı olsun işlemci ekran uyumu olsun şarj olsun kesinlikle memnunum ve ara yüzü samsunglar gibi olmadığından sana gına bunaltı getirmezler.

Htc one m8 alabilirsin. Güzel bir telefondur, kamera performansı aynı sony ye yakın olmakla beraber ful kasa metaldir ve ele alındığında sağlamlık hissi veriyor. İşlemci ekran uyumu da güzel. Sıkıntı çıkarmaz

m8 sağlam tel ama kullanan herkes kamerasından şikayetçi yauv..

• quote:

Orijinalden alıntı: AbusiveBoyz

İyi forumlar, Sony Xperia Z3C kullanıcısıydım telefonumu servise gönderdiğimde para iadesi aldım. 1500 TL ve civarında ''STABİL'' çalışacak bir telefon arıyorum. Şuan teknosada iphone 5s'lerin 1500 TL olması ve ios stabilitesi ilgimi çekiyor. Şuana kadar android ve wp olmak üzere 2 farklı os kullandım fakat istediğim verimi alamadım. 5S'in bataryasının kısa süreli olması benim açımdan bir problem değil açıkçası her zaman yanımda powerbank ile gezen birisiyim. Şimdi soru aslında şu 1500 TL civarında uzun süreli gidip hem stabil hemde kamera odaklı iyi bir verim alabileceğim bir telefon almam gerek. İkiye ayırıncada 5S mi yoksa bir başka telefon mu diye soru şekilleniyor. Gayet açık ve net oldu açıklamalarım sanırım. Birde şöyle bir not düşmek istiyorum, telefonu bu hafta içerisinde alacağım.Fikir ve önerilerinizi bekliyorum,tekrardan iyi forumlar.

Edit : Samsung tercih edeceğim bir marka olmayacaktır.

İhtiyaç: kamera odaklı, işletim sistemi stabil, şarjı 1 günü çıkarırsa güzel olur, fiyat aralıgı max 1500tl, kronik sorunları en az olan, 2.elde şatışında değerini fazla kaybetmeyecek.

Çözüm:
    İphone 5S

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    Hocam fotoğraf çekmeyi aşırı derece seviyorum ve bu konuda profesyonel telefon fotoğrafçılığı anlamındada ilerlediğimi düşünüyorum şimdi malumunuz teknosada 1500tl olan 5s 16 gb, bilgisayara yedekler falan yine kullanırım hiç problem değil o kısmı fakat güncellemeler geldikçe ne yapacağım asıl sorun o kısım yani şuan ki bi audiye ferrari motoru takmak gibi oluyor güncelleme gelmesi alırsam kaç "yıl" götürür mesele bu. Açıkçası z3cden önce lumia 535 kullandım ondan öncede s3. S3 2yıl gitti yine iyi dayandı onca tamire ramen 535im 5 6 ay kadar gitti z3cde aynı şekilde 5 ay kullanabildim. Hem androidin bir zamandan sonra whatsappta dahi kasmasından hemde cihaz performansından bıkkınlığım var. Whatsapptan biri fotoğraf atıyor fotoğraf açılıyor ama diğer fotoğraflara geçmek için en az 30 saniye daha beklemem gerekiyor ara belleğe alım süreci uzun sürüyordu. Bir kaç arkadaşıma sorduğumdada iphone7 çıkacak üstüne güncelleme falanda geldiğindr 5s pek kullanılmaz devri kapandı gibisinden konuştular o yüzden hala daha tam kafamda oturtabilmiş değilim. Gözüm arada bir G4e kayıyor. İlk başta 5s alıcam diye düşündüm sonrasında olan bu yorumlar fikir vermem konusunda zorladı beni.

• quote:

Hocam fotoğraf çekmeyi aşırı derece seviyorum ve bu konuda profesyonel telefon fotoğrafçılığı anlamındada ilerlediğimi düşünüyorum şimdi malumunuz teknosada 1500tl olan 5s 16 gb, bilgisayara yedekler falan yine kullanırım hiç problem değil o kısmı fakat güncellemeler geldikçe ne yapacağım asıl sorun o kısım yani şuan ki bi audiye ferrari motoru takmak gibi oluyor güncelleme gelmesi alırsam kaç "yıl" götürür mesele bu. Açıkçası z3cden önce lumia 535 kullandım ondan öncede s3. S3 2yıl gitti yine iyi dayandı onca tamire ramen 535im 5 6 ay kadar gitti z3cde aynı şekilde 5 ay kullanabildim. Hem androidin bir zamandan sonra whatsappta dahi kasmasından hemde cihaz performansından bıkkınlığım var. Whatsapptan biri fotoğraf atıyor fotoğraf açılıyor ama diğer fotoğraflara geçmek için en az 30 saniye daha beklemem gerekiyor ara belleğe alım süreci uzun sürüyordu. Bir kaç arkadaşıma sorduğumdada iphone7 çıkacak üstüne güncelleme falanda geldiğindr 5s pek kullanılmaz devri kapandı gibisinden konuştular o yüzden hala daha tam kafamda oturtabilmiş değilim. Gözüm arada bir G4e kayıyor. İlk başta 5s alıcam diye düşündüm sonrasında olan bu yorumlar fikir vermem konusunda zorladı beni.

etkılemek gıbı olmasın sadece şahsi gorusum bunlar tabi g4 kullananlar konusuna mutlaka bakın zira bende g4 alacaktım fikrim değişti, 5s emın olun 2 yıl sızı rahat goturur satarkende cok zarar etmezsınız ben hem samsung s3 hemde htc 8x kullanıyorum daha dogrusu kullanıyordum 2 telefon tasımamak ıcın cıft sımlı asus zenfone2 laser aldım ve ıyıkı almısım ıhtıyaclarıma bırebır uyan bır telefon tam bir f/p canavarı, yaklasık 3 aydır yogun bır sekılde telefon ıncelemelerıne bakıyorum her marka modelın kullanan arkadaslara mesaj atıyorum goruslerını soruyorum piyasa fıyatlarını ve telefonda olusan sorunları takıp edıyorum, bu yuzden sızın ıhtıyacınıza uygun model larak 5s dedım g4 de ghost screen bootlop gibi sorunlar, sony de ısınmalar ve beklenenın altında kamera performansı, samsung da ram e baglı olmaksızın yaşanan takılmalar donmalar vs. bu anlamda stabilite acısından 5s sizi yormaz dusuncesındeyım, g4 alacaksanızda mutlaka forumda sayfasını okuyun fazla degıl sondan 2 sayfa gerıye okusanız fıkrınızın degısmesı ıcın yeterlı olacaktır, tabiki şunuda unutmayalım her marka ve modelde olumsuzluklar da yasanabılır maalesef bu bıraz şans işi, şansa fazla baglı kalmadan saglama almak ıstersenızde dedıgım gıbı 5s eger alabılırsenız 2.el temiz iphone 6 bence işinizi fazlası ıle cozecektır,

Hocam vallahi i6da 2.elde bile hesaplar bizi tutmuyor Bu yüzden 5s alacağım gibi duruyor şuan bi arkadaşım araştırma yapıyor bir kaç öneri sunacak onunda önerilerini gözden geçirip ona göre bir sonuca varacağım. Aldıktan sonra konuyu editlerim, tekrar yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • quote:

Hocam vallahi i6da 2.elde bile hesaplar bizi tutmuyor Bu yüzden 5s alacağım gibi duruyor şuan bi arkadaşım araştırma yapıyor bir kaç öneri sunacak onunda önerilerini gözden geçirip ona göre bir sonuca varacağım. Aldıktan sonra konuyu editlerim, tekrar yardımlarınız için çok teşekkür ederim

hocam rica ederim, siz yinede kafanızda soru işareti oluşmasın diye bence aşağıda lg g4 forumuna bir bakın

http://forum.donanimhaber.com/m_109488706/mpage_210/f_//tm.htm#115131226

Ghost Screen olayından haberim yoktu yeni farkettim çok sağolun hocam bende şuan tamamen g4ü kafamdan atmış bulunuyorum :)
  • quote:

Ghost Screen olayından haberim yoktu yeni farkettim çok sağolun hocam bende şuan tamamen g4ü kafamdan atmış bulunuyorum :)

hocam ghost screen yada bootloop olayı herkesde olacak dıye bırsey yok, olmayan ve guzelce kullanan da cok kısı var ancak g4 baslıgına bakarsanız bırcok kısı müzdarip, garantiye yollayanlar geri alamayanlar vs. aslında g4 hem kamerası hem ekranı ıle mukemmel bır telefon ancak kronık sorunlar sonraları basınızı agrıtabılır
  • AbusiveBoyz kullanıcısına yanıt
    G4 almalısın tasarımını beğenirsen z3c biraz parayı arttırıp z5c dd alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet htc one m8s almistim bozuk filan neyse iade aldim suan z5 premium onerir misiniz nasil telefon

• mlhkozmoz kullanıcısına yanıt
    Hocam entrynin ilk cümlesini tam okumadınız sanırım zaten z3c kulanıyordum beklediğim performansı sağlamış olsa tekrar konu açmaya gerek duyar mıyım hiç

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.