Şimdi Ara

1500 TL civarı akıllı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 3,5 senedir kullandığım Iphone 5'im ardık miladını doldurdu(batarya şişti, değiştirdim, sıfır verim alıyorum)

Dolayısı ile acil bir telefon ihtiyacım doğdu. Düğün durumları da olduğu için Ipgone 6S veya LG G5 biraz tuzlu geliyor.

Bu nedenle sizlerden 1500TL civarı (altı olursa iyi, üstü olursa da değerlendireceğiz artık) bir telefon tavsiyesi bekliyorum.

Paralel ithalat konusunda biraz katı olduğumu da eklemek isterim. Samsung da son tercih :)

Şimdiden çok teşekkürler.

• Lg g4 bakabilirsin.Bende g4 almayı planlıyorum indirime girse güzel olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crytek123 -- 7 Mart 2016; 19:45:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crytek123 C kullanıcısına yanıt
    Ya güzel cihaz ama ne bileyim çok kaba geliyor tipi. Paralel ithalat iyi fiyatı ama ben de paralele karşıyım :)
  • Forumda yorum da gelmez olmuş artık :/
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Aynen bende paralel almam :D G4 ün haricinde z2,z3 de incele istersen

Aslında Z5 ve z5compact düştü aklıma. Ama yüksek fiyatlar :)
    Parmak izi okuyucu istiyorum ya G4te de o yok
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    Aynen fiyatlar yuksek.Note 4 de bakabilirsin s peni hosuna gider belkı.

Note 4 çalışma arkadaşımda var, 1 senede bu kadar mı çöker bir telefon?
    Samsung alma, aldırma düşüncesindeyim :)
  • UP-UP
  • ses seda yok :(
  • z5 hepsiburada da 1861 tl .. zorla bütçeyi al gitsin..

ya da z5 için turkcellin sözleşmeli teklifiyle 12 ay taksit yapınca telefon 2400e yani mağaza satış fiyatına geliyor...

huawei gr5 parmak izi okuyucusu var ama arka kapakta kameranın altında..onu da vodafone eski telefonunu getir yenisini götür kampanyasıyla daha ucuza alabilirsin..

ben bu 2 cihazdan birini alacağımda bütçem yok şuan..kullanmadan piyasa takibiyle tavsiye ettiğimi belirtmek isterim..yıllardır sony w810i yi kullanıyorum.8-9 yıl oldu.sonyden şaşacağımı düşünmüyorum ama bu işler tamamen duygusal..
  • biraz daha bekle s6 al 1500 civarına düşecek s7ler çıkınca
  • Meizu MX5 bakabilirsin

• HTC ONE M8
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeViLsGuNs

z5 hepsiburada da 1861 tl .. zorla bütçeyi al gitsin..

ya da z5 için turkcellin sözleşmeli teklifiyle 12 ay taksit yapınca telefon 2400e yani mağaza satış fiyatına geliyor...

huawei gr5 parmak izi okuyucusu var ama arka kapakta kameranın altında..onu da vodafone eski telefonunu getir yenisini götür kampanyasıyla daha ucuza alabilirsin..

ben bu 2 cihazdan birini alacağımda bütçem yok şuan..kullanmadan piyasa takibiyle tavsiye ettiğimi belirtmek isterim..yıllardır sony w810i yi kullanıyorum.8-9 yıl oldu.sonyden şaşacağımı düşünmüyorum ama bu işler tamamen duygusal..

Çok teşekkürler. Turkcell'e çok baktım ama farketmemiştim. Z5 Compact'da düştü aklıma aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Meizu MX5 bakabilirsin

Taksitli alacağım için bakamıyorum yoksa Xaomi de çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiro Battousai

HTC ONE M8
    quote:

Orijinalden alinti: Cleveland Cavaliers

HTC ONE M8

HTC Desire HD kullanmıştım Iphone 5'ten önce. Şarj hariç çok memnundum. Sense arayüzü falan başarılıydı.
    Ama şuan 2. eldeki düşüşü ve müşteri memnuniyetinin sıfır oluşu "asla" dedirtiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

quote:

HTC ONE M8

HTC Desire HD kullanmıştım Iphone 5'ten önce. Şarj hariç çok memnundum. Sense arayüzü falan başarılıydı.
    Ama şuan 2. eldeki düşüşü ve müşteri memnuniyetinin sıfır oluşu "asla" dedirtiyor :)

Sarj konusunda çok takıntılı değilsen sana sadece G4 önerebilirim.Performans açısından daha iyisi yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

quote:

quote:

HTC ONE M8

Sarj konusunda çok takıntılı değilsen sana sadece G4 önerebilirim.Performans açısından daha iyisi yok zaten

Şarja çok takık değilim ama parmak izi okuyucu istiyorum ya.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

quote:

quote:

HTC ONE M8

Şarja çok takık değilim ama parmak izi okuyucu istiyorum ya.

Z5 Compacta bak bi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.