Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nisan ayından beri kullanmaktayım. Bağlantı hızım TTnet kullandığım zamanlar ile aynı. Home ofis çalıştığım için telefon masrafımı neredeyse sıfıra düşürdü. Müşteri temsilcisine bağlanma süresi çok kısa. İlave herhangi bir ücret yansımıyor faturaya. Şimdilik çok memnunum.
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom ekiplerinin insafina kalıyoruz bu durumda. 10 gündür gelip işlem yapamadılar benim hattima. Fazla umut baglamamanizi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • k_koray K kullanıcısına yanıt
    Siz de mi sıfırdan bağlattınız hocam ?

• Evet hocam sıfırdan baglatiyorum. Ekip gelmiyor, turknet in de yeteri kadar baskı yaptığını düşünmüyorum turk telekoma. Gorusme yaptığımda aciliyet bildiriliyor sadece çözüme ulaşmıyor. Umarım sizin durumunuz farklı olur.

• arkadaşlar benim internetim bağlandı. 23 ünde internet hizmetim açılmıştı o tarihten yaklaşık 4-5 gün öncede ilk sözleşmeyi vs postalamıştım onlara yani 4 günde benim işlemlerim tamamlandı. 23 ünde arıza kaydı bırakmıştım ama sorun onlarda değilmiş benim kablo arızalıymış teknik ekip (ttnet) gelip değiştirince direk internete girebildim. şuanda 2 gündür kesintisiz kullanıyorum. fiber altyapım yok ttnetin bağladığı eski kablo var onda da şuan 4-5 mb internet alıyorum ttnet de zaten o kadar veriyodu ama kotayı geçince 1 civarına düşüyodu hiç 3 leri göremedim. bunda ise hız sabit 150 gb kotayıda dolduracağımı zannetmiyorum. telefon hattıda sağlam çalışmakta. ben memnun kaldım açıkçası. fiber bağlatabilirsem belki onu denerim onun haricinde herşey çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • k_koray K kullanıcısına yanıt
    Eğer dediğiniz gibi yaparlarsa bir ayı bulacak gibi araya da bayram tatili giriyor.

• Benim de sözde internetimi aktif ettiler, bugün karttan para da çekmişler ama ortada ne internet var ne de telefon. Telefon hattını Telekom'dan gelen ekip çekti. Telefonda çevir sesi yok. Arayıp bir ton görüşme yaptım. Hizmeti vermeden parayı nasıl çekiyorsunuz diyorum sistem böyle diyor. Sanırsınız sistemi başkası kurmuş öyle çaresiz cevaplar veriyorlar. Sırf TTNET'i boykot etmek için Turk.Net'i kullanmak istedim pişman ettiler. Çekilen paranın iadesi için Tüketici Hakem Heyetine gidecem işi gücü bırakıp. Herşey yolunda gidince değil bir sorun olduğunda nasıl bir tavır aldıklarını görmüş oldum.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonda cevir sesi yoksa tahminen ic hatta sikintiniz olmasi lazim dairenize kadar hatti cektirdiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Benim de sözde internetimi aktif ettiler, bugün karttan para da çekmişler ama ortada ne internet var ne de telefon. Telefon hattını Telekom'dan gelen ekip çekti. Telefonda çevir sesi yok. Arayıp bir ton görüşme yaptım. Hizmeti vermeden parayı nasıl çekiyorsunuz diyorum sistem böyle diyor. Sanırsınız sistemi başkası kurmuş öyle çaresiz cevaplar veriyorlar. Sırf TTNET'i boykot etmek için Turk.Net'i kullanmak istedim pişman ettiler. Çekilen paranın iadesi için Tüketici Hakem Heyetine gidecem işi gücü bırakıp. Herşey yolunda gidince değil bir sorun olduğunda nasıl bir tavır aldıklarını görmüş oldum.

tüketici hakem heyetine gerek yok.

bankaya harcama itirazı edersen 10 gün içinde geri alırsın.

• iexorcism kullanıcısına yanıt
    Ev müstakil. Telekom'dan ekipler gelip çektiler. Ben sadece kabloyu telefona taktım. Çevir sesi yok ama cepten arıyorum tak hemen telefon açılıyor 10 saniye boyunca cızırtı çıkıp kendi kendine kapanıyor.

• firma çok problemli.

evraklar ulaştığı halde ulaşmadı diye mail atıp duruyorlar.

2 gündür arıyorlar ama nasıl arama görseniz resmen 4 saniye çalıyor ben açana kadar kapanıyor

ben arıyorum bu sefer neden arandığınızı biz bilmiyoruz kayıt oluşturalım sizi tekrardan ararlar deniliyor ve tekrardan aynı muhabbet başa dönüyor.

3 gündür gerçekten patlama noktasına getirildim.

şuan onay için aradılar.

daha geçiş işlemlerim yeni başladı. 3 gündür boşu boşuna gitti resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 29 Haziran 2016; 13:24:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_koray

Turk Telekom ekiplerinin insafina kalıyoruz bu durumda. 10 gündür gelip işlem yapamadılar benim hattima. Fazla umut baglamamanizi öneririm.

Bende dün başvuru yaptım. Akşam TT den mesaj geldi. Yeni hat talebiniz saha ekiplerine yönlendirilmiştir. Randevunuz 9 temmuzdur diye. Size randevu verdikleri halde gelmediler mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

firma çok problemli.

evraklar ulaştığı halde ulaşmadı diye mail atıp duruyorlar.

2 gündür arıyorlar ama nasıl arama görseniz resmen 4 saniye çalıyor ben açana kadar kapanıyor

ben arıyorum bu sefer neden arandığınızı biz bilmiyoruz kayıt oluşturalım sizi tekrardan ararlar deniliyor ve tekrardan aynı muhabbet başa dönüyor.

3 gündür gerçekten patlama noktasına getirildim.

şuan onay için aradılar.

daha geçiş işlemlerim yeni başladı. 3 gündür boşu boşuna gitti resmen

Benim internetim aktif oldu , 20 gün filan kullandım. Arada mail atıyorlardı evraklarınız ulaşmadı diye. Bende heralde yanlış atıyorlar diye hiç takmadım. 2 gün önce evraklarınız elimize ulaşmadı diye internetimi kestiler.
    Böyle birbirinden habersiz bir şirket görmedim ben ya.
    AKLI OLAN GEÇMESİN BEN SÖYLEYEYİM.

• benzoikasit B kullanıcısına yanıt
    telefon görüşmesinden 10 dakika sonra evraklarınız ulaştı şeklinde mail attılar.

evraklar yollandıktan sonra telefon ile onay alıyolar.
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Bana TT den herhangi bir mesaj gelmedi turknet i zorladigimda randevunun 28 haziran da olduğu söylendi. Bugün 29 u olmasına rağmen gelen giden olmadı. Turknet de işin üzerine dusmuyor. Sonunda iptal işlemini başlatacağım herhalde üzülerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: k_koray

Bana TT den herhangi bir mesaj gelmedi turknet i zorladigimda randevunun 28 haziran da olduğu söylendi. Bugün 29 u olmasına rağmen gelen giden olmadı. Turknet de işin üzerine dusmuyor. Sonunda iptal işlemini başlatacağım herhalde üzülerek.

Anladım hocam. Benim Türknet ile 2. birlikteliğim olacak. İlkinde bağlantım çok uzun sürmemişti. Yeni evde alt yapı olmadığı için iptal etmek zorunda kaldım. Tahahhütsüz olunca yeniden Türknet kullanmaya karar verdim. Zaten hattınız sadece adsl destekliyorsa ahmetten mehmetten hizmet almışsınız hiç fark etmiyor. Hepsi aynı sonuçta. Tek fark müşteri hizmetleri olur. Sorun çözmede kullandığım süre boyunca herhangi bir problem yaşamamıştım MH ile. Bence biraz daha sabredin. Zaten her türlü bayram sonrasına kaldı bağlantınız.

• vdsl kaydı alınalı 1 hafta oldu
    anlaşılan bayramdan sonraya kalacak...

bu arada türknet kısmında buradan ayrı 2 tane aynı başlık var müthiş bir başlık kirliliği oluşmuş durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe_Feyzullah -- 29 Haziran 2016; 15:59:55 >
  • 0tyldrm0 kullanıcısına yanıt
    Benim 23 gün oldu hala bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: arbede59

Benim 23 gün oldu hala bekliyorum

Sizin konu takibimizde hocam, bugün ekibe bilgisini iletmiştik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

quote:

Orijinalden alıntı: dpark

Galiba sorunsuz kullanmaya başladım (=

Google dan gelenler için de bilgi ekliyim
    HUAWEI HG655d ttnet modem kullanıyordum
    V100R001C02B050 firmware update yapmistim
    hani su ara yuzu almanca diye gecen ama Felemenkçe dutch olan versiyon
    (vdsl için ptm arayuzunden işlem adsl için atm arayüzünden işlem yapmak gerekli )

turk.net ile ilk baglandiginda 5.5mbit vermislerdi arza kaydi vermistim
    pazartesi mesai saatinde sabah aradilar
    Santralde sikinti vardi hallettik dediler (hiçbir ayar değiştirmedim )
    su an yurt içi 60mbit leri hiz testinde gorebiliyorum, derdim hız değil 1000dk+ kota idi zati gerçi kotayı nasıl ölçüyorlar bir ara onuda araştırmak lazım sanki kota hızlı doluyor gibi geldi

karşılaştırma yapmak isteyenler olabilir
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

ben yılllar once turk.net ses hizmeti almıştım o yuzden netten başvurlarda hata veriyordu
    avantajix işe yaramadı

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/turk-net-kampanya-ve-avantajlari

deneyen olursa avantajixten 35 tl de avantaj var .

Hocam alsiginiz 5.5 mbit modeme gelen hiz miydi yoksa modemde 75gözüküp 5mbit mi geliyordu benimde böyle bir problemim varda.

evet evet modemde 76mbit görünüp 5.5 aldı idim.
    zati onlarda şaşırdı 76mbit gözüküyor nasıl olur gibisinden

benim teorim şu
    turk telekom o an santraldeki en yavaş olanı veriyor turk.net mustersine yada sıradan en boşta ilk onundeki portu verıyor böylece hizmeti başlatmış ve sağlamış oluyor.
    bir şikayet olursada bir üst birşeye atıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

quote:

Orijinalden alıntı: dpark

Galiba sorunsuz kullanmaya başladım (=

Google dan gelenler için de bilgi ekliyim
    HUAWEI HG655d ttnet modem kullanıyordum
    V100R001C02B050 firmware update yapmistim
    hani su ara yuzu almanca diye gecen ama Felemenkçe dutch olan versiyon
    (vdsl için ptm arayuzunden işlem adsl için atm arayüzünden işlem yapmak gerekli )

turk.net ile ilk baglandiginda 5.5mbit vermislerdi arza kaydi vermistim
    pazartesi mesai saatinde sabah aradilar
    Santralde sikinti vardi hallettik dediler (hiçbir ayar değiştirmedim )
    su an yurt içi 60mbit leri hiz testinde gorebiliyorum, derdim hız değil 1000dk+ kota idi zati gerçi kotayı nasıl ölçüyorlar bir ara onuda araştırmak lazım sanki kota hızlı doluyor gibi geldi

karşılaştırma yapmak isteyenler olabilir
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

ben yılllar once turk.net ses hizmeti almıştım o yuzden netten başvurlarda hata veriyordu
    avantajix işe yaramadı

http://www.avantajix.com/kampanya-ve-avantajlar/turk-net-kampanya-ve-avantajlari

deneyen olursa avantajixten 35 tl de avantaj var .

Hocam alsiginiz 5.5 mbit modeme gelen hiz miydi yoksa modemde 75gözüküp 5mbit mi geliyordu benimde böyle bir problemim varda.

evet evet modemde 76mbit görünüp 5.5 aldı idim.
    zati onlarda şaşırdı 76mbit gözüküyor nasıl olur gibisinden

benim teorim şu
    turk telekom o an santraldeki en yavaş olanı veriyor turk.net mustersine yada sıradan en boşta ilk onundeki portu verıyor böylece hizmeti başlatmış ve sağlamış oluyor.
    bir şikayet olursada bir üst birşeye atıyor.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.