Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ttnet yalın internet kullanıyorum

buna geçmek için
    telefon hattı mı almalıyım?

yalın olarak 60 tl ödeyip faydalanabiliyor muyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yetkili değilim ama bu paket yalın adsl paketi değil, dolayısıyla arama yapılabilir sabit telefon hattı tahsis edecekler, fiyata herşey dahil.
  • 3 yıldır turknet kullanıyorum. Müşteri hizmetleri bence çok iyi hatta çok beklemiyorsunuz direk temsilci çıkıyor. Ama ben internet olarak malesef çok sıkıntı yaşadım. İnternet ışıkları yandığı halde 3 ay doğru düzgün internet kullanamadım (iki farklı marka modemde aynı sıkıntı) Halen sıkıntı yaşamaktayım ama bu kez modemden kaynaklı olabilir. Diğer bir sıkıntı ise taahüte geçiriyolar. 16mbit netin kampanyasız fiyatı 90 tl imiş :D yanı benım taahütüm bitmeden kaldırsam 1 yılda ödüyeceğim fauradan daha fazlasını ceza olarak ödüyorum :D Birde Akn sıfırlandığında hızı yükseltmiyorlar her seferinde aramak zorunda kalıyorum. Akn dolduğunda hız 3mbite düşüyor ve dizi bile izliyemşyorsunuz. Eskiden ttnette 3mbit ile hd video izliodum ben :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

Orijinalden alıntı: Qbert1903

30 mbit hız (29 mbit e düşmedi hiç)
    75 gb akn
    aylık 52 lira

ttnet 4ever

Ona bakarsan;

50 mbit "gerçek" fiber - 7-8mb/sn indirme hızı
    75 gb akn "ama akn" yok (henüz görmedim)
    aylık 49-TL

superonline

+1
    superonline 50mbit 75gb akn(ama hiç düşmedi) 49tl , ayrıca inanılmaz stabil avrupa sunucularında 45 ping sabit , hiç hız düşmesi ping gibi bir sorunla karşılaşmadım.(ankara)

ttnet 25mbit 50gb akn 49tl , keyfine göre takılıyor günün büyük kısmında ping 200-500 arası değişiyor indirme hızı 5-20mbit arası takılıyor , en düzgün haliyle 110 ping veriyor.(konya)

konya için düzgün bir sağlayıcı önerisi varsa alabilirim.

• Burada hız, bilmem ne diye örnek verenler.... Neticede hepiniz 2 sene o firmaya MAHKUMSUNUZ ! Mahkumiyet içinde ışık hızına sahip olsanız ne yazar
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    16 Mbps hız
    75 AKGN
    Aylık 36 tl

Smilei adsl
  • Benim kullandığım 24.99 TL'ye 5-6 mbit arası değişen hızda, akk sız, kotasız, sınırsız internet. Samsung UHD TV den HD belgesel izliyorum gram takılmıyor. Gene youtubeden 720p izliyorum gram takılma yok. Taahhüt yok, fiyat artışı yok, faturası yok. Aylık kontör gibi yükleme yapıyorsun açılıyor. Sağlayıcı kim bilmiyorum. Kurulum için adamlar geldi 1 karış kadar çanak anten gibi bir cihaz taktılar çatıya dağıtıcılarından internet almak için, olay 20 dakikada bitti. Firma Çorum merkezli bir firma.
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    geçerliliği nedir bilmiyorum ama şöyle bir olay da var.
    http://www.milliyet.com.tr/tuketiciye-taahhut-oyunu-/ekonomi/detay/2105735/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 7 Mart 2016; 22:37:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Burada hız, bilmem ne diye örnek verenler.... Neticede hepiniz 2 sene o firmaya MAHKUMSUNUZ ! Mahkumiyet içinde ışık hızına sahip olsanız ne yazar

quote:

Mahkumiyet içinde ışık hızına sahip olsanız ne yazar

Bu ne demek ya? Yüksek hızlı bağlantım varsa taahhütüm olsa nolur zaten uzun süreli kullanırım, siz niye bu kadar taktınız kafayı taahhüde? Benim 6 ay kadar oldu taahhüt vereli hala aldığım fiyattan daha iyi olan bir kampanya gelmedi, eğer iyi bir paket sunulursa taahhüt vermenin sakıncası yok. Önemli olan hızlı internet kullanmak, taahhütsüz diye yavaş bağlantının sıkıntısı çekilir mi?

• Ttnet 6 mbit acil kurtulmam lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim kasabada var mıdır acaba. Superonline ttnet falan var ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guzel kampanya , mobil internet kullaniyordum...sabit numara alsan bile en dusuk fatura 20 tl geliyor zaten telekomda , bu durumda internet ve telefon 60 tl ye guzel bir firsat olmus.

Sabit telefon hatti kurulumunu da mi bunlar gelip hallediyorlar islem nasil oluyor yasadigim bolgede fiber yok

• beyler ttnet e 16mbit 75akk için taahütsüz 76 tl ödüyorum ev telefonuda var toplam 100 tl yi buluyor aylık. buna geçeceğim büyük ihtimal. sormak istedigim şu ev telefon numaramı koruyabiliyormuyum? geçmek için dimdirek bele dümdüz bana anlatabilecek biri var mı postayı kendim yollarım hiçbir ücret odemek istemiyorum. derdimi anlatabilmişimdir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

beyler ttnet e 16mbit 75akk için taahütsüz 76 tl ödüyorum ev telefonuda var toplam 100 tl yi buluyor aylık. buna geçeceğim büyük ihtimal. sormak istedigim şu ev telefon numaramı koruyabiliyormuyum? geçmek için dimdirek bele dümdüz bana anlatabilecek biri var mı postayı kendim yollarım hiçbir ücret odemek istemiyorum. derdimi anlatabilmişimdir umarım.

" TurkNet’le sabit telefon hattı için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sabit hattınız yoksa TurkNet size bunu ücretsiz tahsis eder ve herhangi bir aylık sabit ücret ödemezsiniz. Sabit hattınız varsa, numaranız değişmeden hattınız ücretsiz olarak TurkNet’e taşınır ve yine hat için herhangi bir Aylık sabit ücret ödemezsiniz. "
    http://www.turk.net/sik-sorulan-sorular/ozgur-iletisim/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: x2y

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

beyler ttnet e 16mbit 75akk için taahütsüz 76 tl ödüyorum ev telefonuda var toplam 100 tl yi buluyor aylık. buna geçeceğim büyük ihtimal. sormak istedigim şu ev telefon numaramı koruyabiliyormuyum? geçmek için dimdirek bele dümdüz bana anlatabilecek biri var mı postayı kendim yollarım hiçbir ücret odemek istemiyorum. derdimi anlatabilmişimdir umarım.

" TurkNet’le sabit telefon hattı için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sabit hattınız yoksa TurkNet size bunu ücretsiz tahsis eder ve herhangi bir aylık sabit ücret ödemezsiniz. Sabit hattınız varsa, numaranız değişmeden hattınız ücretsiz olarak TurkNet’e taşınır ve yine hat için herhangi bir Aylık sabit ücret ödemezsiniz. "
    http://www.turk.net/sik-sorulan-sorular/ozgur-iletisim/

bakan kör olmak böyle birşey hocam kendimden bahsediyorum o kadarda okudum. cok teşekkür ederim peki eğer siz bu interneti temin ettiyseniz ben nasıl temin ederim en kısa sürede ve kargo ücreti odemeden :)

• Ben de 1,5 yıl önce Turk.Net'e taahhüt vererek 16mbit hız 50gb akk ve 3000dk telefon(mobil hariç) için 49 TL'ye abone olmuştum. İlk yıl ufak tefek arızalar dışında fazla sıkıntı olmamıştı ama 6 aydır çekmediğim sıkıntı kalmadı. Hizmet kalitesi yerlerde sürünüyor. İyi ki bu kampanyadan eski aboneleri yararlandırmıyorlar. Yoksa cazip diye kanıp yeniden turknetle devam etmek mi Allah korusun. 6 ay sonra sen kendi yoluna, ben kendi yoluma Turknet.
  • Büyük Resim B kullanıcısına yanıt
    Tüketici kanunlarına göre.internet üzerinden başvurular ile alınan hizmetler. Hicbir zorluk çıkarmadan. İnternet üzerinden iptal edilebilecek. Diye biliyorum

• 3mbit mi hız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler tantana yapmaya gerek yok. taahhütsüz internet işte, fiyatı kotasıda iyi, beğenmezsen çıkarsın. ben taahhüt yüzünden turknete abone olmadım, şimdi faydalanabilirim, baktım sıkıntı çıkarım abonelikten bu kadar basit . adamlar reklam vs... bayağı iddaalı görünüyor. taahhüt olmaması bile büyük avantaj daha ne olsun.

• Şahsen 8mbit superonline kullanıyorum 54 liraya telefon dahil taahhütsüz ve aylık en az 150 gb indirme yapıyorum ve hız 2 senedir hiç düşmedi. şanslıyım .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.