Şimdi Ara

UCUZ SİGORTA BULDUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bildiğimiz gibi sigorta fiyatları aşırı derecede artış gösteriyor ben servis işi yapıyorum geçen sene 1,560 tl anadolu sigortadan aracımı sigortalattım hiç kaza olmadı çok şükür bu sene ise tüm firmalar 3,300 tl fiyat verdi uzun araştırmalarım sonucu sigortamı 963 tl gibi bir rakama yaptırdım sigorta karşı tarafı ilgilendirir. ilgilenen arkadaşlar özelden bilgi veririm sizde faydalanın.

• hangi sigorta bilgi verirmisin
  • Ucuzsa bende yaptırırım. Kaza olursa karşı tarafla sigortacı arasında bu mesele. Asarım keserim diyen çok duydum icraat pek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3,000 tl verince kimse bana dur ben vereyim demiyor hata sendeyse sen ödersin değilse karşı taraf düşünsün ayrıca bu sigorta şirketinden para alamazsa sana değil sigorta şirketine dava açar.Senin kapında dikilecek devir geçti yıl olmuş 2016
  • Siz uyanmazsanyz daha çok paralar ödenir adam 3,000 tl motor aldym 950 tl sigorta çykty diyor. Çykar tabi ses çykarmazsan çykar ban ben senelik 2,000 tl vergi ödüyorum ötv olarak 3300 sigorta vericem 2000 tl kasko vericem ne yiyip ne içecem bunlary ben dü?ünmezsem kim dü?ünecek valla L&M karde? hani dedin ya herkesin niyeti önemli sen 3,000 tl ver karyma kyzyma bela gelmesin diye ben 900 tl veririm kimse bela olamaz ?ahsen böyle bir durumla kar?yla?madym konu oraya gelemez zaten.
  • mamut14 M kullanıcısına yanıt
    kardeş, buraya yazabilir misin sigorta firmasını? reklam olmasın diye düşündüysen anadolu sigorta'nın da adını vermemen gerek
  • Sigortan iyi olmazsa, haklı olduğun kazada haksız duruma düşebiliyorsun. Eksperleri beceriksiz olduğu için.
  • koru sigorta dan yaptırdım kardeşim direksiyonuna güveniyorsan sürekli araba ile işin olmuyorsa araban yatıyorsa mantıklı ben servisçiyim istanbul trafiğinde 70 km yapıyorum riskli ama ben bu parayı veremem adamlar tavan fiyatta birliktelik uyguluyorlar hepsi ağız birliği yapıyorlar sigorta firması batsa dahi garanti fonu diye birşey var ayrıca devletin resmi sigorta firması benim için önemli olan para herkes içinde öyle
  • Neza sigorta ziya bey ile görüşünüz istanbul sultanbeyliden ibrahim dersiniz yardımcı olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.