Şimdi Ara

mail adresi almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kurmuş olacağımız bir şirket adına web adresi almadan şirket ismi uzantılı bedava mail adresi alabiliyormuyuz acaba ....yada bunu sağlayan siteler var mı... ÖRNEK: aliodak@odakltd.com gibi...

• bunu ben de öğrenmek istiyorum.
  • mail adresindeki @ ten sonraki kısım da domain name olarak geçiyor. yaniwww.odakltd.com yada com.tr alan adını satın almadığınız sürece o adla mail adresi de alamazsınız. yani kesinlikle ilk etapta o isim hakkını satın almanız gerekiyor. isim hakkını aldıktan sonra ise ya bir hosting firmasıyla anlaşacaksınız ya da kendi hostinginizi kendiniz yapacaksınız. kendi hostinginizi kendiniz yapmanız için ise daha çok donanıma gereksiniminiz olacaktır. yani iş sadece alan adını almakla bitmiyor. mail gönderip alabilmeniz için bir mail yazılımı yüklü server sistemine ihtiyacınız var.
  • teşekkürler... izmirden bu konuda yardımcı olacak hosting firması ve yaklaşık fiyat konusunda bilgi alabilecek bir adres yada telefon varmı acaba..
  • hosting firması için illa izmir olmasına gerek yok internet üzerinden de hosting hizmeti veren bir ton yer var google a girip hosting diye arattırırsanız izmirden de birçok firma çıkacaktır...
  • çok teşekkür ederim işimi hallettim...
  • rica ederim işinizi hallettiğinize sevindim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.