Şimdi Ara

Mobilite: Galaxy S7 fiyatları, Xiaomi Mi5 ve Mi4S, Huawei P9 ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümünde sunucularınız Erdi Özüağ ve Mesut Çevik başta Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'in ülkemiz fiyatlandırması olmak üzere HTC 10, Xiaomi Mi5, Mi4S ve Huaewi P9 gibi cihazları konuşuyor, detayları yorumluyorlar.

• önlerden

edit: ilk defa ilk yorumu yaptım çok heyecanlandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiriboz1001 -- 6 Mart 2016; 22:51:53 >
  • deoksiriboz1001 D kullanıcısına yanıt
    Tebrikler! ALTIN MALA kazandınız.
  • Mi5 sar değeri lazım

• mi5 sağlam duruyor,

• Önlerden yer alalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fıyatlar yüksek be ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 parasına iki tane Mi5 alınıyor. Kaldı ki Mi5 in performansı daha iyi

• 2016nın şampiyonu SAMSUNG S7

• Fiyatlar düşse de alsak s7 edgeyi cidden Türkiye şartları için fiyatı çok yüksek. Bu gün vodafone mağazasında gördüm dokundum kullandım mükemmel bir telefon olmuş.

• Artık bu akıllı telefon olayının suyu çıkmaya başladı bu sene değilde seneye son diyorum ben pazar fiyatlar düşmezse hızlı düşüş yaşayacaktır ve yaşamalı..

• Mi5 gercekten muthis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok pahalılar
  • Haladaha S7 birinci olan diyen var arkadaş. S7 size göre birinci olabilir ama fiyatına bakın donanımına değil ayrıca bir önceki model ile aynı tasarıma sahip. En büyük radikal değişiklik ise bence Mi5'de.
  • Evet, S7 edge çok pahalı ve asla o para bir telefona verilmez yalnız bugün optimum mediamarkt ta baya bir inceleme fırsatım oldu S7 edge yi. Ciddi anlamda kalite akıyor telefonda, elde tutuş hissiyatı, sağlamlık ve akıcılık olarak çok beğendim, bırakasım gelmedi telefonu :) Ekranı müthiş bir alet ama o fiyata avucunu yala samsung diyeyim de güzel bir son olsun :)

• Htc gittikçe kötüleşiyor sevdiğim bir markaydı yazık. tamam 400 ile 410 arasında performans olarak fark yok ama yeni çıkmış telefona 3 sene öncesinin işlemcisini koymak salaklık.

• M10 O sızıntı fotoğraflarda ki gibi çıkacaksa, ki ben o olduğuna inanıyorum çünkü resmi videodakiyle sızıntının arka tarafı aynı. HTC'nin son telefonu olur. Milyar dolarlık şirketler nasıl böyle hatalar yapıyor gerçekden anlayamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

S7 parasına iki tane Mi5 alınıyor. Kaldı ki Mi5 in performansı daha iyi

Aynen bunu yazacaktım sayende yazmama gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 7 Mart 2016; 3:10:50 >
  • mi5 1300 tl s7 edge 2500 tl

• Evet arkadaşlar, her zaman olduğu gibi gündemimiz de yine S7 ve S7 Edge de var! Bu sefer tüm ayrıntılarına kadar anlatacağız ki belki ileride kendi telefonunuzu kendiniz üretirsiniz! :D

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.