Şimdi Ara

Lenovo P70 mi Galaxy J5 mi? Note 5'den geçicem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar Note 5 kullaniyorum 3 aydır, ona da iPhone 5s'ten geçmiştim ama hiç alışamadım o kadar büyük ekrana. 5s'i özler oldum ama onunla da şarj problemim vardı. Note 5'in her şeyi çok güzel ön kamerası hariç ama o büyük yapısına alışamadım, pratik gelmiyor. Ayrıca telefonda yaptığım işlemleri düşününce hiç öyle donanım canavarı bir şeye ihtiyacım yokmuş. Bir kaç banka yazılımı, sahibinden, facebook instagram vs. yüklü. Çok kamera kullanan biri değilim. Şarjı uzun giden bir şey bakıyorum. Müzik de çok dinlerim. P70 alayım mı? Arayüzü falan nasıl?

• z3c ya da z5c al ki deysin
  • Senin aradığın telefon Samsung A3 2016 kamera çok iyi batarya 6 saat ekran süresi veriyor yeni seride malzeme kalitesi üst düzey 4.7 inc ekran ele tam oturuyor. sd kart desteği var ben 1 haftadır kullanıyorum çok memnun kaldım tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3'te 4g yok diyor incelemelerde. nisan gibi 4g başlayacağı düşünülünce mantıksız. Lenovo P1 ve P70 batarya gücü olarak olarak tatminkar görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

A3'te 4g yok diyor incelemelerde. nisan gibi 4g başlayacağı düşünülünce mantıksız. Lenovo P1 ve P70 batarya gücü olarak olarak tatminkar görünüyor.

A3 2016 da lte yanı 4g desteği var ,150mbps cat 4 ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de babama alacağım 1000 tl altı bir telefon. a3'te batarya çıkmıyor, 1gb ram var. j5 bir tık ileride görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 7 Mart 2016; 23:37:48 >
  • 640 liraya J5 aldım gittigidiyordan 4.5G modeli
  • samsung almayında
  • ne alalım hocam Samsung yerine? :)
  • z3c olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

ben de babama alacağım 1000 tl altı bir telefon. a3'te batarya çıkmıyor, 1gb ram var. j5 bir tık ileride görünüyor.

SONY SONY SONY
  • 1500TL :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.