Şimdi Ara

En güçlü Windows 10 telefonu kullandık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 işletim sistemini kullanan akıllı telefonların en güçlüsü Microsoft'tan değil sürpriz şekilde HP'den geldi. 6-inç ekranı, Snapdragon 820 işlemcisi ve 4GB RAM'i ile HP Elite X3 akıllı telefonu kullandık ve izlenimlerimizi bu videoda anlattık!

• Yeni inceleme müziğinizi beğendim
  • Zaten 10 tane telefonları var.

• Tasarım ve donanımda elit,yazılımda barzo kalıyor malesef

• tasarım konusunda 2016 yılında çıkan telefonlar dan bence en iyi tasarıma sahip olanıdır hele o ızgaralar çok iyi olmuş ama android olsaydı çok satardı benim görüşüm

• Yılın en iyi telefonu ama keşke Windows olmasaydı.

• Telefon güzel ama yazılımın şuan ki yetersizliği ile olumsuz his oluşturdu bende. Ayrıca videoda ki müzik incelmeye ayrı bi kalite katmış

• Beğendim güzel telefon ama işletim sistemi olmamış android olsaydı keşke

• Videodan gördüğüm kadarı ile yüklü olan win10 sürümü kasım ayına ait sorun çıkarması doğaldır. Bu arada şu win32 uygulamalarının çalıştırılması konusunu da aydınlatsanız iyi olurmuş. HP tarafından "HP Workspace" adında bir sanallaştırma teknolojisinden bahsedildi ama uygulamalar cihazda mı çalıştırılıyor yoksa sunucuda mı anlamadım tam olarak.

• Tasarımı çoğunlukla beğenilmiş ama Erdi Özüağ beğenmemiş.

Ben beğendim tasarımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

Tasarımı çoğunlukla beğenilmiş ama Erdi Özüağ beğenmemiş.

Ben beğendim tasarımı.

Merhaba,

Tasarım öznel bir kriter, kişiden kişiye göre değişiklik göstermesi son derece doğal.

Tasarım seviyesinde ben cihazın ekran boyutuna rağmen elde öyle hissettirmediğini, bunun hoşuma gittiğini ifade ediyorum zaten.

Ama estetik görünüm ve materyal kalitesi olarak beni donanımı kadar cezbetmedi. Büyük ekranda çerçeveleri inceltmesi kısmen daha kolay olmasına rağmen bu konuda çok rekabetçi değil mesela.

Dikkat ederseniz kurumları hedef alan ürünler, videoda da ifade ettiğim gibi şıklıktan ziyade dayanıklılık üzerine kurgulandığı için genelde böyle bir sonucun çıkması doğaldır.

Örneğin kurumsal sınıfta ben ThinkPad sınıfı bilgisayarları tasarım olarak beğenirim ama kaba, kara kutu olarak estetik bulmayan çok sayıda insan da var.

Dediğim gibi kişisel istekler ve beğeniler bakış açınızı yönlendiren faktörler oluyor.

Teşekkürler.

• Ön tarafını bende çok beğendim.

• M8'den sonra gelmez diye düşünüyordum maşallah adamlar yapmış. Neredeyse bir bilgisayardan daha iyi özelliklere ve kapasiteye sahip. 4gb ram ile burdan uzaya uçarsın.

• İşletim sistemi mi olmamış? HP W10M kullanmayacakta ne kullanacak şaka mısınız?

• Eğer işletim sistemi AOS olsaydı Snapdragon 820 gerçekten performans gösterirdi. Tasarım geçerli ama en iyisi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -The Difference- -- 7 Mart 2016; 14:42:17 >
  • Telefon güzel, işletim sistemi berbat.
  • MaÄŸaza tırt olduktan sonra gerisi fasa fiso (735)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güya WP10 Lumia 532 ve bunun gibi bir listede olan telefonların hepsine ilk gelecekti. En son deneme sürümünü kurdum hala sorunlu. Android'ten beter halde.

• telefon ağır

tasarımı güzel.İçine ios olsaydı ya da android koysaydı tasarımı beğenilirdi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.