Şimdi Ara

ASUS Zenfone GO İncelemem 550TL Telefon + Kılıf Kırılmaz Cam F/P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ASUS Zenfone GO İncelemem 550TL Telefon + Kılıf Kırılmaz Cam F/P

Asus Zenfone Go Teknik Özellikleri:

Asus Zenfone Go özellikleri ile ilgili bilgiler aşağıda olduğu gibidir:

Ekran: HD 1280x720,IPS, 5.0 inç IPS ekran
    İşlemci: 4 çekirdekli 1.3 GHz Cortex-A7 CPU
    Chipset: MediaTek MT6580
    İşletim Sistemi: Android 5.1 Lollipop İşletim Sistemi
    Ram: 2 GB
    Dahili Hafıza: 8/16 GB Dahili Bellek
    Ön Kamera: 2 Mega Piksel
    Arka Kamera: 8 Mega Piksel, 3264 x 2448 piksel, oto focus, LED flaş
    Pil: Li-Po 2070 mAh batarya
    Ebatlar: 144.5 mm x 71 mm x 10 mm
    Ağırlık: 135 g
    Renkler: Siyah, Beyaz, Kırmızı
    Wi-Fi: 802.11 b/g/n, hotspot
    DLNA: –
    Hafıza Kartı: microSD kart ile harici bellek 64 GB’a kadar yükseltilebiliyor
    Sensörler: Accelerometer, proximity, compass
    GPS: A-GPS
    Veri Bağlantısı: 3G
    Bluetooth: Var – v4.0
    SIM: Micro-SIM kart (Çift SIM kartlı telefon)

İnceleme

Malzeme Kalitesi Tümüyle Kaliteli Bir Hissiyat Veriyor GM4G den Sonra Premium Hissi Yaşattı Bana (Eski Telefonum Nexus4)
    Kulaklığı Dahi Çok Güzel

Şarj dan 1 mA veriyor Bu Eksi Yön Batarya 20700maH buda bir eksi GM 4G de bile 25000maH batarya vardı.
    Şarj Aleti Kalın ve Ağır Kaliteli Malzemesi Var Şarj Soketi Ters Olarak Takılıyor .

Yan Tuşlar Ön Alt Taraf Gibi Tırtıklı ve Sağlam Duruyor Tepkisi Çok Güzel  ASUS Zenfone GO İncelemem 550TL Telefon + Kılıf Kırılmaz Cam F/P

Öndeki Kapasitif Tuşlar Güzel Keşke Ufak Bir Işık Verseymiş Dahada İyi Olurmuş

Kullandıkça Deneyimlerimi Yazacağım Belki Video Bile Çekerim Kesinlikle Öneririm Bu Fiyata Bu Kalite Bulunmaz.
    Not:100 Lira Fazla Verip Lenovo A7000 Almayın Ekranında Dokunma Sorunu Var. (KRONİK)

Telefon Satın Alma Linki
    http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-go-p-TELCEPASZENGO-B
    Altta Diğer Satıcılar a Bakın 535 Liraya Göreceksiniz. Ben Bittibitiyor adlı satıcıdan aldım sorun olmadı kapalı kutu jelatinli bilkom asus türkiye garantili yazıyor.

12 Liraya Kargo Dahili Kırılmaz Ekran + Slikon Kılıf Aldım Telefonu Alır Almaz Geldiği Gibi Yapıştırdım Gayet Güzel Oldu.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/asus-zenfone-go-tempered-cam-kirilmaz-ekran-02-mm-silikon-kilif-P100724848

16 Gb Hafızası Var Bazı Kişilere Yeter Ancak Bulunsun Diye 32 Gb 48 Mb yazma hızı olan
    http://www.hepsiburada.com/sandisk-32gb-microsd-48mb-s-class10-hafiza-karti-sdsqunb-032g-gn3mn-p-FTHFZSND32GMCG48

25 Liraya Bunuda Yapıştırdım Piller ile Birlikte 22 Liraya Geldi Islak Çek İle (22 adet duracel )

555 Liraya Telefon + Kılıf + Kırılmaz Ekran Olarak Geliyor Şuan Bence Kaçırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Atletli -- 6 Mart 2016; 0:05:52 >

• Çok güzel inceleme olmuş. Telefonunuz da hayırlı olsun. Fiyatı Zen5'ten daha uygun ama neyi eksik bilemedim. Bir de laser gibi çift tıkla açıp kapama var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fan_club

Çok güzel inceleme olmuş. Telefonunuz da hayırlı olsun. Fiyatı Zen5'ten daha uygun ama neyi eksik bilemedim. Bir de laser gibi çift tıkla açıp kapama var mı?

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/802-26841/asus-zenfone-5_asus-zenfone-go/

Zen 5ten Bence Zen Go Daha İyi

İkinci Olarak Çift Tık ve Telefon Kapalıyken C şeklini ekrana çizerseniz otomatik olarak kamera da açılıyor yalnız marsmalow almayacak galiba laser alacakmış ama fiyatı 550 lira fazla değermi ? Bence Deymez Telefon Dünyasında Yeni Gelişmeler Yok Örneğin Galaxy S2 den Sonra S3 Çıkınca Dünya Fark Vardı Ama Bunlarda Öyle Birşey Yok Ram Yükselt İşlemci Ve Gpu Yükseltiyorlar Ama Günlük Kullanıma Yansımıyor Bir Kaç Oyunu Daha Akıcı Oynamak Dışında

• Go'yu hiç incelemedim ama 5in daha ince çerçevelisi ve farklı işlemcili modeliymiş. Diğer her şey aynı sayılır. 4g desteği de olsa 10 numara telefon olacakmış ama bu fiyata bundan iyisi de can sağlığı.Evet M güncellemesini almayacak ama çok geniş bir versiyon da değil. 5.1 de gayet yeterli gelecektir.
    Laser için 550 lira fazla demişsiniz orayı anlayamadım. 5"lik son baktığımda 690 liraydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estonya Feribotu -- 6 Mart 2016; 2:08:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Go'yu hiç incelemedim ama 5in daha ince çerçevelisi ve farklı işlemcili modeliymiş. Diğer her şey aynı sayılır. 4g desteği de olsa 10 numara telefon olacakmış ama bu fiyata bundan iyisi de can sağlığı.Evet M güncellemesini almayacak ama çok geniş bir versiyon da değil. 5.1 de gayet yeterli gelecektir.
    Laser için 550 lira fazla demişsiniz orayı anlayamadım. 5"lik son baktığımda 690 liraydı.

Android 6.0 Marshmallow Alacak Asus Zenfone Modelleri!
    Zenfone 2 serisi (ZE551ML, ZE550ML, ZE500CL)
    Zenfone 2 Deluxe (ZE551ML)
    Zenfone 2 Laser (ZE550KL/ZE601KL)
    Zenfone Selfie (ZD551KL)

Google Selife İçin ZD551KL Yazın En Ucuzu 1040 Lira Sanırım Selfinin Bütün Modelleri Almayacak Bu Yazıyı Shift Deletede Gördüm Webteknoda Alacak Deniyor Bilmiyorum Gelmez İse Sorun Etmem Acıkcası Stabil Çalısması İyidir GM 4G ye 6.0 Gelince Dokunmatik Berbat Olmuştu 6.0.1 ile
    düzelmişti.

• Galiba anlaşamadık. 6.0 güncellemesini alacak modeller belli burada hemfikiriz. Zaten ben de yukarda ze500kl'nin sizin cihazdan fazlası olarak 4g desteği ve yeni güncellemeyi alacak olması demiştim. Fiyat konusunda da yine bu, en ucuz zen2 modeli olarak ze500kl'yi işaret ettim. ML ve selfie zaten tepe modelleri oldukları için Go ile kıyaslamak yanlış olur.

• Konu Dışı Ama
    Ben 4 G desteğine inanmıyorum hocam 3 g ile ne zaman 100 mbit alabildik alamadık sallıyorlar işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

Konu Dışı Ama
    Ben 4 G desteğine inanmıyorum hocam 3 g ile ne zaman 100 mbit alabildik alamadık sallıyorlar işte.

Sayısal verilerine bakmadım ama doğrudur. Amerikanın oyunları işte hocam.

• Güzel inceleme olmuş eline sağlık hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Güzel inceleme olmuş eline sağlık hocam

Teşekkürler

• Şarjı ne kadar gidiyor? Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz? Tavsiye eder misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulRaziel

Şarjı ne kadar gidiyor? Ekran süresi ne kadar alıyorsunuz? Tavsiye eder misin?

Daha deneyimleyenedim ama malzeme kalitesi gerçekten muazzam tavsiyede ederim

• Hayırlı olsun, güzel inceleme.

• zenfone laser mi bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

zenfone laser mi bu mu?

Yok asus un sitesine gir karşılaştırmaları var 4G yok bunda

• Bu tlf.dan bi tanede biz aldık, tek beğenmediğim yönü wifi alıcısı oldu, diğer cihazların ıkınmadan çektiği 10mt mesafede, bu arkadaş zar zor tek diş ve çoğu zaman bağlantı koparak net.e erişimde sıkıntı yaratıyor, Allahtan babam kullandığından olayın pek farkında değil. snapdragon gözün sevem antensiz modemle 20mt de arada duvarlar sinyal var
    ya bizim modemle arası pek iyi değil modem seçiyor ki inş.öyledir, yada MTK chipin kapasitesi bu, bu durumda asusun yapabileceği birşey yok, yazılımla filan cacık olacağını zannetmiyorum, yalnız şarjı fena gidiyor, 2000mah pille 6 saat ekran süresi var, radyo var, çift mikro sim, 2gb RAM, hafıza kartı yuvası, çift tıkla uyandır kapat hızlı uygulama başlatma, kamera loş ışık çekimi iyi telefonla atom parçalamayacaklar için gayet yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

Bu tlf.dan bi tanede biz aldık, tek beğenmediğim yönü wifi alıcısı oldu, diğer cihazların ıkınmadan çektiği 10mt mesafede, bu arkadaş zar zor tek diş ve çoğu zaman bağlantı koparak net.e erişimde sıkıntı yaratıyor, Allahtan babam kullandığından olayın pek farkında değil. snapdragon gözün sevem antensiz modemle 20mt de arada duvarlar sinyal var
    ya bizim modemle arası pek iyi değil modem seçiyor ki inş.öyledir, yada MTK chipin kapasitesi bu, bu durumda asusun yapabileceği birşey yok, yazılımla filan cacık olacağını zannetmiyorum, yalnız şarjı fena gidiyor, 2000mah pille 6 saat ekran süresi var, radyo var, çift mikro sim, 2gb RAM, hafıza kartı yuvası, çift tıkla uyandır kapat hızlı uygulama başlatma, kamera loş ışık çekimi iyi telefonla atom parçalamayacaklar için gayet yeterli

Nexus 4 General Mobile 4G Zenfone Go ucunude kullandım hepsini çekimi aynı sizin sorununuz TTNET veya sağlayıcılardan direkli dalgalanmalar oluyor internette bu PC dede aynı

• Hocam siz hafıza 16gb demişsiniz. Fiyatlara bakıyorum 16lıklar 600den fazla. Aldığınız dükkanda da ürün bilgilerinde 8 yazıyor. Sizinki istisna mı olmuş böyle?

• quote:

Hocam siz hafıza 16gb demişsiniz. Fiyatlara bakıyorum 16lıklar 600den fazla. Aldığınız dükkanda da ürün bilgilerinde 8 yazıyor. Sizinki istisna mı olmuş böyle?

Yok hocam linke tıklayın diğer satıcılar yazan yere bakın orada daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: nsmsngl

quote:

Hocam siz hafıza 16gb demişsiniz. Fiyatlara bakıyorum 16lıklar 600den fazla. Aldığınız dükkanda da ürün bilgilerinde 8 yazıyor. Sizinki istisna mı olmuş böyle?

Yok hocam linke tıklayın diğer satıcılar yazan yere bakın orada daha ucuz

Evet hocam öyle yapıyorum. Bittibitiyordan aldım demiştiniz işte oraya girip cihazın ürün bilgilerine bakıyorum 8 yazıyor. Bilgi hatası var demek ki.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.