Şimdi Ara

Uygun fiyata dijital oyun satan Kinguin Türkiye'ye geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygun fiyata dijital oyun satan Kinguin Türkiye'ye geldi

Dijital oyun mağazası Kinguin, bugün yaptığı bir açıklamayla Türkiye mağazasının açılışını duyurdu. Dijital mağazasıyla 3 milyondan fazla ziyaretçiye 25 binden fazla ürün sunan Kinguin, mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sağlamak için alıcıları ve satıcıları yenilikçi bir altyapıyla bir araya getiriyor. Kinguin, bugün itibariyle Türkiye’deki oyunculara www.kinguin.net/tr adresi üzerinden hizmet verecek.

The Division, XCOM 2 ve Rise of the Tomb Raider gibi en yeni oyunları uygun fiyatlara almak; birbirinden eğlenceli ve yaratıcı bağımsız oyunları bulmak veya CS:GO profilinizi skin’lerle özelleştirmek istiyorsanız, sizin için bolca seçenek bulunmakta. Ayrıca yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda Kinguin’in 7/24 canlı destek servisi Türkçe olarak yanınızda olacak.

Kinguin üzerinden alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken şeyler de bulunuyor. Örneğin oyunun fiyatının üstüne 3.24 TL ödeyerek satın aldığınız kodu garanti altına alabiliyorsunuz. Eğer Kinguin üzerindeki satıcı kodunuzu göndermezse veya bir sorun çıkarsa Kinguin zararınızı karşılıyor.

Bu arada yayıncı firmalar Kinguin'deki fiyatlara müdahale edemiyorlar. Hatırlarsanız Steam'de Türkiye'deki oyunculara uygun fiyatla satılan bazı oyunların fiyatına müdahale edilmiş ve normalden 2-3 kat daha fazla ücret ödemek zorunda kalmıştık. Kinguin'de bu tür sorunlarla karşılaşmayacağız.

• Daha ayrıntılı bir inceleme videosu bekliyorum. Umarım yaparsınız.

• çok güzel bir haber, g2a gibi yarım hizmet vermiyorlar direk TR ye özel gelmişler. Türkçe destek ekibi ile helal olsun.

• helal olsun çok sevindim

• Süper.. Her platforma oyun var..

• Indie oyunların bile 150 TL olduğu şu günlerde bu tarz sitelere ihtiyaç var.

• Şimdi ural mıydı aral mıydı, o düşünsün. Zaten hala o politikayla nasıl batmadı hayret ediyorum.

• Windows 10 Professional OEM Key 85 liraymış burada.

• Siteyi yer işaretlerine aldım. Bundan sonra favorilerimden olacak

• Bu oyunların fiyatının düşmesine bile sebep olur

• hep vardı? yeni mi geldi anlamadım tam... Ben burdan çok oyun vs aldım TL olarak... değişen bir şey de görmedim önceki haline göre

• Çok güzel bir gelişme

• quote:

Örneğin oyunun fiyatının üstüne 3.24 TL ödeyerek satın aldığınız kodu garanti altına alabiliyorsunuz

1=3.24TL

kur'da değişme olmadıktan sonra bir önemi yok. Yapsın 1.5tl ye yada en fazla 2tl ye oranlı ozaman gelişme olur.
  • Bu da, kullanıcıyı kaz olarak görüp, söğüşleyen firmalara kapak olsun...

• işte bu güzel haber...

• quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Indie oyunların bile 150 TL olduğu şu günlerde bu tarz sitelere ihtiyaç var.

Bir aralar 24 TL idi. İyi kapmışım

• hoşgelmiş ,hayırlı olsun
  • Aral'a ne zaman fiyatları sorsak maliyetler diyor. O zaman ac dijital key satan internet mağazanı görelim fiyatlarını elin oglu yapıyor.

• türkiyeye geldi derken sadece dil olarak gelmiş sonuç olarak zaten ben oyun alacağım zaman steamden daha iyi ise fiyatı g2a veya kinguinden alıyorum değişen birşey yok yani sadece türkçe destek gelmiş.

kutulu oyun almak gibi kutu koleksiyonu amacınız yoksa bence oldukça faydalı siteler zaten. benim şahsen kutu takıntım yok her oyunumu cd key olarak alır indiririm. yıl 2016.
  • Eğer turkiyede ofis acıp fatura kesebiliyorlarsa ozellikle microsft urunleri için muhteşem bi durum..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.