Şimdi Ara

uploadı download'dan daha hızlıo olan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarda cfospeed yükle ve dün ayarlarıyla oynayınca sapıttı ve bende şimdi tekrar kurdum ve hız testi yapim dedim.

http://www.speakeasy.net/speedtest/ adresine girdim ve testimi yaptım sonuçlar aşağıda 102 ile upload ve o sırada utorrent ile 20 upload yapıyordum ama gelin görünki download hızım 73 böyle bi komedi yokya

uploadı download'dan daha hızlıo olan var mı?

• kedidir o
  • CFOS, artık fos çıkmaya başladı nedense. Eskiden çok güzel kullanırdım, işe de yarardı. Ama şu son kurduğumda rezil birşeydi. Download hızım niçin 4kb/s'de takılıyor diye kafayı yedim, Cfos'dan disable traffic shaping yaptığım an 110kb/s'a yükseldi indirme hızım. O sinirle sildim. Neden olduğunu anlamıyorum, ancak kesinlikle rezil bir durum. Eskisi gibi değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hazar

CFOS, artık fos çıkmaya başladı nedense. Eskiden çok güzel kullanırdım, işe de yarardı. Ama şu son kurduğumda rezil birşeydi. Download hızım niçin 4kb/s'de takılıyor diye kafayı yedim, Cfos'dan disable traffic shaping yaptığım an 110kb/s'a yükseldi indirme hızım. O sinirle sildim. Neden olduğunu anlamıyorum, ancak kesinlikle rezil bir durum. Eskisi gibi değil

ben de tekrar kurana kadar sorun yoktu ama sitesinde zaten 2-3 gün bağlantıyı zorlayın diyor ben şimdi uploadı zorluyorum.daha öncede böyle yaptım çok işe yaradı
  • evet bende geçende her programda virus arıyordum neden benim download hızım düştü neden oyunlara girince ping fırlıyor felan diye meğersem sorunu cfosu silince anladım ,

Programı sildiğim an downloadım yine 25kb ye çıktı.
  • Ben de çok upload yapan biriyim. Yani kotalı 1024'üm, DL fazla yapmam. Ama bütün gün upload yaparım. Herhalde program upload yapmaya alışıyor çok yapınca, sonra DL'a gelince sapıtıyor. Çözümünü bilen varsa, anlatırsa çok makbule geçer.
  • quote:

Ben de çok upload yapan biriyim. Yani kotalı 1024'üm, DL fazla yapmam. Ama bütün gün upload yaparım. Herhalde program upload yapmaya alışıyor çok yapınca, sonra DL'a gelince sapıtıyor. Çözümünü bilen varsa, anlatırsa çok makbule geçer.

haklısın abi program alışınca kötü oluyor.

ama ayarlardan programlara gelip ayar yapabilirsin yani ben utorrent öncelik verdim ama ie ile operaya daha yüksek öncelik verdim ve nette dolaşmam sorun olmuyor.

bu arada bi deneme yapmıştı yanılmıyorsam spy abimiz upload 19'u geçince download'ı engellemeye başlıyormuş seninki de o yüzden olabilir
  • Bende de Azureus var upload yapan, programın orjinal ayarlarında önceliği düşüktü programın. Webde gezmede sorun yoktu, ama mesela upload olsun olmasın, herhangi bir HTTP dosya indiriyorum, alakasız bir kb/s hızında limitliyor beni. Torrentteki downloadlarımı limitlemiyor ama. Oradan çektim mi 110 ile çekebiliyorum. HTTP'ye alerjisi var galiba
    Değil 19, 22kb/s'larda upload yapıyorum. Sırf torrent de değil, Rapid'e de uploadlarım oluyor. Çok alıştı herhalde.
  • quote:

Bende de Azureus var upload yapan, programın orjinal ayarlarında önceliği düşüktü programın. Webde gezmede sorun yoktu, ama mesela upload olsun olmasın, herhangi bir HTTP dosya indiriyorum, alakasız bir kb/s hızında limitliyor beni. Torrentteki downloadlarımı limitlemiyor ama. Oradan çektim mi 110 ile çekebiliyorum. HTTP'ye alerjisi var galiba
    Değil 19, 22kb/s'larda upload yapıyorum. Sırf torrent de değil, Rapid'e de uploadlarım oluyor. Çok alıştı herhalde.

abi sen kafayı yedirmişin programa bence tekrardan bi kur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.