Şimdi Ara

En iyi Ses Çıkış Kalitesine sahip Cep Telefonu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce hangi telefon bir muzik çalar seviyesinde yada daha yuksek ses çıkış gücüne sahip, cowon yada iriver kalitesini veren telefon sizde hangisi?

-iphone 6 serisi
    -samsung s6 serisi
    -Lg g4
    -Sony ?

sizce bunlardan hangisi yada değil, hangi model hangi marka, goruslerinizi bekliyoruz

• Nokia N91'in üzerine tanımam. Özel bir ses çipi kullanılmıştı o telefonda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam aynı sekılde htc 8x de beats audio kullanıyor ama maalesef işletim sistemi micr. ve kamerası cok kotu, akıllı telefonlarda baska hangı modellerde vardır
  • Marshall London.

Edit: En iyisi demiyorum ama iyiler arasındadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _magnetar_ -- 4 Mart 2016; 15:02:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bırde eskı sony ericsson serileri vardı w800i mesela harıka bır ses kalıtesı vardı, ama ıste gunumuzde buna cok yatırım yapılmıyor maalesef.
  • S6 serisini öneririm kulaklık performansları gayet iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symbianist

S6 serisini öneririm kulaklık performansları gayet iyi.

Aslinda harici ses karti modulu eklense ve o sekilde lanse edilse harika olur.

• htc one m9 boomsound hoparlörü yeter
  • http://www.pcadvisor.co.uk/test-centre/mobile-phone/best-sounding-phone-2016-uk-nine-best-smartphones-for-audio-3633585/

En iyi Ses Çıkış Kalitesine sahip Cep Telefonu ?

2016 model telefonlar arasında yapılan karşılaştırma orneği yukarıda, gerçi g3 gibi modellerde var ancak cok detaylı bır test 1.Marshall London ancak bu telefon Türkiye de satılmıyor sanırım, sırayla s6 ve 6s takip ediyor, gerçi ben sony nin daha yukarıda olmasını beklerdim.

Bu telefonlar yüksek butceli, malum daha uygun butecede alınabılecek ses çıkış gücü yuksek telefonlar sizce hangıleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackhammer -- 10 Mart 2016; 10:40:22 >

• en iyi hoparlörler htcde var.arkasından sony geliyor..
  • kesinlikle en iyisi HTC.
  • blackberry passport?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.