Şimdi Ara

Yeni Hayalet Avcıları filminden ilk fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Hayalet Avcıları filminden ilk fragman yayınlandı
    Sinema dünyasının en sevilen serileri arasında yer alan Hayalet Avcıları (Ghostbusters), 27 yıllık aranın ardından beyaz perdeye geri dönüyor. 2000'li yılların başından beri gündemde olan yeni Hayalet Avcıları filminin gerçeğe dönüşmesi için yıllarca beklenmesi gerekse de, yeni film sonunda izleyicilerin karşısına çıkmaya hazır görünüyor. Temmuz ayında vizyona girecek Hayalet Avcıları için bekleyiş sürerken, filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Yeni Hayalet Avcıları filmi konuşulmaya başlandığı ilk yıllarda, yeni film serinin ana karakterlerini bir araya getirecek bir devam filmi olarak düşünülmüş olsa da, Bill Murray'nin seriye geri dönme konusunda isteksiz olması bu fikrin rafa kaldırılmasına neden oldu. Bunun yerine yeni bir hayalet avcıları ekibi oluşturmak için harekete geçen yapımcılar, tamamen kadınlardan oluşan bir ekip oluşturmaya karar verdiler.

Yeni Hayalet Avcıları ekibi 4 kadından oluşuyor

Bu yeni filmin başrollerinde, ünlü komedi oyuncuları Kristen Wiig ve Melissa McCarthy'e, ABD'nin en popüler eğlence programlarından biri olan Saturday Night Live'ın yıldızlarından Kate McKinnon ve Leslie Jones eşlik edecek. Orijinal filmlerin yıldızları; Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson ve Sigourney Weaver ise yeni filmde konuk oyuncu olarak yer alacaklar.

29 Temmuz 2016'da vizyona girecek filmin yönetmenliğini, Nedimeler (Bridesmaids) ve Ajan (Spy) gibi başarılı komedi filmleri ile adını duyuran Paul Feig üstlenecek.

• Çocukluğumuzun filmi, merakla bekliyoruz :)

• bizimkiler dizisinden gelsin tanımı ''cıvık afedersin''. yazık oldu guzelım konsepte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasezo -- 4 Mart 2016; 1:22:02 >
  • aga bu garıların ne işi var başrollerde hanım evindeki hayalet avcılarına dönmş film
    yazıktır , la kadın koyuyorsun bari 1-2 tane koy. hangi filminde çizgi filmnde vardı başrolde kadın hayalet avcıları.
    saçma sapan şii yapıyosnz ya

• https://forum.donanimhaber.com/m_102087380/p_4/tm.htm#114957855

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • filmde bunlar oynamayacak sadece bu kadar hayranı olan bir film için hayranlarının anti patik tepki vermesi için 1-2 sahne yapmışlar ! profesyonel çekim anlamıyla fazla bir şey yok çok soft bir çekim yapılmış yani gerçek film bu değil ! ( tabi umarım böyledir :)

• Beklediğimiz ne çok film var yahu,iyi bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • desperate ghostbusters
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

aga bu garıların ne işi var başrollerde hanım evindeki hayalet avcılarına dönmş film
    yazıktır , la kadın koyuyorsun bari 1-2 tane koy. hangi filminde çizgi filmnde vardı başrolde kadın hayalet avcıları.
    saçma sapan şii yapıyosnz ya

Bunlar hep feminizmin etkileri.
  • Ghostbuster filimleri, çizgi filimleri, müziği ile bambaşka bir yerde olan hepimizin çocukluk-gençlik efsanesidir. Resmen filme tecavüz etsek de nasıl etsek diye bakmışlar olaya. Yani nedir kadın oynatarak onlarca yıllık sevgimizi bitirmek mi istiyorsunuz.
    Anladık kıtlık var senaryo bulamıyorsunuz ki film çekesiniz. Ama eskinin efsanelerini de madara etmeyin.

• Neden hepsi kadın ben anlamadım. Errrkek bulamadılar mı oynatacak.

• 4 kişilik takıma 2 kadın koyarsında hepsini kadın yapmak nedir? Kadın baş roller ile filmin özüne aykırı kalmakla kalmayıp, fragman dan anladığım kadarıyla erkeksi özellikler kazandırmaya çalışmışlar. Saçmalamışlar. Umarım beni yanıltır ancak şu replikleri bir erkek grubu söyleseydi daha başarılı ve uygun olurdu.

• Fragman guzel

• hadi bakalım

• Hepsinin kadın olması nerenize batıyor anlamadım. Bence gayet güzel gözüküyor.

• oyuncuları beğenmedim. senaryo anlamında kaliteli bir ürün yoksa iş çıkmaz bu filmden.
  • Beklentim düşük ancak fragman fena değilmiş.
  • Bu filmden cacık olmaz.

• İlk filmin aynısının kadınlı versiyonu. Sinemada gidilmez.

• Efsanenin dönüşü böylemi olacaktı yazık. Youtube da 80 bin like, 130 bin dislike başka söze gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 4 Mart 2016; 13:47:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.