- x
ÇADIR(BRANDA) YARARLI MI ZARARLI MI?
23 Cevap1565 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

412 Mesaj
9 Ocak 2007; 20:20:26 

YEPYENİ BİR ARABA ALDIK VE EVİN GARAJI YOK.ÜSTELİK PARK ETTİĞİMİZ YERDE YOL ÜZERİ VE ÇOCUK ÇOK.SÜREKLİ TOZ ,DUMAN ,ÇİZİK.BU DURUMDA ÇADIR (BRANDA DİYE DÜZELTEYİM ) AKLA GELİYOR FAKAT ODA ARABANIN BOYASINI YAKIYOR DİYORLAR.BİRDE KIŞIN BOYAYA YAPIŞIYOR KALDIRINCA BOYAYIDA SÖKÜYOR GİBİ ŞİKAYETLER VAR.DENEYİM VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyyarisçi -- 12 Ocak 2007; 14:23:12 >

4888 Mesaj
9 Ocak 2007; 20:28:11 

Hayirli olsun da Ne cadiri anlamadim acil durumlar icin cadir bulundurula bilinir ama bu kadar acil durum olacak nerede yasiyorsunuz ki ?

Little Less Conversation, Little More Action Please...

1866 Mesaj
9 Ocak 2007; 21:38:52 

çadırın altında duracağına bırak güneşin tozu altında dursun. her rüzgar esişinde çadır dalgalanınca zımpara gibi yavaş yavaş verniği çıkartıyor ve boya yanıyor. tecrübeyle sabittir. çizilme riski çok fazlaysa arabanın istediğin yerlerine koruma filmi yaptırabilirsin.

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!

6498 Mesaj
9 Ocak 2007; 21:49:12 

HİÇ BULAŞMA

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

334 Mesaj
10 Ocak 2007; 1:39:13 

quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Hayirli olsun da Ne cadiri anlamadim acil durumlar icin cadir bulundurula bilinir ama bu kadar acil durum olacak nerede yasiyorsunuz ki ?

arkadaşın çadır dediği branda. arkadaş brandanın altına toz girerse boyayı zımparalar. daha kötü yapar.

Acitirim, ama önce aynada kendinize bakin, sonra bana..

Forumlarda büyük harf bağırmaktır, küçük yazın.

2269 Mesaj
10 Ocak 2007; 1:44:07 

çok uzun zamandır brandalı araba görmüyorum ama eskiden bazı şerefsiz adi insanlar brandalı arabalara kıl olup brandayı kaldırıp ib..liğine çiziyolardı.

H A W K

64 Mesaj
10 Ocak 2007; 15:44:04 

Karenin'e katılıyorum,bizim ford'a örttük,üst kısmı tamamen yandı

quote:

Orjinalden alıntı: karenin

çadırın altında duracağına bırak güneşin tozu altında dursun. her rüzgar esişinde çadır dalgalanınca zımpara gibi yavaş yavaş verniği çıkartıyor ve boya yanıyor. tecrübeyle sabittir. çizilme riski çok fazlaysa arabanın istediğin yerlerine koruma filmi yaptırabilirsin.

SAAB 9-5
Marantz,Rotel,Quad
MCAD .NET

7937 Mesaj
10 Ocak 2007; 15:47:34 

Son zamanlarda Discovery izleyenler bilir branda gibi bişe war hava ile dolduruyorlar çadır oluyor, hem koruyor hem de dokunmuyor arabaya.. Öyle bir şey gerçekte var mı?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

442 Mesaj
11 Ocak 2007; 1:28:54 

ya çadırımı olur başka bişiy mi ama benim başım çocuklarla belada
arabamın 2 yerinde boyayı kazımışla deli olcem ya.ne yapmak gerk çadırla da olmaz bence

Hiç bir zaman bir cahil ile tartışma ! Onlar seni kendi seviyelerine çeker, ve o seviyedeki tecrübeleri ile seni alt ederler . . .

1866 Mesaj
12 Ocak 2007; 17:49:23 

koruyucu film denesen
quote:

Orjinalden alıntı: akbey77

ya çadırımı olur başka bişiy mi ama benim başım çocuklarla belada
arabamın 2 yerinde boyayı kazımışla deli olcem ya.ne yapmak gerk çadırla da olmaz bence

EMANETİN SAHİPSİZ DEĞİL ATAM!

1775 Mesaj
12 Ocak 2007; 20:25:10 

biz branda kullanmadık ama gene arabanın boyası yandı güneşten tabi 15 sene oldu orası ayrı mesele yanık boyayla geziyoruz ama yazın güzel bi boyatmak lzm

DH HYUNDAİ ERA TAKIMI
2008 HYUNDAI ERA 1.4 SELECT KUM BEJİ

2787 Mesaj
12 Ocak 2007; 21:32:30 

bence branda alma..valla ne yapalım diye çok düşündüm.ama şu an çözümü sadece aracını başka güvenli bir yere parketmek.en iyisi o!! yada discoveryde çıkmış ya o şişen çadır.ondan bulucan tek çare o.Allahtan bizim evin önü iyide sıkıntı olmuyor.bide bi çözüm daha var, fazla özen göstermicen,sakınan göze çöp batar misali

skoda turkey / detailing turkey

5301 Mesaj
12 Ocak 2007; 21:39:45 

zararlı olduğunu biliyorum bence boşver

ben mesela arabayı gölgeden gölgeye gezdiririm

290 Mesaj
13 Ocak 2007; 9:32:39 

Bence branda değilde kendin yumuşak bi kumaş al ismini şimdi hatırlayayacağım, kendin diktir. O zaman çizilmez ama arada bi üstünü açıp havalandırmak şartıyla. Yada arkadaşların dediği gibi gölgelden gölgeye köşe kapmaca oynarsın

442 Mesaj
16 Ocak 2007; 3:40:56 

sence olurmu ben tam bilmiyorum olursa hemen yaptırrım ya lanet bişi ya sorma 2 yeri çizmisler sac gözüküyor allahtan pazlanmaz galiba
quote:

koruyucu film denesen

Hiç bir zaman bir cahil ile tartışma ! Onlar seni kendi seviyelerine çeker, ve o seviyedeki tecrübeleri ile seni alt ederler . . .

920 Mesaj
17 Ocak 2007; 18:31:26 

quote:

çadırın altında duracağına bırak güneşin tozu altında dursun. .

arz ederim

3143 Mesaj
29 Ocak 2007; 14:14:41 

çocukları tehdit edip iki tanesine meydan dayaa çek başka yerde top oynayın lan döverim de tehdit et.enii çözüm bu

412 Mesaj
29 Ocak 2007; 20:09:33 

Sonra sabah bi kalkıyorsun ki araba aşağıda ağlıyor.

21 Mesaj
23 Temmuz 2014; 2:51:46 

Arkadaşlar konuyu hortlatacam ama bana şöyle birşey lazım
0

Nasıl yapar nasıl eder buluruz?

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
7 gün 8 sa. 59 dk. kadarı kaldı.
23 Temmuz 2014; 14:30:35 

Tente dükkanının önünde olduğuna göre tenteci yapmış satıyor, ya da reklam yapıyor bilemem.

Aracın boyutlarına göre +30'ar CM hesaplayıp tenteciye resimdeki şeyi şu şu boyutlarda istiyorum derseniz yapar sanırım. İşin uzmanı bir tenteciye gitseniz daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

941 Mesaj
23 Temmuz 2014; 15:20:07 

Bu çadırı keser yürütürler, nereye koyacan? hem yolu da kapatır. fotodaki tenteciyi arasana. slm.

Bu mesajda bahsedilenler: @yunusakar Bu mesaja 1 cevap geldi.

Uyarı: Tarafıma ait tüm yazılar genel şahsi kanaat, uygulama ve şakalarımı içermekte olup hiç bir zaman tavsiye ya da yönlendirme amaçlı değildirler. Yazılarımın herhangi bir amaçla kullanılması bireysel ya da toplumsal olarak kullanan kişinin sorumluluğundadır. Demedi demeyin, akıllı olun :)

21 Mesaj
23 Temmuz 2014; 19:45:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Grafen

Tente dükkanının önünde olduğuna göre tenteci yapmış satıyor, ya da reklam yapıyor bilemem.

Aracın boyutlarına göre +30'ar CM hesaplayıp tenteciye resimdeki şeyi şu şu boyutlarda istiyorum derseniz yapar sanırım. İşin uzmanı bir tenteciye gitseniz daha iyi olur

Bugun gittim bu tentciye adama gösterdim telefonda adam dedi ki :Bu şeytan icade hocam biz beceremeyiz. Bunun açısı var, efendim bunun her katlanan çubuğu ayrı boylarda vs vs aadam yapmadı. Ben de saf gibi abi ne var bunun iskeletini yapmakta dedim :) Adam dedi ki sen iskeleti yap ben çadırı çekerim üstüne :) hasılı kelam akşama kadar boşa gezd,m yaptıramadım kimseye.

21 Mesaj
23 Temmuz 2014; 19:48:15 

quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

Bu çadırı keser yürütürler, nereye koyacan? hem yolu da kapatır. fotodaki tenteciyi arasana. slm.

Yok yok kesip yürütecek bir yerde değilim köyde yaaşıyorum. Yolu kapamaz aksine dar alanda garaj vazifesi görecek. Şuan işimi görecek tek icat bu :)

Adamları internetten araştırdım en ucuz 800 tl ye yapıyorlar. Tuzlu ffiyat geldi bana.

64 Mesaj
23 Temmuz 2014; 20:41:51 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Bu çadırı keser yürütürler, nereye koyacan? hem yolu da kapatır. fotodaki tenteciyi arasana. slm. gazozvar - 23 Temmuz 2014; 15:20:07 -1
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.236