Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge hakkında merak edilen her şey!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un yeni nesil akıllı telefon modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge hakkında başta çıkış tarihi ve fiyatı olmak üzere merak edilen tüm detayları Samsung Türkiye'den Tolga Erdem'e sorduk, iyi seyirler.

• Lg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.yorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S7 edge 3000 lirayı geçmemeliydi..
  • üstteki üyeleri bloklayanlar seri+++++++

• Umarım koca fuar sadece LG ve Samsung ile heba edilmemiştir. Çok güzel cihazlar vardı fuarda onların da videolarını bekliyorum.

• Video üzerindeki reklama gıcık kaptım ne sesi kısılıyor nede kapatılıyor

• Tolga Erdem bize küçük sürprizler hazırlayacakmış
    Telefonun tasarımı çok hoşuma gitti fakat çok pahalı olacağı aşikar.
    Bunun dışında Erdi Bey tişörtünüz efsane.
  • Exynos cipset de hizli sarj 3.0 olmadigi icin sd820li cihazda da ozellik aktif olmayacakmis. Her sene ayni yanlis nasil yapilir?

• s8 bekleyenler +

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş video. Sorular soruları biliyorsa cevaplamış, bilmiyor/söylememesi gerekiyorsa da söyleyemem demiş. Bize de bu lazım. Biliyorsan cevaplarsın, bilmiyorsan pas der geçersin, zamanımızı çalmazsın.

Apple gibi tasarım konusunda 2 cihaz artık abi-kardeş gibi olduğuna göre güncelleme ve ufak sürprizleri de S6/S6 Edge/Note 5 için de görür müyüz? Yenisi çıktı, üvey evlat muamelesi olmasın artık. Zira S3-S4 zamanında Samsung Türkiye adam yerine koymuyordu tüketiciyi(güncelleme konusunda). S5 ve S6'da iyi toparladılar, güncellemeler çok daha çabuk ve sık gelmeye başladı ama 6.0.1 ne olacak? Özellikle merak ettiğim Samsung Pay S6 ve Note 5 modellerinde de kullanılabilecek mi? Çünkü donanım olarak gerekli her şey var ve Kore'de kullanılıyordu. Samsung Pay'i DH Sıcak fırsatları coştururken görür müyüz?

• Bu cihazin full HD ekranlı daha düşük işlemcili ve 2 gb ram li modeli uretilse mini ya da başka bir isimle. Kamerası tasarımı bataryası yazılımı ayni kalacak şekilde, çok satacagini düşünüyorum. 2k ekran pişmanlıktır gereksizdir.

• Bu cihazlar Türkiye'de mi üretiliyor? Sanki invasyonu kendileri yapıyormuş gibi konuşuluyor Dünyanın diğer ülkelerindeki kullanıcılara cihazlar kargolanmaya başlayacak siz daha EUR (3.18) / USD (2.92) satış fiyatı belli olan cihaz için ne ön-sipariş tarihi ne de TL fiyatını açıklayabildiniz... yönetimsel farklılık bu olsa gerek...

• Fiyat konusunda umarım sadece kur farkı olur hatta kur farkını bile olabildiğince az yansıtılması gerek.Onun dışında güzel cihazlar ama giriş fiyatı önemli.
  • Yorumlarımızı okuyorsanız iyi güzel. Telefonlar çok güzel ama fiyat S7 için 2000 üzerinde olursa benim için direk iptal xaomi ve meizu bekleyeceğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKira

Yorumlarımızı okuyorsanız iyi güzel. Telefonlar çok güzel ama fiyat S7 için 2000 üzerinde olursa benim için direk iptal xaomi ve meizu bekleyeceğim...

Şimdiden bakmaya başlayın o zaman. %100 2000 lira üstü.
  • Mi5 varken bu alınmaz

• GH688 Forever...

• şu VR bizde de verilecekse ön sipariş ile alacağım vermez de ayrımcılık yaparlarsa bizim ülkemize apple ile gayet mutluyum devam ederim

• S6Edge+ 'ı kasan arkadasım var,

Bunda da böyle bir sey görmeyiz umarım

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.