Şimdi Ara

>>SATILDI<< TEAM XTREEM DDR3-2133mhz 4x4-16gb RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    SATILDI
    Forumdan umittheking nick'li arkadaş almıştır

TEAM XTREEM Vulcan DDR3-2133mhz 4x4-16gb RAM

32GB Aldığım için bunları satıyorum. neden 4 tane derseniz benim kullandığım board quad çalıştığından tüm slotları doldurmak ve performans için almıştım.

Dual boardlarda 4'ünü taktığınızda ram testlerinde 28gb/sn (bu dual ddr olan boardların maximum değeridir zaten), quad olan 2011pin board'larda aynı Sisoftsandra ram test programında 58gb/sn sonuç aldım.
    Bu değerler İntel'in işlemci maximum transfer değerleriyle birebir aynıdır.

Gtx980 ti 6gb ekran kartı alınca ram yetmez oldu, 32gb Kingston 2400mhz BEAST aldım.
    4 tane 4gb 16gb 2133mhz Team xtreem ile sisoftsandra ram testinde quad 2133mhz olarak 58gb/sn çıkıyordu,

Team xtreem tam profesyonel sistemler için 3dmax, Autocad, Photoshop ve Video editing gibi programlarda quad 4'lü modül halinde kullandım hiçbir kilitlenme donma gibi problem yaşatmıyor.
    Özellikle Ram'ler kalitesiz olursa Video Editing programları durduk yere arada bir kapanıveriyor.

Team xtreem çok kaliteli ürünler yapıyor yine Team markalı SSD ile Trim desteği olmayan eski Win_XP sistemde 3 senedir kullanıyorum sorun yok.

>>satıldı<<

Bu fotoğraftaki ram'lerin kendisidir:

>>SATILDI<< TEAM XTREEM DDR3-2133mhz 4x4-16gb RAM

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuncoskun -- 17 Ağustos 2016; 13:51:13 >

• pm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOWOZANGE

pm...

Pm cevapladım, teşekkürler.
  • 2133 mu hocam ramler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyunmanyagi

2133 mu hocam ramler

Evet 2133mhz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuncoskun -- 19 Ağustos 2016; 16:33:22 >
  • Merhaba.
    İlanı her gördüğümde yazmamak için kendimi zor tuttum fakat buraya kadar.
    Corsair Kingston peşinden koşan kullanıcıların görme fırsatına erişmediği harikulade bir ürün.
    Marka ayrı bir değer ürünün kendisi ayrı bir değer.
    Tam da imzanızda ki beaStleri satıp bunları kullanın diyecektim ki ilanı baştan sona okudum.
    Bu markanın ramlerinde benim de hala çözemediğim bir iksir var.Ne yıpranıyor ne de performans kaybı yaşıyor.
    DDR2 nin kralları denilen markalar o.c tıkanırken üstü aşınmaya başlamış team 667 ve 800 lüklerin 1000mhz zorlanmadan voltajsız aştığına defalarca tanık oldum.

Gelde şimdi dükkanda beastleri öv...

• Yorumunuz için çok teşekkürler, satılması önemli değil. Ben yıllar önce TEAM ve Corsair kalitesini görünce anladım ama Kingston artık ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhuncoskun -- 13 Nisan 2016; 9:28:45 >
  • pm atıldı. hayırlısı
  • Pm'leri cevapladım, teşekkürler
  • Dört bir yanım ram ile sarılmamış olsa bu fiyata ürünü kesinlikle kaçırmazdım.
    X79 sahiplerinin kullandıklarını value ramleri gördükçe üzülüyorum..
  • Çok teşekkürler, söyledikleriniz çok doğru. Bu kadar da övmeyim dedim elektronik parça nede olsa, ne olur ne olmaz. Bu ram'ler gerçekten harika.
    Ara da bir düşünüyorum 32gb çıkartıp bunları tekrar mı kullansam diye. Ama onları ne yapacam. Kingston'u oc felan herşey denedim Team hızına ulaştıramadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.