Şimdi Ara

ping sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler son 1 aydir cs go da pingim 100 falan oluyor arkadasla ayni sitedeyiz onun 60 sebebi nedir ben superonline o uydunet kullaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daro33 -- 3 Mart 2016; 4:26:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim aynı sorun bende de var 1 aydan beri en az 20 kere aramışımdır.En sonunda eve gelip modemi değiştirdiler ama hiç birşey değişmedi.1 ay önce pingim en fazla 60 iken şuan 80-100 arası ve aniden 1500-2000 kadar yükseliyor.
    (bu arada internet hızı 50 mb) ve her aradığımda oyundaki serverlerden kaynaklıdır diyorlar.LOL ve CS hata her online oyunda olduğunu söylüyorum ama anlatamıyorum.Bir şeyden anlamayan adamları işe alıyorlar.
    Şuan ne yapıcağımı bilmiyorum.O kadar çok aradım ki sıkılldım artık şuan böyle kullanmaya çalışacağım.
  • hatlarda sıkıntımı var acaba 1-2 aya kadar böyle değildi
  • Wander298 W kullanıcısına yanıt
    Sizin lokasyonla ilgili sorun var, pc de yada modem de değil. Şikayetvar A yazın çağrı merkezi değil uzman teknik ekip arasın sizi. Anca onlarla çözersiniz.
    Bugün akşam 4-5 oyun attım tr sunucusunda 56ms sabitti ping. Benimde 50mbit İzmir. Yani genel bir sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende iki yildan fazladir superonline fiber kullaniyorum 50mbit yer izmir karsiyaka bostanli, son bir aya kadar speedtestte pingin 1 idi izmir ici serverda simdi 45 30 50 degisiyor, musteri hizmetlerini aradim, 90 pinge kadar normalmis, tabikiede anlasamadik. adslde yok bu kadar deger fiber bu diyorum anlamiyor
    neden boyle oldu anlamadim, tahaahutlu degil boyle devam ederse uydu nete gececegim
    herkese oneriyorduk ameka, masallah dedigimiz iki gun yasamiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkie -- 8 Mart 2016; 19:24:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen öyle vallahi superonline super diyorlardı ben aldımya bok gibi olmaya başladı superonlinede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.