Şimdi Ara

tesisata petek radyatör eklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, holde radyatör yok. hole panel radyatör petek eklemeyi düşünüyorum. holde boş alan olarak 75 cm eninde 170cm boyunda bir duvar var. buraya nasıl bir petek takabilirim. bizim evin en soğuk yeri holdür.hole gelince çok üşüyoruz. mümkün olan en iyi ısıtma ve en büyük peteği takmak istiyorum.kalorifer tesisatı sıva üstü tesisat.

• linkteki petek nasıldır? bundan daha yüksek panel radyatör petek var mıdır?
    ECA PANEL RADYATÖR PKKP 900*600
    *Tip 22 pkkp,
    *Yükseklik 90 cm,
    *Uzunluk 60 cm,
    *Yüksek verim,
    *Düşük sıcaklıklara uygun,
    *EN 442 Avrupa standartlarına uygun,
    *Nanoseramik yüzey kaplaması ve daldırma yaş boya ile korozyona karşı mükemmel dayanım,
    *10 yıl garantili.

http://www.ecasanalmarket.com/eca-standart-panel-radyator-900x600-mm
  • Ne yapabilirim tavsiyeniz nedir. Henüz tesisatçı ile görüşmedim. Boyu uzun eni dar petekler var mı buraya olur mu?
    Bu işi kombiyi takan firma yapabilir mi? Evdeki tesisat sıva üstü tesisat, demir borular.
  • Boy olarak pencere altlarında kullandığımızdan daha yüksek petekler mevcuttur, yalnız kibar durması açısından görmeden satın almanızı tavsiye etmem. Eklenip eklenmemesi konusunda evi görmeden net birşey söylemek doğru olmaz.

Kombiyi kaç derecede yakıyorsunuz?

Saygılarımla.....
  • Kombiyi Ocak şubat aylarında 60c nin üstünde. Diğer soğuk aylarda 60c nin altında yakıyorum. E.C.A. Confeo Plus Kombi var.
    120cm yüksekliğinde 60cm eninde petek düşünüyorum ama böle bir petek radyatör varmıdır. Petek eklemesi sırasında tesisat suyu da boşaltılması gerekir mi? kasım ayından önce yaptırabilirsem iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

Kombiyi Ocak şubat aylarında 60c nin üstünde. Diğer soğuk aylarda 60c nin altında yakıyorum. E.C.A. Confeo Plus Kombi var.
    120cm yüksekliğinde 60cm eninde petek düşünüyorum ama böle bir petek radyatör varmıdır. Petek eklemesi sırasında tesisat suyu da boşaltılması gerekir mi? kasım ayından önce yaptırabilirsem iyi

Sizin istediğiniz ölçüler için panel radyatör grubunda radyatör bulunmamaktadır. Panel radyatörler 900 mm yüksekliğe kadardır. Ancak yüksek olması önemliyse dikey radyatörler vardır, onlara bakmanızı öneririm.

Radyatör boyunu ve yüksekliğini yüksek tutarak daha fazla ısı alabilmeniz için hem yeterli hızda suyu sirküle edebilmeniz hemde suyun sıcaklığının yeteri kadar yüksek olması gerekir. Aksi takdirde radyatörler yeteri kadar ısınmayacaktır veya kısmen ısınacaktır. (üstü sıcak altı soğuk gibi)

Bu yüzden radyatör ekletmeden önce mutlaka işi yapacak kişiye tesisatı gösterin.

Saygılar.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.