Şimdi Ara

Score! Hero: Takımınızın kaderi sizin ellerinizde!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Score! Hero: Takımınızın kaderi sizin ellerinizde!

Mobil oyunlar neredeyse tüm dünyayı ele geçirmiş durumda. Dünyanın önde gelen video oyun geliştiricileri zamalarının büyük bir bölümünü artık bu platforma yönelik oyun geliştirmeye ayırıyorlar. Score! Hero isimli futbol oyunu da tüm dünyanın neden mobil oyunlara yöneldiğini kanıtlayabilecek kaliteye sahip.

Oyuna yeni yetme bir futbolcu olarak başlıyorsunuz ve amacınız yeteneğinizi ortaya koyup kendinizi ve en önemlisi de kariyerinizi geliştirmek. Böylece büyük kulüplerin dikkatini çekerek Barcelona, Real Madrid ya da Manchester United gibi dev futbol takımlarına transfer olabiliyorsunuz.

Neredeyse konsol kalitesinde 3D grafiklere sahip olan Score! Hero'yu diğer futbol oyunlarından ayıran en önemli özelliği tüm futbol maçını oynamak yerine sadece takımınızı ileriye taşıyacak önemli anlara etki edecek olmanız. Parmağınızı ekranda kaydırarak topun yönünü ve şiddetini belirleyebiliyorsunuz. Böylece dilediğiniz noktaya pas verip dilerseniz kaleye falsolu bir şut gönderebilirsiniz. Hatalı bir hareket yaptığınızda ise geriye sararak aynı pozisyonu tekrar etme şansına sahipsiniz. Ancak her geri sarmada krediniz de tükenecektir.

Seviyeler için belirlenmiş ayrı senaryolar var ve siz bu senaryoya göre takımınızı yönlendirmek zorundasınız. Örneğin maç 2-2 devam ederken teknik direktör tarafından bir anda oyuna dahil edilerek maçın kaderini değiştirmeniz istenebilir. Siz de gol ve asist yaparak takımınızın lig mücadelesine katkıda bulunup ilk 11'in değişmez ismi olabilirsiniz. Son derece kaliteli ara sahne ve animasyonlar sunan oyun aynı zamanda başarılı bir fizik motoruna da sahip.

Oyun tarzınıza uyum sağlayan akıllı yapay zeka sistemiyle sürükleyici bir futbol deneyimi sunan Score! Hero, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

• konsol kalitesinde
  • kahramanına yardım et ne demek oluyor, kahramanla gol atıyorum saymıyor kahramanla asist yapıyorum yine olmuyor

• Yine başarılı bir uygulama haber reklamı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir an görünce 18. sezonda oyun bitti de yenisinimi yayınladılar diye düşündüm ama öyle değilmiş. bu kadar geç tanıtım yapılacağına hiç yapılmasa da olurdu. hileler yamalar havada uçuşuyor. oyun güzel tabi ona lafım yok. ama ciddi geç kalınmış bir tanıtım olmuş

• Güncelleme gelmişte oyun menajerlik tarzına bürünmüş gibi bir anlam çıkardım konuya girerken. Sonrası hayal kırıklıgı..

• Oyunu oynadık sıkıldık tekrar yükleyip hasret giderip yine sildik daha yeni tanıtıyorsunuz :D

• ben bu oyunu bitirdim. bütün aşamaları geçtikten sonra, "yakında" ibaresi çıktı. sildim

• mehmet_410 M kullanıcısına yanıt
    Kahramanına yardım et oluşturduğun karakterle asist yap demek. Direkten dışarda da direkten gol at demek

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_410

kahramanına yardım et ne demek oluyor, kahramanla gol atıyorum saymıyor kahramanla asist yapıyorum yine olmuyor

Hocam asist yap demek o :)

• 25 yarddan gol at falan gibi bisey varya onun Açılımı ne abi acil söyleyin lütfen

• Bir süre sonra oyun sıkıyor yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egebeyi -- 29 Haziran 2016; 21:18:10 >
  • Bu dandik oyunu yeni keşfetmenize şaşırmadım

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Uzaktan gol at diyor yani, ceza sahası dışından işte.

• Görüntü kalitesi fifa dan daha iyi geliyor nedense

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109177922&p=1&anchorToGo=109177922#109177922

KONU KİLİTLENSİN

İYİ FORUMLAR!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk indirdiğinizde of oyuna bak be diyebilirsiniz.
    Bir süre sonra takılacağınız yerler olacak yanlış hatırlamıyorsam pozisyon tekrarı gibi bir durumda tekrar edilmesi için sizden altın istenecek. Yoksa satın almak isteyeceksiniz falan filan.

• gamer90 kullanıcısına yanıt
    İlk başta güzel ama zamanla baya zorluyo. En son sildim modlu kurdum sınırsız altın var o da bi yerden sonra sıkıyo :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flegga34 kullanıcısına yanıt
    Yani diyeceğimiz şu ki her türlü sıkıyor :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.