Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com/gp/aw/d/B014W1YUAS/ref=mp_s_a_1_1?qid=1466573886&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=corsair+k70+rgb&dpPl=1&dpID=413n3zwjs5L&ref=plSrch

Verdiğin öneriler için tekrar teşekkürler amazondan almayı düşünüyorum linkteki kombini yaptım ama aklıma takıldı gümrükte bir sorunla karşılaşır mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stunner17

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B014W1YUAS/ref=mp_s_a_1_1?qid=1466573886&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=corsair+k70+rgb&dpPl=1&dpID=413n3zwjs5L&ref=plSrch

Verdiğin öneriler için tekrar teşekkürler amazondan almayı düşünüyorum linkteki kombini yaptım ama aklıma takıldı gümrükte bir sorunla karşılaşır mıyım?

Sorun olmaz amazon vergiyi otomatik olarak hesaplıyor gümrükte sorun çıkmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Stunner17 kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01D8H09TS/ref=mp_s_a_1_1?qid=1466573886&sr=8-1&pi=SX200_QL40&keywords=corsair+k70+rgb&dpPl=1&dpID=413n3zwjs5L&ref=plSrch&th=1&psc=1 linkteki yerine bunu tercih edin bunun switchleri daha hizli red e gore

• Ya ellerim cok kucuk yaklasik 5 6 ay razer deathadder kullandim fakat artik elime buyuk geldigi icin sattım ve eski mouse im logitech g100s e gecmeye karar verdim. Ama palm tutusa o kadar alismisim ki mouse u bi turlu tutamiyorum. Mouse alirken mutlaka bir denemeniz gerekli ve palm tutuyor ve eliniz kucukse zowie ec 2a almanizi oneririm. Ben bir mouse a o kadar para vermeyecegim icin buyuk ihtimal yakin boyutlarda olan a4tech bloody v3 alacagim.

• Corsair K70 almaya niyetlendim hocam ben. Bugun blye switch red led'de 35$'a kadar indirim oldu onu kacirdim simdi red switch red led'te 20$ indirim var. Muhtemelen ya bu aksam yada yarin siparis veririm indirim gitmezse. Ama bi sorum var. Corsair strafe ile corsair k70 arasinda ne kadar fark var?

• Candance kullanıcısına yanıt
    K70'in kasası daha kaliteli. Aynı zamanda k70'in bileklik desteği yanında geliyor. Strafe serisinin ise sadece rgb modelinde bileklik desteği geliyor. Onun dışında Strafe modelinde rgb hariç bütün modelinde led rengi kırmızı. K70 modelinde ise her switch'e ayrı bir renk var.

• Beyler elim 23cm yani baya büyük ss sensei nasil olur veya baska öneriniz varmi (her türlü oyunu oynarim )

• Benim el de o kadar. Ss sensei raw kullanıyorum. Memnunum. Ama bi yerde test et derim. Belki rahat edemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 22 Haziran 2016; 22:54:28 >
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Sizce 10$'lik fark bunlara deger mi?

Sanirsam bide K70'de sag ustte multimedya tuslari var.

• 10 dolarlık fark değer. Ama 20 dolar ve üstü fark varsa değmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Candance

Sizce 10$'lik fark bunlara deger mi?

Sanirsam bide K70'de sag ustte multimedya tuslari var.

Corsair K70 modelinden başka model amayın kalite açısından bu video da blue tuş takımın ses seviyesi.

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Tuşlarin sesini seviyorum ama gece oyun oynarken muhtemelen ailem kızacagindan red switch alicam heralde. Hemde suanda indirimde red switch modeli.

• Arkadaşlar led ışıklı olan bir klavye arıyorum geceleri karanlıkta oynarken klavyeyi görebilmem için, fakat bütçem kısıtlı ve kaliteli bir şey arıyorum. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim
  • Bütçenizi belirtmeniz lazım. Ama yinede ucuz modeller var aklımda. Zalman k400g ya da Logitech g105 modellerine bakın derim.

120 tl max diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Benim el de o kadar. Ss sensei raw kullanıyorum. Memnunum. Ama bi yerde test et derim. Belki rahat edemezsin.

Hocam biraz denedim mediamarkt ta hosuma gitti fakat internette baya kötülemislerdi lazer fln die

• Hoşuna gittiyse sorun yok. İlk zamanlar bende sıcak bakmıyordum lazer olduğu için. Hatta bundan önce Deathadder, g303 gibi birçok oyuncu faresi kullandım ama en çok rahat olduğum mouse bu. Daha iyi aim alıyorum oyunlarda.

Saolun hocam fakat su gecikme olayi ne kadar olur yani bu kadar kötülenmesine degiomu?

• Öyle abartılacak kadar büyük bir olay değil. Lazer sensör olmasından kaynaklı bir farklılık var. Bu tam olarak gecikme değil aslında sadece optik sensörlerde ivmelenme daha azdır. Daha hassastirlar. Optik sensörler bu yüzden oyunlarda daha iyi kabul edilir.

Suan baktim kullandigim mouse lazer imis fakat fps oyunlarinda bir kötülügünüde görmedim trde ss sensei heroes bulursam alcam

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.