Şimdi Ara

Logitech G910 Orion Spark Hakkında Bilgisi Olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu Ürünü Satın Alacam Ama Türkçe Karakterli Versiyonu Mevcut Değil

Acaba Gelcek Mi Bilgisi Olan Varmıdır (PENTA)nın Bu Konu Hakkında Pek Bir Bilgisi Yok

Ve Logitech Bu Ürüne Oyun Dahil Ettirmiş The Division, Acaba Yeni Alacaklar İçin Mi Yada Yeni Gelecek Seride Mi Mevcut Olacak

Ve Ürün İçerisin De Mi Verilecek Oyun İle İLgili Kod Yada Başka Şekilde Mi Yani Siteye Kayıt Yaptırıp Öyle Mi Verilecek...

Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Lütfen Yardım Edermisiniz....

Şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_UguR-X -- 1 Mart 2016; 21:14:24 >

• Merhaba,

Bu ürünü bende almayı düşünüyorum TR layout hakkında bende sadece olmadığını biliyorum. :)

The Division hediyesi ile alakalı Logitech Türkiye bile yeterli bilgiye sahip değil sadece G810 diye söylüyorlar fakat ben Global Support'dan destek aldım ve G910,G810,G410 ürünüleri için geçerli.Yeni bir kampanya olduğu için şuan satışta olan stokdaki G910 ve G410 kutularında oyun hediyesi olmayacaktır sadece yeni ürün olduğu için G810 ile gelir.

8 şubat 2016 tarihinden sonra satın alınan kampanyanın geçerli ürünlerin satın alma bilgileri ve kutu resimleri ile Logitech Global sitesine Ticket atarak oyun kodunu alabiliyorsun.

Daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

• O resmi yazıyı azda olsa bende okudum da sonra alınca sıkıntı yaşamayalım mi

Sonuca tr de alacaz zaten Türkçe olarak detaylı hiçbir bilgi alamadım hatta hiç alamadık

Ya bir de G810 ve G410 serileri de sonuçta gamer onların neden tr karakter seçeneği var da neden G910 un yok bunu merak ediyorum ve bunlardan sonra çıkarılacak mi acaba

Hadi olmadı yedek parça olarak temin ettirseler sonuçta tuşlar çıkar tak olarak yapılmış

Ben sadece bunu merak ediyorum daha sonradan çıkarılacak mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MaXXumTR M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. G910 aldım 1-2 güne gelecekte içinde oyunun olduğunu sanmıyorum dediğiniz gibi faturası, kutu fotosu vs çekip gönderirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeemmi -- 29 Mart 2016; 18:40:16 >
  • Valla arkadaşlar ben ürünü bu ayın 10 u gibi aldım yani 8 inden sonra gerekenleri yaptım resim falan aradan 3 gün sonra cevap geldi
    Ve pek birşey anlamadım
    Çeviriden anladığım kadarı ile tr de ki bayi ile görüşmemiz gerekiyormuş e mağlum buradakiler de böyle şeyler içinde uğraşmıyor alakaları bile yok yani

Şimdi biz ne yapacaz oyunu almak için ürün üstünde tabi ki elimizdeki ürün üstünden

• Klavye tek kelimeyle şahane. Arx control programı tablette sürekli çöküp duruyor ya tabletin dandikliğinden ya da program çok yeni tasarlanmış olabilir, çökünce feedback gönderdim düzeltmelerini umuyorum ama kısa sürede çözeceklerini zannetmiyorum.
    Logitech support'a ürünü kaydettim, ticket attım henüz cevap gelmedi. Yahu böyle pahalı bir ürünü koca ülkede kaç kişi alacak zaten, pintilik yapıp key vermemezlik yapmaz herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeemmi -- 29 Mart 2016; 17:00:34 >
  • Valla Kardeşim Ben Yolladım Ama Alamadım Kodu

Bana Mail Attılar 3 gün Sonra Buradaki Bayimiz İle Görüşecekmişiz Konuyu Bende Daha Fazla Üzerine Düşmedim

Şimdi Ne Yapacaz bende Anlamadım, Oyunu Almamız Lazım Ama Nasıl

Bu Arada ArxKontrol Arayüz Programı Güzel Ama Biraz Daha Geliştirilmeli Sıkıntıları Var Çökme Sorunu Falan Görmedim

ama AMD Ekran Kartına Uyumu Yok Sanki Nvidia İle Gpu Göstergesi Açılıyordu Telefonda Ama Amd De Göremedim Gpu Göstergesini

Ama Oyun İle İlgili Kimden Nasıl yardım Alacaz Bilemiyorum
  • Global müşteri hizmetleri olumlu yanıt vermiyorsa başından savmak için yönlendirmiştir yerli bayisine. Keyi zaten burası vermeyecek globalin vermesi gerekiyor. Forumlarındaki resmi açıklamada da desteğe mesaj atın yazmışlar.
  • Şimdi Logi Desteğe Mi Yazmamız Lazım Yani Logitechform Da Ki Desteğe Mi ??
    Bu Oyunu Almam Lazım
    Oyun İçin Klavyeyi Geç Aldım Zaten Bekledim Oyun Çıktı Ondan Sonra Klavyemi Aldım Şimdi Kodu Alamıyorum

Mağlum Bizim Ülke Fiyatları Çok Yüksek O Oyuna O Kadar Para Verilmez Ki Ondan Dolayı Bu yolu Tercih Ettim

Klavyeyi Zaten Alacaktım Ki Bu Da Bonus Diye Bekledim De Bişey Elde Edemedim...
  • Ben de desteğe mesaj attım key istedim cevap bekliyorum. Henüz yanıt gelmedi. Vaziyet belli olsunda buraya eklerim çözümünün olup olmadığını.
  • Tamam kardeşim haber bekliyorum senden

Senin kutudan çıkmadı değil mi stick falan oyunla ilgili

• Evet çıkmadı zaten o yüzden ticket atıp istedim.

Benim klavyedeki G tuşları çalışmıyordu. Nedeni KB3033929 yüklü olmamasının kurulum sırasında unsigned driver hatasına yol açmasıymış. Böyle bir problemle karşılaşan olursa diye çözüm bu başlıkta bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeemmi -- 30 Mart 2016; 3:56:15 >
  • G tuşları için pek bi ihtiyaç yok şu an bana normal oyun için standart tuşlar yeterli tabi ihtiyacı olan için
    Geçerli bir çözüm

Ama klavyenin her oyuna göre kendini modlaması süper

Franklin de klavye Yeşil oluyor
    Micheal da mavi oluyor
    Trover da ise turuncu oluyor
    Polis peşimize verince f1 f12 yr kadar olan tuşlar polis ışığı gibi yanıp sönüyor ve yıldız oranına göre hızı artıyor

Ve online da tuşlar kırmızı oluyor + her göreve göre o görevin rengini alıyor

Artık siz düşünün daha neler var neler bilmediğimiz
    Bu klavyeyi kötüleyenlere şaşıyorum ve ayıplıyorum
    Her ürünün her malzemenin mutlak hatası olur sonuçta kul yapısı
    Ama klavye süper 4 4lük

Tavsiye ederim pahalı ama kaliteli

• GTA V'te en kısa zamanda denerim öyle olduğunu bilmiyordum, iyimiş.
  • Klavyenin tepkileri çok güzel süper yani.... Pahalı ama alınmaya değer bir ürün zaten tek seferlik alınan bir ürün kalitesi ortada logitech

• Arkadaşlar G810almayı düşünüyorumda bu 910 sizce daha iyi bir ürünmüdür ondan ikiside sanırsam romer g switchlerine sahipmiş ?
  • Evet doğru ikisi de romer g teknolojisi ile donatılmış
    Şimdi g810 g910 un kırpılmış hali basit yani g910 kadar kaslı gösterişli ve özellikli değil bence 910 daha müthiş

• quote:

Orijinalden alıntı: By_UguR-X

Evet doğru ikisi de romer g teknolojisi ile donatılmış
    Şimdi g810 g910 un kırpılmış hali basit yani g910 kadar kaslı gösterişli ve özellikli değil bence 910 daha müthiş

aynen hocam G910'u görünce uzay gemisini kontrol kumandası geldi aklıma amazon fiyatları da neredeyse aynı G910 mantıklı bir seçim olur benim için sağolun :)
  • Rica ettim kardeşim
    En iyisi 910 zaten fiyatlar aynı çok az bir fark var hemde çok az

• Bugün scripting olaylarına giriş yaptım. Tek kelimeyle mükemmel bir özellik. Üstelik bu scripting olayı G tuşu bulunan bütün logitech ürünleri için geçerli olduğundan model farketmeksizin kullanıcılar, aralarında script paylaşabiliyor. Tek kötü yanı var gerçekten çılgın şeyler tasarlayabilmek için iyi programlama bilmek gerekiyor. Benim şuan için yapabildiğim hazır scriptleri alıp üzerinde minik değişiklikler yapmaktan ibaret. Örneğin bir oyunda W tuşuna basılı tutmak ve dakikalarca o şekilde beklemek yerine şu scripti kullanarak G1 tuşuna basmak yeterli:
    function OnEvent(event, arg, family) 
    if event == "G_PRESSED" and arg == 1 then
    ToggleState = not ToggleState
    if ToggleState then
    PressKey("w")
    else
    ReleaseKey("w")
    end
    end
    end

Normal şekliyle script kullanmadan G1 tuşuna "W" atayıp "toggle" olarak ayarlasaydık oyunun chat sayfasında "wwwwww..." spamlandığını görecektik ama buna rağmen chat ekranını kapattığımızda oyundaki karakterimiz ileri doğru gitmeyecekti. Hatta en başta o bile olmuyordu notdefteri üzerindende test etmiştim ""w-------- w24" gibi acayip bir komut gidiyordu sonra bir şekilde kendiliğinden düzeldi ve olması gerektiği gibi "wwwwwwwww" şeklinde spamlanmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efeemmi -- 2 Nisan 2016; 1:29:44 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.