Şimdi Ara

Gelecek Forza Oyunları Hem PC Hem de Xbox One İçin Geliştirilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Bu sabah sizlere aktardığımız haberimizde Forza Motorsport 6'nın Apex isimli sürümüyle oynaması ücretsiz olarak PC'de boy göstereceğini bildirmiştik. Konuya ilişkin bir diğer açıklama da yapımcı Turn 10'den geldi. 

Geçiştirme port bir oyun değil PC için baştan düşünülmüş bir içerikle karşımızda olacak Forza Motorsport 6: Apex yanı sıra gelecekteki Forza Motorsport oyunlarının eşzamanlı olarak hem Xbox One hem de Forza Motorsport 6 için geliştirileceği netlik kazandı.

• Bundan sonra Xbox vs PlayStation yok.W10(Xbox One) vs PlayStation var.Cok dogru yoldalar devam MS.
  • Adamlar kafayı sıyırdı iyice diyor ki exc.leri pc ye çıkarcaz konsolun anlamı kalmadı buda diyor ki aferin doğru yoldasınız şaşırdınız iyice ms size bir sağ bir sol çakıyor . Bu arada haberi yanlış yazdınız galiba hem xbox one hem pc için çıkacak yazacaktınız

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel kaliteli oyunları daha fazla insan deneyim edebilecek.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Xbox bitmiştir artık benim gözümde. Playstation artık konsol tarafının tek temsilcisi.
  • Resmen ölmüş bu çöpbox. Oyun tarihindeki en büyük skandallardan birini yaşıyoruz.
  • Haberde yanlışlık var Pc yazılacak oraya :D neyse cok fena sevindim inşallah apex sürüm diye bize 2-3 araba vermezler ama olsun sonuçta forza :D
  • Pc'deki yarış oyunu kıtlığını giderecekler herhalde. :)

• Microsoft pc yönelmesinin sebebi tamamen ticaridir. şimdi Forza 6 xbox one da 1 milyon satmış rise tomb raider de o civarı diğer xbox one ex oyunlarda bu civarlarda. hatta en az 7 8 milyon satan Halo serisi son oyunu Halo 5 3.5 milyon satmış. Siz bu tabloda aaa bir oyun için 1 milyon oyun satışı maliyetini bile zor çıkarır. Konsol pazarı zaten bilindiği üzere tamamen oyun satışları üzerinde ayakta duran bir sektör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halo'da bilgisayara çıkarsa Xbox'ın artık exclusive konusunda espirisi kalmayacaktır.

• Benim için bundan sonra bu piyasada artık 2 adam var biri Gabe Newel diğeri Phil Spencer.
  • pc-konsol kardeşliği
  • Gelecek Pc'de. Bunu ilk MS gördü. Oyun satışları inanılmaz bir artış gösterdi. Haliyle de konsolun kısıtlı imkanları ve az sayıdaki kullanıcıları yerine Pc'ye dönüş yaptı. Sony de artık eskisi kadar ya da Pc'deki yüksek satış rakamlarına ulaşamadığı taktirde er geç aynı yolu izleyecektir. Sadece zaman meselesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skandal ya xbox in ne esprisi kaldi bu yaptiginizla tmm ben pc ve ps4 kullaniyorum ama bu is bana bile mantiksiz geldi :)

• Artık PlayStation 4 konsol tarafın tek temsilcisi derler yok öyle..Xbox markası gücünü PC ile birleştirmesi gayet iyi bir hareket bence bu gidişle windows 10 mağazası steamla kafa kafaya gidebilir ..herkes xbox 'a özel oyunlar w10 'la pc'ye gelmesine yakınıyor ama oyuncular için bir sorun teşkil etmez fiyat performans olarak xbox konsol+pc olarak çok iyi bir alternatif olur..Bence bu atılım steam machine karşılık olarak ortaya çıktı..Piyasanın tek hakimi olurlar ..Allah aşkına PlayStation 4 fanboyları oyunlarına 250 lira vermeye devam etsinler..Bizler Xbox ve PC 'imizle mutluyuz hahaha :) Bazıları sırf bu oyun için ps4 yada xbox aldıklarını söylüyor..Bu tarz oyuncular PC 'için çıkan her türlü olumlu gelişmeye laf atarlar çünkü hayatlarının kazığını yemişler bir kere :D
  • Sony de bunlara uyarsa işte o zaman konsolların ruhuna el fatiha! Umarım Sony bunlara uymaz.
  • Microsoft konsol pazarında kalitesini çok aşağıya çekti, dlc, paralı online gibi icatlarının üstüne şimdi de bu exc. oyun olayını yerle bir etme çabaları çıktı. Konsol oyunculuğunda MS artık aklı başında hiç kimse için bir mana ifade edemez...
  • Ama bi bakima iyi bir pc si olmayan xbox alabilir fiyat olarak daha uygun olur

• Talha, son kurduğun cümle de eksiklik var. :)

• Kısacası microsoft bir pc ve ps4 ile yola devam edin demiş.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.