Şimdi Ara

Audi yeni SUV modeli Q2'yi duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
2.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alman otomobil devi Audi, Q3,Q5 ve Q7 modellerinden sonra SUV modellerine bir yenisini daha ekledi. Audi Q2 adını taşıyan yeni otomobil ile firma, Mini Countryman, BMW X1 ve Mercedes GLA modellerine rakip olmaya hazırlanıyor.

Boyutları ile oldukça kompakt yapıda olan yeni SUV 4190mm uzunluğa sahipken 1510mm yüksekliğe ve 1790mm genişliğe sahip. Aynı zamanda 450 litre bagaj hacmi bulunan Q2 arka koltuklar yatırılırsa toplamda 1050 litre bagaj hacmine kavuşuyor. Bunun yanında model isteğe bağlı olarak 17-19 inç jant boyutlarında seçim hakkı sunuyor. Daha çok genç kesime hitap etmesi beklenen aracın tavan yapısının geriye doğru alçalması da araca daha sportif bir görünüm kazandırmış. 

Motor özelliklerine baktığımız zaman 1.0L'den 2.0L'ye kadar değişen benzinli ve dizel motorların kullanıldığı Q2'in motor seçenekleri ise şu şekilde:
    • 1.0 üç silindir TFSI 114bhp
    • 1.4 dört silindir TFSI 148bhp (silindir kapama özellikli)
    • 2.0 dört silindir TFSI 187bhp
    • 1.6 dört silindir TDI 114bhp
    • 2.0 dört silindir TDI 148bhp
    2.0 hacimli motorların isteğe bağlı olarak Quattro dört çeker sistemi seçeneği ile sunulacağı otomobilin diğer motorlara sahip versiyonları ise önden çeker olacak. 2.0 hacimli motor seçeneklerinde standart olarak bulunacak Audi'nin çift kavramalı S tronic şanzımanı diğer motor seçeneklerinde ise opsiyon olarak yer alacak.

Pek çok farklı renk seceneği ve S line gibi sportif görünümlü versiyonlarının da bulunacağı Audi Q2'nin sonbahar döneminde yollarda olması bekleniyor.

• Çok beğendim, çok. Ama kıçı biraz yere yakın gibi geldi. Ne kadar bir fiyata gelir acaba. Zira 102 bin tl'ye Focus sedan alacağım ne dersiniz dedim, ölmeden mezara koydunuz, bari bunu bekleyim
  • Mercedes GLA serisinin karşısına çıkartılmış gibi. Daha başarılı olmuş bence.

• Ön taraftan biraz değişik gelse de hoşuma gitti. Bence olmuş.
  • 130-150k bandında gezinir .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20.000 € civarı olurmuş Almanya fiyatı

• 100'e bırakırlarsa alınır, gayet güzel olmuş
  • Dis tasarim bence cok hos amaa bu icerideki klima izgaralari bana farkli geliyor sevemiyorum bir turlu yuvarlak hava cikislariini.

• Eşim yine tutturacak bunu al diye
  • arka stop gurubunu beğenmedim. Volkswagen'in tüm markaların tüm arabalarını birbirine benzetmesi kabak tadı vermeye başladı. Şimdi de polo'nun far grubu tasarımını buna uyarlamışlar. neye ellerini atsalar bozuyor adamlar.

• Biraz polo biraz skoda birazda a3 heh oldu.
  • Arka farlar Polo? :D
    İşin tarafı öyle aman aman çok albenili durmuyor ama yine de başarılı.
  • GLA 180'e rakip yapacağız diye aynısını yapmanın ne gereği vardıki? Kopyala yapıştır. O da iyi değildi, bu da iyi değil.
    Audi yeni SUV modeli Q2'yi duyurdu Audi yeni SUV modeli Q2'yi duyurdu
    Audi yeni SUV modeli Q2'yi duyurdu Audi yeni SUV modeli Q2'yi duyurdu

• Yakıştıramadım şahsen piyasa arabası yapalım diye oturmuşlar sonuç bu çıkmış

• Arkadan bakınca bi citroen in suv u citroen c4 cactus midir neyse işte . o sandım audiye yakıştıramadım

• Hiç beğenmedim basit olmuş, Audiye yakışmamış.

• B..nu cikarttilar.. Q1 Q2 Q3 Q5 Q7 ne bu abicim yeni marka yapin oldu olacak.. Bmw de ayni x1 x3 x4 x5 x6.. Eskiden ne guzel bi Q7 bi X5 vardi..

Ucuz jipler hic iyi olmuyo ayrica x1 ve q3 tecrubem olmustu rezil arabalar..

• Bir Mercedes'i ancak başka bir Mercedes ile kıyaslaya bilirsin audi karşılaştırılacak en son modeldir.

• polo tidiay allroad
  • GLA'dan daha güzel olmuş ama boyutları çok ufak kalmış. 1.5 m yükseklik ve 4.2 m uzunlukla yeni X1'in yanında cüce kalır bu .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.