Şimdi Ara

Bjk tv de totem yaparken gelen Nani golü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben utandim ya bu nedir

• dün whatsapp grubuna yazdım totem yapıyorum dedim totemın cama çıkıp sigara içmek cama çıktım sigara yaktım nani gol attı daha totem motem yapmam bana göre değil benim yüzümden geldi gol
  • Maşallah dediği 3 gün yaşamıyor gol geldikten sonra ne hayal kırıklığı yaşamış ama

• quote:

Orijinalden alıntı: potur

dün whatsapp grubuna yazdım totem yapıyorum dedim totemın cama çıkıp sigara içmek cama çıktım sigara yaktım nani gol attı daha totem motem yapmam bana göre değil benim yüzümden geldi gol

tüm beşiktaşlılar aynı anda totem yaptı galiba ^^Evo^^ nickli arkadaş da kura çekiminden önce inşallah dortmund falan gelir de görürsünüz diyordu,braga geldi bu beşiktaşlıların totemleri paso bize yarıyor,devam böyle

• İddaa programı yapsın tersini oynayalım be.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

dün whatsapp grubuna yazdım totem yapıyorum dedim totemın cama çıkıp sigara içmek cama çıktım sigara yaktım nani gol attı daha totem motem yapmam bana göre değil benim yüzümden geldi gol

bu nasıl totem la normal bir şey yapmışsın bari gidip tuvalette içseydin daha güzel totem olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

quote:

bu nasıl totem la normal bir şey yapmışsın bari gidip tuvalette içseydin daha güzel totem olurdu

Amudami kalksaydim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • attığı kağıdı yerden alıp tekrar puan durumuna baktı mı acaba
  • ne yazmış bende bloklu merak ettim

• Bir tane de ben soyliyim maci kuzenlerimle izliyorduk onlar besiktasli dk 70 de dediler ki 81 de gol aticaz ve dk 81 de ben gol diye havalara ucuyordum

• O kadar konuştuktan sonra tam konuşma bittiğinde gelen golle kanın beyne çıktığı o an...

• efsane video.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

tüm beşiktaşlılar aynı anda totem yaptı galiba ^^Evo^^ nickli arkadaş da kura çekiminden önce inşallah dortmund falan gelir de görürsünüz diyordu,braga geldi bu beşiktaşlıların totemleri paso bize yarıyor,devam böyle

Son dörde tottenham dortmund kalınca böyle gülüyormuydun

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

O kadar konuştuktan sonra tam konuşma bittiğinde gelen golle kanın beyne çıktığı o an...

• Lord Joker kullanıcısına yanıt
    bizim totem cok yaramış size braga geldi 4 atıp gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

bizim totem cok yaramış size braga geldi 4 atıp gitti

Bruge kadar olmasalar da..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.