Şimdi Ara

EDM SEVERLER! EDM Konser Takvimi! Raverların Abisi aranızda! Güncel:5 Haziran

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
3
Favori
2.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://twitter.com/cikcikgribi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raverların Abisi -- 2 Ekim 2016; 7:14:01 >

• Hoşgeldin kardeşim.

Şimdi pek yazan olmamış. Bombaları bir bir patlattığında bölümün en popüler konularından olacaktır.

İlk mesajı kapalım.
  • Hoşgeldin başkan :)
  • Headhunterz türkiyede gerçek hardstylcıları görücek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 1 Mart 2016; 0:58:42 >
  • Hoşgeldin reyiz Top100 DJ konusunu editlemeyi unuttum.Ayarlarım sonra. Jack U, Major Lazer , Oliver Heldens ,Sam Feldt bunların gelme ihtimali var mı? Birde Yellow Claw bir daha gelir mi bu sene? Kasımdaki konser EFSANEYDİ
  • @HAAltuntas @real07 @Amphioxus Hoşbulduk arkadaşlar

Konuyu güncelledim.
    Son zamanlarda pek ismi duyulmasa da tarzını beğendiğim bir dj MAKJ gelecek Nisan'da.

@Hardstyler Headhunterz gerçek hardstyle'ı dinletirse bize içimizdeki gerçek hardstyle'ı görebilir :)

@Amphioxus Saydıklarının gelme ihtimalleri var çok yüksek. Yellow Claw ben de tekrar gelmesini isterim ama YC diyince ay yine mi YC falan olunuyor. Bence zor. Bu sene olmaz.
  • Hocam twitterdanda takip ediyordum sizi.Dj mag etkinliği hakkında ne zaman bilgi gelicek acaba geçen seneki event müthişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam axwell ingrosso ile ilgili bi bilgin var mi gelme ihtimali falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @The Alessar DJ Mag etkinliği için vakit geldi geçiyor. Line up iyice düştü, etkinlik beliki yapılmayabilir, yapılsa bile diğer eventlar gibi etkili olmayacak. Çünkü yıkım yapacak sağlam bir isim yok.

Konuyu güncelledim.
    Nisan ayı "Blasterjaxx + Makj + bir isim daha "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raverların Abisi -- 2 Mart 2016; 22:32:17 >
  • @imakenya dragons axwell ingrosso yok ama isveçli diğer isimlerle ilgileniliyor anlaşılırsa gelebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raverların Abisi

@imakenya dragons axwell ingrosso yok ama isveçli diğer isimlerle ilgileniliyor anlaşılırsa gelebilirler.

Ya bi shapov meg nerak patlayin bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

quote:

@imakenya dragons axwell ingrosso yok ama isveçli diğer isimlerle ilgileniliyor anlaşılırsa gelebilirler.

Ya bi shapov meg nerak patlayin bari

Shapov'u Antalya'ya getiriyorlar Magic Break'te. İleri de İstanbul'da olabilir ama şu an yok.
  • Nisan yıkım :) Kadro tamam! Konu güncel ki ne güncel
  • Haydi bakalım güzel haber iptallerden canımız sıkıldı umarım bunlarda iptal olmaz...şimdiden make some noiseeee :)
  • İnşallah ülkeyi etkileyen bir terör saldırısı vs olmazsa allah korusun, gerçekleşecek etkinlikler nazar değmesin.

Nisan'da BLASTERJAXX, Mayıs'ta DVBBS önderliğinde iki yeni etkinlik Türkiye'ye ilaç gibi gelecek! Herkes kendini ayarlasın!

• Rez

• ARKADAŞLAR CRUJ DAKİ 04/07 AĞUSTOS ARASI OLACAK OLAN UNTOLD FESTİVALE GİDECEK OLANLAR VAR MI? VARSA PLANLAMA YAPIP BERABERCE GİDELİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
  • quote:

İnşallah ülkeyi etkileyen bir terör saldırısı vs olmazsa allah korusun, gerçekleşecek etkinlikler nazar değmesin.

Nisan'da BLASTERJAXX, Mayıs'ta DVBBS önderliğinde iki yeni etkinlik Türkiye'ye ilaç gibi gelecek! Herkes kendini ayarlasın!

Üstad hoşgeldin.

Hiç umudum yok ama DV&LM var mı ufukta

• Hoş Geldin Hocam.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.