Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 Edge inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Galaxy S7 Edge'i tüm detayları ile merceka altına aldık, sizler için inceledik. Bakalım Samsung, yeni telefonuyla bizlere nele vaad ediyor, hepsi ve daha fazlası videomuzda.

• Android kullanacaksan S7-S7 Edge..harika telefonlar olmuşlar.

• Arkadaşım S6 kullanıyor telefon kapalı iken kilit açma tuşuna basıyor 2-3 saniyede geliyor ve daha iki aylık telefon. Şimdi donanım olarak çok iyi dahili hafıza hızı olsun ram hızı olsun ama hala daha yazılım adam gibi değil hala ağır hala daha hantal şişen bir arayüz. Samsung artık bu arayüzü bırakmalı bu donanımların hakkı bu arayüz değil yazık oluyor telefonlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android cephesinde alınabilecek tek telefon Note serisi ve yeni S6,S7 serisi. Bunun dışındaki Android cihazlar resmen çöp.

• Bu sene iphone Android platformu telefonlara karşı daha güçsüz kalacak gibi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

Bu sene iphone Android platformu telefonlara karşı daha güçsüz kalacak gibi görünüyor

Iphone tasarim ve donanim anlaminda samsungun altinda eziliyor. Elinde sadece ios ve market var. Bir de hizmet kalitesi. Bunlar az buz seyler degil ama samsung tarafinda kavisli ekrnlar, devasa piller, su ve toz gecirmezlik, muhtesem kamera ve ekran var. Ios da sadece 3d touch var.

Iphone 7 ile bu hantalliktan kurtulmali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek tabii ki :) Çok sevdim bunu :)

• Şu donuyor muhabbetine gülüyorum. 64 bit arayüzde donma falan filan yok. eski modellerde 32 bir yazılan arayüz şişiyordu. Siz kendinizi kandırın Kamera'da da Performans'ta da Arayüzde de Samsung zirveye yerleşti. Geriye bir güncellemeleri insan etmek kaldı.

• 3 ay sonra 2000 e alırız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Arkadaşım S6 kullanıyor telefon kapalı iken kilit açma tuşuna basıyor 2-3 saniyede geliyor ve daha iki aylık telefon. Şimdi donanım olarak çok iyi dahili hafıza hızı olsun ram hızı olsun ama hala daha yazılım adam gibi değil hala ağır hala daha hantal şişen bir arayüz. Samsung artık bu arayüzü bırakmalı bu donanımların hakkı bu arayüz değil yazık oluyor telefonlara.

bu konuda haklısın dostum note 5 i satıp g4 aldım fark edilir derecede g4 daha hızlı hiç beklemeden anlık işlemlerini yapıyor

• Onlerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi S7 bomba gibi olucak Samsung kendini düzeltiyor.Bi güncelleme desteğinin iyileşmesi kaldı

Edit:Telefon kötü çıkarsa Cyanogenmod kurun çıktığı zaman benden tavsiye(Tabi garantiyi dert etmiyorsanız)
  • Bu sene iyi iş çıkardı samsung. Alınası telefonlar olmuş. S7 edge almak için fiyatların biraz düşmesini bekliyeceğim.

• Sağol eline sağlık beklediğim bir incelemeydi.

• erdi bey artık konuşmalarınızdaki şu tonlamayı degiştirseniz klişeleşti iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Şu donuyor muhabbetine gülüyorum. 64 bit arayüzde donma falan filan yok. eski modellerde 32 bir yazılan arayüz şişiyordu. Siz kendinizi kandırın Kamera'da da Performans'ta da Arayüzde de Samsung zirveye yerleşti. Geriye bir güncellemeleri insan etmek kaldı.

Hayır adam bide 2 aylık S6 İçin şişiyor yorumunu yapmış. Hani 1 sene kullanmış olsa bu palavrasını yiyeceğiz ama 2 ayda vestelin telefonları bile şişmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

Arkadaşım S6 kullanıyor telefon kapalı iken kilit açma tuşuna basıyor 2-3 saniyede geliyor ve daha iki aylık telefon. Şimdi donanım olarak çok iyi dahili hafıza hızı olsun ram hızı olsun ama hala daha yazılım adam gibi değil hala ağır hala daha hantal şişen bir arayüz. Samsung artık bu arayüzü bırakmalı bu donanımların hakkı bu arayüz değil yazık oluyor telefonlara.

bu konuda haklısın dostum note 5 i satıp g4 aldım fark edilir derecede g4 daha hızlı hiç beklemeden anlık işlemlerini yapıyor

Çok merak ettiğim için soruyorum. Siz bu telefonlarla ne yapıyorsunuzda anlattığınız gibi kastırmayı , şişirmeyi başarabiliyorsunuz. Note 4 kullanıyorum.Üşenmedim saydım, telefonda ön yüklü gelen uygulamar harici 132 adet uygulama yüklü ve hepside ücretsiz. En son geçtiğimiz yaz başında sıfırlamıştım. Telefon yağ gibi akıyor ve şişme donma söz konusu bile değil. Lütfen yardımcı olun bende telefonu kastırmak istiyorum. Ne yapmalıyım

• Erdi Bey gözlükle plajda uyuya mı kaldınız acaba?

• quote:

yaw he he..

• FENAAAAAAAAAAAA

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.