Şimdi Ara

C-HR Toyota Ana Konu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.986
Cevap
101
Favori
514.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doncivan

quote:

Orijinalden alıntı: zamaneking

quote:

Orijinalden alıntı: kizashi

http://www.gazetevatan.com/ilk-yerli-suv-la-20-bin-kisiye-is-950321-otomobil/

Bu haber bizim tahminleri doğrular nitelikte. Artık kasımda satışta olacağı resmileşti diyebiliriz.

Yalnız farkettiysen ilk açıklamaları doğrular şekilde üstteki linkte de CVT lerin 4x4 olacağı söylenmiş?!...

bir kaç yerden teyit ettim cvt şanzıman da 4*2 ve 4*4 seçenekleri olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: kizashi

Aracın arka süspansiyonu multi-link gibi.

Not just advanced power system, the new Toyota Chr compact crossover will come with adaptive cruise control, sporty coupe style, 6 speed manual and CVT transmission, multi-link rear suspension for fun drive, and pre-collision safety system. Turkey will get the chance to manufacture this trendy hybrid vehicle first time. Don’t wait; ask your nearest Toyota dealer for test drive to experience new urban power & style of Toyota.

demekki yere sağlam basacak. tabi fiyatın nasıl geleceğine dair ipuçları veriyor bağımsız süspansiyon. aracın çıkmasına 6 ay daha olması bekleyen için ıstırap
  • ACC ve Toyota Safety Sense donanımlarının Türkiye pazarına bu yıl sunulacağını düşünmüyorum. Belki 2017 içerisinde sunulabilir.

Olsaydı zaten Yaris, Auris, Avensis, Rav4 gibi araçlarda olurdu ama maalesef yok.

Bırakın ACC'yi, CruiseControl'u bile millet sonradan taktırmaya çalışıyor bazı toyota modellerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemizde üretilecek araç niye 1.8 üretiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentcandan

ACC ve Toyota Safety Sense donanımlarının Türkiye pazarına bu yıl sunulacağını düşünmüyorum. Belki 2017 içerisinde sunulabilir.

Olsaydı zaten Yaris, Auris, Avensis, Rav4 gibi araçlarda olurdu ama maalesef yok.

Bırakın ACC'yi, CruiseControl'u bile millet sonradan taktırmaya çalışıyor bazı toyota modellerine.

Makyajlı corolla ve c-hr de Toyota Safety Sense donanımları gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

Ülkemizde üretilecek araç niye 1.8 üretiliyor

İç pazar için değil 58 ülkeye ihraç etmek için üretiliyor. Yılda 130.000 adet üretim yapılacak %90 ihracat. Bize 1.2 turbo benzinli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamaneking kullanıcısına yanıt
    Lansmandaki jantlar 50.18 diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haunt54 -- 31 Mayıs 2016; 23:27:26 >
  • Bugün araca bindim, hibrit olduğundan çok sessiz, tabiki direksiyonda ben değildim , arka yaşam alanı,diz mesafesi tatminkar, camın küçüklüğünden dolayı dışarı bakmak biraz sıkıntı, ama klorostrofobik bir hava yok, bunun nedeni arka camın tavana doğru uzatılması, bundan kaynaklı aerodinamik açığı kapatmak için büyük plastik kanatcık var, aracın malzeme kalitesi, kendi sınıfındakilere göre daha iyi diyebilirim

• Tahmini fiyat ne olur sizce?

• haunt54 H kullanıcısına yanıt
    Şanslısın ama iç mekandan verebileceğin başka değişik bilgi var mı ? Mesela cam tavan yada sunroof var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: haunt54

Bugün araca bindim, hibrit olduğundan çok sessiz, tabiki direksiyonda ben değildim , arka yaşam alanı,diz mesafesi tatminkar, camın küçüklüğünden dolayı dışarı bakmak biraz sıkıntı, ama klorostrofobik bir hava yok, bunun nedeni arka camın tavana doğru uzatılması, bundan kaynaklı aerodinamik açığı kapatmak için büyük plastik kanatcık var, aracın malzeme kalitesi, kendi sınıfındakilere göre daha iyi diyebilirim

iç mekan belli oldu mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayconot

Şanslısın ama iç mekandan verebileceğin başka değişik bilgi var mı ? Mesela cam tavan yada sunroof var mı ?

toyota ve sanroof uzak kelimeler. belki ilerleyen yıllarda cam tavan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black-Viper

Tahmini fiyat ne olur sizce?

ben başlangıç fiyatı manuel 1.2 turbo için 72.000 tl diyorum. herkes fiyat tahmini yazabilir mi !!!
    Aracın "dashboard"unu fotoğraflayıp ekleyebilir misiniz ?

http://blog.toyota.co.uk/toyota-c-hr-first-ride

http://www.carwaar.in/toyota-chr-dashboard/

!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan 3448 -- 1 Haziran 2016; 15:58:37 >
  • Bence başlangıç fiyatı 90.000₺. Full sport design paketi 110.000 ₺ olur .

• quote:

Bence başlangıç fiyatı 90.000₺. Full sport design paketi 110.000 ₺ olur .

B sınıfı suv için çok değil mi 90.000 juke : 62.000 tl den başlarken qq :76.000 tl den başlarken captur: 63.000 den başlarken, benzinli c-hr 90.000 tl çok olası gelmiyor bana. üstelik toyotanın bu araç ile ilgili 15.000 yılda satma hedefi varken? bence 75.000 i geçemez başlangıç fiyatı pisaya gerçekleri var sonuçta. tabi bu benim fikrim.
  • quote:

Sun roof, ya da moon roof yok,
    Çift renk seçeneği var, roofta farklı renk seçenekleri olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: İrfan 3448

Aracın "dashboard"unu fotoğraflayıp ekleyebilir misiniz ?

Fotoğraf paylaşımı yasak, ileride bol bol resim atarım sizlere

• zamaneking kullanıcısına yanıt
    Mantıklı hocam bu fiyata gelirse alan çok kişi olur .

Chr ile ilgili her haberde sınıfı içinde yüksek bir kalite yakalanacağını okudum ben. Bu yüzden benim söylediğim fiyat aralığını çok anormal bulmuyorum ben. Arka camların ufaklığı , copue tasarımından dolayı daha az kitleye hitap ettiği için fiyatı yüksek tutmaları bana mantıklı geliyor .Smart'ın yeni forfour'unun bile başlangıcı 63.000₺ şu anda ki bomboş bir versiyonu.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.