Şimdi Ara

G.Kore ve Çin'deki Galaxy S7 ve S7 Edge'lerin ön yüzünde Samsung logosu yer almayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  G.Kore ve Çin'deki Galaxy S7 ve S7 Edge'lerin ön yüzünde Samsung logosu yer almayacak
    Samsung bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Mobil Dünya Kongresi kapsamında bu senenin amiral gemi modelleri Galaxy S7 ve S7 Edge'i duyurdu. Önümüzdeki ay satışa sunulacak telefonlar ilk etapta 60 ülkede raflardaki yerini alacak.

Ancak görülen o ki Samsung'un yeni modelleri her ülkede aynı görünüme sahip olmayacak. Galaxy S7 ve S7 Edge'in Güney Kore ile Çin'de satılacak versiyonlarında ufak bir değişikliğe giden Samsung, bu versiyonların ön yüzünde marka logosuna yer vermeyecek.

G.Kore ve Çin'deki Galaxy S7 ve S7 Edge'lerin ön yüzünde Samsung logosu yer almayacak
    Samsung adına bir ilk olmayan bu durum bilindiği üzere geçtiğimiz sene Nisan ayında Japonya'daki Galaxy S6 ve S6 Edge'lerin Samsung logosuz olarak satılmasıyla da görülmüştü.

Samsung'un logoyu kaldırma nedeni tam olarak bilinmese de bazı raporlara göre modelin bu şekilde daha basitleştirilmiş ve zarif görünmesinin yanında o bölgedeki yapılan anketlerde kullanıcıların geri bildiriminin de etkili olduğu düşünülüyor.

• Boyle daha guzel gorunuyor. Arkasında Samsung yazıyor zaten. Global olarak da boyle olabilirmis.

Bu arada Samsung'u Galaxy S5 e kadar tasarım konusunda eleştirirdik, simdi piyasanin en şık telefonlarını yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 27 Şubat 2016; 3:00:48 >
  • amaç nabız ölçmek...

• Bu şekilde daha şık. Hatta cihaz globalde bu şekilde çıksaydı, ahizeyi de ortaya konumlandırırlardı daha iyi olurdu.

• Apple dan bakarak almadıkları bir bu kalmıştı önde ki logoyu da kaldırın birebir kopya :D

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturkcan2

Apple dan bakarak almadıkları bir bu kalmıştı önde ki logoyu da kaldırın birebir kopya :D

Haberde de belirtildiği gibi Samsung ilk defa yapmıyor bunu. Belirtmeden geçemeyeceğim Özellikle Samsung galaxy s7 edge'yi de Apple'a benzetiyorsanız pes doğrusu.
    Apple kavisli telefon yapsa ilk ben yaptım dese sizlerde "evet ilk Apple yaptı, Samsung onu kopyaladı" diyeceksiniz neredeyse :)

• S7 diye yazsın Samsung yerine karıştıranlar olabilir S6 ile

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

S7 diye yazsın Samsung yerine karıştıranlar olabilir S6 ile

S6 ve S7 tasarım olarak birbirinden rahatlıkla ayırt edilebiliyor. O dediğin i6 ve i6s için geçerli
  • Samsung diyorki biz metal ve cam kalitesini arttırdık ve suya toza karşı dayanıklılık yaparak vede kendini kanıtlamış tasarım anlayışı ile daha şık ve güçlü bir cihaz yaptık ama bazıları hala aynı tasarımmı demekten vazgeçsin yada buraya takılmasın, şu forumda tasarım geyiğine bir son verilmesi lazım artık ve bu her seferde dile getiriyorum, marka yüzünü algılamakla ilgili problemi olanlar her sektördeki global ürünlere baksınlar, otomotiv gibi..

• ve birde eklemek istediğim bence ön yüzündeki samsung yazısı yerine özçekim kamerası ortalansa daha şık olur bu telefon vede özçekim yaparken en doğru açı kullanılmış olur, kenarda köşede duran kamera yerine daha güzel olur

• böyle daha iyiymiş

• Bosversenize arkadas. Ayni tasarim iste. S4ten beri ayni terane. Telefonlarin hepsi birbirine benzedikten sonra ne manasi var? Tasarim farkli olmaliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Boyle daha guzel gorunuyor. Arkasında Samsung yazıyor zaten. Global olarak da boyle olabilirmis.

Bu arada Samsung'u Galaxy S5 e kadar tasarım konusunda eleştirirdik, simdi piyasanin en şık telefonlarını yapıyorlar.

Kesinlikle katılıyorum yorumuna, Diğer yandan özellikle S7 edge modeli çok iyi tasarım olarak
  • isabet olur

• s820 li modeli amerikadan alma niyetim vardı lakin şimdi bu güney kore çin için olanlar daha da cazip hale geldi. güney kore ve çin de hangi işlemci kullanılacak bilgisi olan var mı ? snapdragon 820 var mı bu logosuz olanlarda ?

• böyle daha zarif duruyor direk böyle çıksaymış daha iyiymiş aslında...

• S7'de tasarım değişmedi deniyor, ama bence tasarım hoş olduktan sonra varsın değiştirmesin, S6-S7 Edge serileri Samsung'un zaten tasarım olarak zirvesidir. Gerçekte fotoğraftan da hoş duruyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturkcan2

Apple dan bakarak almadıkları bir bu kalmıştı önde ki logoyu da kaldırın birebir kopya :D

Arkadaşa en yüksek derecelisinden bir gözlük
  • Bence samsungun bu tasarımı "OLMUŞ"..Son derece kompakt, karizmatik, estetik ve işlevsel..
    Buna rağmen bu tasarıma "çöp" demek, "zaten çöpün içinden baktığımdan, çöp olan ile olmayanı ayırt edemiyorum, beni ve fikirlerimi dikkate almayın" demek, bence tabii..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.