Şimdi Ara

N11 Mücevher Ve Saatte 200/40 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
3
Favori
555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli forum üyeleri n11de saat ve mücevher kategorisi hepinizin bildiği üzere gelen çeklerin kullanılmasının genelde yasaklandığı bir bölüm. Bence güzel fırsatlar çıkabilir.

Kampanya koşulları :

n11.com üyeleri, 27 - 28 Şubat 2016 tarihleri arasında Mücevher & Saat kategorisinden tek seferde yapacakları 200 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 40TL indirim kazanıyor. • Kampanya, 28 Şubat 2015 saat 23:59’a kadar geçerlidir. • Altın & Gümüş kategorisi kampanyaya dahil değildir. • Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. • Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 200 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 200 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz. Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. • Bir kullanıcı hesabı aynı anda sadece 1 anında indirim kampanyasından faydalanabilir. • İptal ve iade durumlarında, indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak, yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır. • n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blgrçoban kullanıcısına yanıt
    altın da olsaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

altın da olsaydı

Sormayın bende altında olsaydı iyi olurdu dedim ilk başta ancak herşeyi nakite çevrilebilir imkan olarak görmemek lazım. Bu kategoride hediye almayı düşünenlere gayet sıcak olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400/77 veya 275/55 ile birleşiyorsa süper olur. Deneyen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemo -- 27 Şubat 2016; 3:02:10 >
  • freemo F kullanıcısına yanıt
    Ben denedim birleşmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel saat varsa degerlendirelim. Piyasaya gore iyi fiyat cikabilir

• arkadaşlar kombo flan yok mu yapabileceğimiz ?
  • http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/puma-pu103461017-erkek-kol-saati-P74825780
    n11'de PUMA PU103461017 Erkek KOL SAATİ 469,00 TL yerine 243,88 TL
    http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/puma-pu103461017-erkek-kol-saati-P74825780

• kordonu güzel duruyor. tercih edilebilir lakin satıcı güvenilir midir?

@Baba Naber

şu üründe fena değil;

http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/efr-535bk-1a2-casio-edifice-serisi-erkek-kol-saati-P96921764
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.