- x
Trakya Sallanacak..! BurgazTuning & AutoBurgaz Buluşuyor.. Otomobil severler
8 Cevap1335 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

60 Mesaj
9 Ocak 2007; 0:10:27 

0

Evet arkadaşlar dün alınan karar ile www.burgaztuning.com ve www.autoburgaz.com tuning ve otomobil sevdalılarını buluşturan iki site olarak 11.02.2007 Tarihinde Saat 13:00 sularında Lüleburgaz'da ki Edirne Bayırı Mevkinde ( Çay bahçesi önü ) iki site üyeleri buluşacaktır. Gelmek isteyen tüm modifiye otomobil severlerekapılarımız açıktır. Tüm Otomobil Motorsiklet Modifiye sevdalılarını bu güzel buluşmaya davet ediyoruz.. 1-2 Hafta içinde bu konu altına Gidilecek olan süpriz mekanda yemek için Fiyatlar alınıp yazılacaktır .. Edirne Bayırındaki Sohbet Resimler ve tanışmadan sonra Bu sürpriz Mekana yol alacağız.. ( Burgaz Dışında olacak ) ..

Şimdi isimlerinizi yazdırmak için aşağıda vereceğim linki kullanabilirsiniz üye olmayanlar üye olup isimlerini direk yazdırabilirler..

Link ; http://www.burgaztuning...php?p=102595#post102595

6782 Mesaj
9 Ocak 2007; 0:18:04 

Yemek ısmarlıcaksanız gelelim

"Hurts" kullanıcı adı ile yazılan mesajlar, açılan konular bana ait değildir. Nick'imi çalan şahısa aittir

11050 Mesaj
9 Ocak 2007; 0:54:22 

hocam konuyla alakası yok ama sen astsubaydan satılık olan megane'ın sahibisin sanırım
diğer topicte emekli astsubayım demişsin( http://forum.donanimhaber.com/m_11479951/tm.htm ) ama burdaki topicte de tuning-buluşma filan bahsediyorsun
yani hiç emekli bir adamın daha doğrusu emekli bir astsubayı tuning camiasında görmedim
o bakımdan sordum

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

60 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:00:03 

Bucakli emekli astsubayın oğluyum ama araç babamın olduğu için böyle yazıyorum sonuçta daha çok o kulalnıyor ve onun üzerine araç. Ama www.burgaztuning.com sitemizde yani benim kurmuş olduğum bir site bu bu sitede bir çok 40-50 yaş arası kesimden insanlar mevcut hatta emekli astsubay olanlarda var yani olamaz die bişey yok bu sonuçta hobidir

11050 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:04:01 

ok.
yani tuning işiyle genelde genç kesim uğraştığı için o yüzden sordum
burgaztuning.com sitesini biliyorum
hatta üyeyim o siteye
nickim:srht15 o sitede

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

60 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:09:12 

Evet genelde geçn kesim olur doğru söylüyorsun ama bu yaşlarda kişilerde bunu hobi olarak benimseyebiliyor. Bt den birilerini görmek burdada sevindirici aktif değilsin sanırım aktif olsan nicikinden çıkarabilirdim seni aktif kalmanı dilerim ;)

2032 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:14:28 

Daha çok varmış yaa 1 aydan fazla ayarlayabilirsem bende geliyim

Dükkanı kapatıp Ayvalığa yerleşicem...

V8 POWER...

60 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:20:12 

İnşallah bekleriz tabi www.burgaztuning.com a üye olup oradan isimlerinizi listeye eklettirebilirsiniz saygılar ;)

Tüm Otomobil severlere duyrulur..

2032 Mesaj
9 Ocak 2007; 1:21:33 

Tamam siteye bakıyorum

Dükkanı kapatıp Ayvalığa yerleşicem...

V8 POWER...
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » Trakya Sallanacak..! BurgazTuning & AutoBurgaz Buluşuyor.. Otomobil severler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.220