Şimdi Ara

| Satıldı | LG 29UM65-P 29'' 21:9 2560x1080 UltraGeniş IPS LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
9
Favori
3.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monitör 05.07.2015 teknosa garantilidir. Ölü veya sıkışmış piksel sorunu yoktur. Farklı ebat ve çözünürlükte monitörler denemek için satılıktır. Gerekli görülmesi durumunda kendi fotoğrafları çekilip gönderilebilir. Kendi kutusunda kutu içeriği ve faturası ile birlikte gönderilecektir.

Fiyat :Satıldı (Monitör aktif olarak kullanıldığı için takas veya indirim teklifleri dikkate alınmayacaktır.)
    Kargo :Alıcı öder (Yurtiçi kargo ile gönderillir. İşin ticaretini yapmadığım için hiçbir kargo ile anlaşmam yoktur. Eliniz de indirim kodu varsa o şekilde gönderim yapılmaya çalışılır onun haricinde kargo ücretine hiçbir şekilde karışmıyorum.)
    Takas :Yok (İlla teklif edecekseniz para ile şansınızı deneyebilirsiniz.)
    Ödeme :Finansbank Enpara / sahibinden.com GET (%9 fiyat farkı) / gittigidiyor.com (%12 fiyat farkı)
    Uyarı :Geç ödeme sorunu tamamen düzelene kadar Sanalpazar.com üzerinden satış yapmıyorum. Alıcılar şehir içinde dahi olsalar ürünlerini ya elden gelip teslim alırlar yada kargo ile gönderim yaparım. Yaşadığım saçma sapan tecrübelerden sonra hiçbir şekilde otobüsle, tırla, kamyonla, trenle vb. gibi aracılar ile ürün gönderimi yapmıyorum.
    Dipnot :Genelde mesajlara cevap veririm ama okuduğum halde cevap vermemişsem şartlarım dışında bir teklif yapmışsınız demektir. Yani şartlar haricinde atılan mesajlara cevap verip/vermeme hakkı ben de saklıdır.
    Dipnot 2 :Ciddi alıcıyım veya alacağım diyerek gittigidiyor, sahibinden.com GET ilanı açtıran ve herhangi bir sebeple almaktan vazgeçen kişiler tekrar iletişime geçip direk havale ile alacak olsalar dahi satış yapılmayacaktır.

Özellikleri;

http://www.lg.com/tr/monitor/lg-29UM65-P

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mserifoglu -- 5 Ekim 2016; 22:59:33 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bir kaç soru
  • Monitör süper görülüyor iyi satışlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak icin pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satış devam ediyor, bu ilan için hiçbir şekilde rezerve falan yapmıyorum. Ödemeyi ilk yapan alır. Ödemeyi alana kadar herkes potansiyel alıcıdır o yüzden aynı anda bir kaç kişiden ödeme gelirse ürün ilk ödeme yapana gönderilir diğerleri iade edilir. Bunu bilerek iletişime geçin zira artık söz verip sözünü tutmayan çocuklara vakit harcamaya bıktım. Bu şartlar işinize gelmiyorsa ilanımdan uzak durun.

• İşin ticaretini yapmayan biri için dipnotlar biraz fazla olmamışmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömr0681

İşin ticaretini yapmayan biri için dipnotlar biraz fazla olmamışmı

Ticaretini yapmıyoruz diye söz verip sözünü tutmayan çoluk çocuklar yüzünden hem para hem zaman mı kaybedelim?

• Bazen öyle bir safhaya geliyor ki insan.İşte böyle her şeyi tek tek açıklamak gerekiyor.Tecrübe oluyor.
  • Merhaba,monitörü almak için askerlik şarti,ingilizce durumu ve lisans mezuniyeti gerekli mi ?
  • Tabi ki gerekli ayrıca bunlara ilaveten sabıka kaydı, ikametgah belgesi (fotokopi değil aslı), sağlık raporu, 2 adet biyometrik fotoğraf, 1 adeti mayolu olmak üzere 2 adet boy fotoğrafı da gereklidir.

• Istanbulda olsaydınız deniyerek alabilirdim. Güzel monitör Hayırlı satıslar
  • Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nette zaten 800lira gibi fiyat satiliyor hediye çekiyle 700 geliyor 25 lira için sizden alsınlar???
    fiyat revize edin bence satılmasını istiyor iseniz
    en az 50lira kargo tutar netten daha pahalıya geliyor sizden aldıklarında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

nette zaten 800lira gibi fiyat satiliyor hediye çekiyle 700 geliyor 25 lira için sizden alsınlar???

Nette 800 lira demişsiniz ama yanlışınız var, zira iyi bir aramayla aynı monitör sıfır kutulu, faturalı ve kargo dahil 400 TL ye de bulunabiliyor. Benim ise ürünüme uygun gördüğüm fiyat bu mesajı yazdığım tarih itibariyle kargo hariç 675 TL (altı yüz yetmiş beş türk lirası) dır. Dileyen istediği yerden istediği fiyata almakta özgürdür. Foruma ve konuma yaptığınız katkı için teşekkür eder iyi günler dileriz!

• quote:

nette zaten 800lira gibi fiyat satiliyor hediye çekiyle 700 geliyor 25 lira için sizden alsınlar???

nerde 700?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

quote:

nerde 700?

http://www.teknosa.com/urunler/125020618/lg-29um65-p-apd-fhd-led-lcdmonitor
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-29-29um65-p-ultra-geni%C5%9F-29-in%C3%A7-74-cm-ekran-hdm%C4%B1-dv%C4%B1-d-full-hd-%C4%B1ps-led-monit%C3%B6r-1142658.html

Web satiş kapatmişlar ama mağazalarda var gezerken dikkat edin çokda uygun fiyata satiyolar ellerinde az kaldığı için sanırım 700 küsür liradan satıyorlar geçen cevahirde gezerken gördüm
    Not amacim ürün satiş baltalamak diil zaten bulmak zor mağaza mağaza gezmeniz lazim 34 inç seriler çiktiği için sanırım LG bunun satiş durdurdu tr'de bulmak zor!...
    Bu modelde freesync özelliği yok sonu 67 ile bitenlerde var LG lerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 17 Eylül 2016; 17:03:16 >

• pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.