Şimdi Ara

BSC Röportaj: Street Fighter V Turnuvası ve Etkinlik Ayrıntıları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • D&R'da gerçekleştirilmekte olan Street Fighter V etkinliğinden ayrıntılar ve turnuvaya katılmak için gerekli bilgileri sizler için sorduk.

• Adamlar o kadar cimriki PS4 yerine kart dağıtıyorlar.Lolz.
  • O nasıl ödül lan fakirler
  • Turnuva??? Şaka gibi resmen daha 2 gün once oradaydım. dr nin alt katında en dipde daracık bir alanda kaldıki "Turnuva" demeyin ne olur" oyunu denemek isteyenler için alt katta "Uncharted teması ile süslenmiş!!!!!!!! street fighter oynananabilen bir televizyon daha dogru bir tanım. :) Ödül de oyun kartı şaka gibi. demekki aral kendi sitesi üzerinden oyunu satamamıs ki ( satın alınca kart hediyeli cünkü) . Böyle elden dagıtalım demiş. Bari oyunu hediye etseler. ( Edilmemesi normal dedigim gibi bir turnuva havası yok ortada zaten).

Tek kelime ile "Kötü"

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ne turnuvası buna turnuva mı diyorsunuz hadi oradan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun şu anki sürümde berbat.Oradaki arkadaş oyun gayet güzel demiş grafiklere dem vurmuş oyun bildiğin para tuzağı en azından eski karakterleri koy oyuna onlarıda parayla yada ilerki zamanlarda ekleyebilir.Eski karakterler oyuna sonradan eklenirmi ben bekleyip bütün karakterlerin olduğu sürümü ve sf4 serisindeki dinamiklerinin gelmesini bekleyecem kombolar hiç heyecanlandırmıyor nerede biteceğini biliyorsun usta oyuncular bile doğru düzgün oynayamıyor biz nasıl oynayalım.

• arkadaşlar adamın ismi bileda bey mi? tam anlayamadım da takıldım kaldım :))

• Vileda beyin ağzından lafı kerpetenle almışsınız resmen. Sega'dan beri hemen hemen her oyununu oynadım ödül iyi bişey olsaydı şansımı denerdim ama oraya gidecek yol parasına bile değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdamJensen -- 27 Şubat 2016; 1:33:50 >
  • sondaki görüntüler d&r'dan galiba

• __lcnyvz__:Evet Bleda Dedi Benim Adım Berk Bleda BİRCAN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.